Paris Hilton cz.1

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 03 wrz 2005, 10:05

dziewczyny, która to Paris a która Hilton :roll: :wink:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 03 wrz 2005, 10:08


Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 03 wrz 2005, 10:37

Nikki jest znowu blondynka??? Zdecydowanie bardziej mi sie podobala jakos brunetka :)

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 03 wrz 2005, 10:55

nie na temat: Paula, skad bierzesz takie genialne emoty :?: :!: :lol: PDT_02
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 03 wrz 2005, 10:56

Don, ta na dole to Paris, a ta na gorze to Hilton................ :twisted:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 16 wrz 2005, 09:56

...a ja tak może z innej beczki, jest taka fajna strona www.hollywoodrag.com i tam znajdziecie fajne fotki Paris Hilton w roznych scenach zyciowych, ale ja nie o tym....tzn widzialyscie ostatnio była przyjaciołke Paris a mianowicie Nicole Richie :?: kiedyś była raczej szczupła..miewała troche bardziej papuśne kształty ale luz...natomiast teraz wygląda hmm...sami zobaczciehttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 5B1%5D.jpg
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 16 wrz 2005, 11:15

:lol: :lol: :lol:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1107
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 16 wrz 2005, 12:45

Kamila z czego tu sie smiac? :?

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 16 wrz 2005, 12:53

z tych opinajacych dresow :roll: :lol:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 17 wrz 2005, 13:18

pewnie jest chora... wyglada koszmarnie :?

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”