Smart roadster jest fajny jeszcze ten coupe jest do przyjęcia.... tylko wsiadanie do niego i wysiadanie to istna masakra....
Direct jeśli chodzi o moją propozycje auta za około 40 tys.. to na przykład:
ponadczasowa Mazda Milenia- wersja ameryańska, soczewkowe światła, klimatyzacja automatyczna, skóra i podgrzewane siedzenia, silnik 2,5v6 benzyna,(tu niestety jest blokada przy 180/h )autoalarm, centralny zamek, ABS, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, szyberdach, aluminiowe felgi, elektryczne lusterka, elektroniczny wtrysk, katalizator, immobilizer, lakier metalik i automatyczna skrzynia biegów.... to kilka zalet jakie ma to wspaniałe przestronne auto o pięknych kształtach, które nadal są na topie. Wygląd lekko drapieżny a delikatny zarazem.
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 1222_C.jpg
roczniki około 1998 i 99
MĂâÂłodym ludziom wydaje siĂĆÂŞ, ĂâÂże pieniĂâÂądze sĂâÂą najwaĂâÂżniejszĂâÂą rzeczĂâÂą w ĂâÂżyciu. Gdy siĂĆÂŞ zestarzejĂâÂą, sĂâÂą juĂâÂż tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....