Paris Hilton cz.1

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 19 wrz 2005, 18:32

co to znaczy paula... chcę wiedziec
Who is who
bo jak spotkam którąś nie chciałbym gafy walnąc :lol:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 09 paź 2005, 23:53

to prawda,ze nie bedzie slubu Paris...??? :roll: Szkoda.... :(

Dodano po 5 minutach:
ska-ska pisze:

wracając do Paris- ma już pierścionak zaręczynowy

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... onring.jpg

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 10 paź 2005, 01:04

e tam, szkoda, Paris wolny :twisted:
A dlaczego nie będzie?

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 10 paź 2005, 08:59

bo jego rodzina jej nie akceptowala --dosyć poważnie...wiec cóż jakos niby w przyjazni sie rozstali...no a Paris świruje teraz z ex chlopakiem Mary Kate Olsen...albo tej drugiej bo juz nie pamiętam :roll: :wink:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 10 paź 2005, 11:08

Dominicana pisze:bo jego rodzina jej nie akceptowala --dosyć poważnie...wiec cóż jakos niby w przyjazni sie rozstali...
Wiec dobrze slyszalam.... :wink:
Baaardzo chcialam zobaczyc suknie slubna Paris... ...ciekawa tez bylam,jak bedzie wygladal ich slub(na pewno wszystko bylo by przesadzone... :lol: )
Paris nie wyjdzie za Parisa... :lol: :lol: :lol: (a moze ta plota byla tylko dla rozglosu... ??? ...o ich zareczynach...?)http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1862.gif

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 10 paź 2005, 13:12

Ja jestem przeciwieństwem Paris, może mnie zaakceptują? :twisted: taka bardziej grecka w kształtach jestem. :lol: I kocham grecką kuchnię 8)

Awatar użytkownika
Nikolite
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 74
Rejestracja: 03 paź 2005, 21:35
Lokalizacja: BiaÂłystok
Kontakt:

Post autor: Nikolite » 10 paź 2005, 14:22

22 listopad - dr. Skupin 305cc anatomiczne :) ==> Juz po :))

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 10 paź 2005, 15:51

a TO co??????????? :shock: :shock: :shock:
siostra Paris... :roll: :lol:

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 10 paź 2005, 16:12

Wrrrrrrrrrrrrr :evil: Jak ona mnie drażni. Kolejny wytwór wizażystów, stylistów i speców od wizerunku. Robota im się udała....Ale i tak jak dla mnie Paris nie ma tego czegoś. Tego błysku w oku i elektrycznego przyciągania....I chuda jest strasznie( chyba nawet bardziej ode mnie a myślałam, że ode mnie to juz nie można być chudszym)
Skończył mi się okres a tu taki syndrom napięcia przedmiesiączkowego :wink:
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 10 paź 2005, 16:23

gracja pisze:Wrrrrrrrrrrrrr :evil:
Skończył mi się okres a tu taki syndrom napięcia przedmiesiączkowego :wink:
:lol: :lol: :lol: dobre...........
Ja tez nie przepadam za Paris(patrze na nia obojetnymi oczyma... 8) )Ale moj maz jej po prostu nie cierpi!!!!!!!!!!!!! :oops: Zawsze slysze od niego komentarz ,jak patrzy na ta "boginie pieknosci"... :?
To chyba pierwszy facet(ktorego znam), ktory nie lubi Paris... :? (musze sprawdzic,czy z nim wszystko aby ok... :lol: )
Gracja, ona nie jest zbyt chuda... ...ma nogi dosc chude ale talia(i brzuszek)... ...normalnie! ...na niektorych fotkach wyglada nawet zbyt grubo..........
Ale, co tam -SLUBU NIE BEDZIE !!! :cry: (a tak chcialam sobie popatrzec na Paris w roli panny mlodej.........http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1335.gif

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”