Życie zaczyna się po czterdziestce.Tak ja

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 24 paź 2008, 14:59

Mozna gotować czego się nie lubi:-) jest to pewne wyjście. Choć pusta lodówka chyba jest lepsza.

Awatar użytkownika
lianka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1613
Rejestracja: 15 sty 2005, 10:51
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: lianka » 24 paź 2008, 15:00

Kwiatuszek* pisze:Faktycznie macie racje sprawdzone wyprobowane na odchudzanie, zakochac się albo mieć pusta lodowkę. W moim przypadku obydwa sposoby niewykonalne, niestety.
A jak odkochasz sie i napelnisz lodowke to przytyje sie drugie tyle :badgrin:

Mysle ze musimy poprostu kontrolowac wage a nie odchudzac sie.

Widzialam wczoraj Kwiatuszka na zywo..... wyglada jak moja mlodsza siostra 8-)

Tak tak Kwiatku i nie smiej mowic ze nie... mam zdjecia jak stoimy razem a wiesz ze ja dokladnie ogladam ;)
2006 -2008 r. Dr BrzuchaĂąski

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 24 paź 2008, 15:23

No ja nie mogę mieć pustej lodówki bo mam dziecię w domu,które dorasta,dojrzewa i wpiepsza jak mamuśka która przekwita haha. Wczoraj jadłyśmy te lody i obie mówiłyśmy do siebie,że jesteśmy świnie ;) i jak tak sobie naubliżałyśmy, to sięgałyśmy po następną łyżkę lodów :roll: Dobrze,że nie lubie piec placków,bo to już by była masakra!!
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 24 paź 2008, 16:16

lianka pisze:Widzialam wczoraj Kwiatuszka na zywo..... wyglada jak moja mlodsza siostra 8-)

Oj Lianka, Lianka czy to tak ładnie śmiać sie z matki chrzestnej.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 24 paź 2008, 19:12

Strasznie mnie ciekawość zżera , jak reagują na Wygląd Kwiatuszka Ci co nie wiedzą o liftingu. Jak to się muszą przyglądać.....i kombinować , co ona je, albo jakich kremów używa? :badgrin:
zadowolona

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 24 paź 2008, 20:00

Dziewczyny przypadkie przed chwilą kliknęłam w temat "Operacje brzucha" czy jakos tak.
Kurcze my to prawie 50-siątki narzekamy,że nam coś wisi i cos jest nie tak,ale dopiero jak tam zerknęłam na fotki, to dotarło do mnie jaki dramat przeżywają młode dziewczyny.
Jak strasznie ciąża potrafi zdeformować brzuch!!! Jakie ogromne zwisy skóry potrafią po ciąży pozostać!! O matko jedyna!!
Oj strasznie one są biedne. :?
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 24 paź 2008, 20:28

No jeszcze z bardzo bliskich znajomych nadal nikt mnie nie widział. Jedynie facet, ktory ubezpiecza nam samochod jak wczoraj przyszedł po roku powiedzial. Pani zawsze tak ładnie wyglada tzn.,że cos tam mu sie rzuciło w oczy, cha, cha

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 24 paź 2008, 21:47

przeglądałam te zdjęcia. Normalnie słabo mi sie robiło i przestałam. Nie wiem od czego to zależy. W ciąży przytyłam ponad 20 kilo i nie mam ani rozstępów ani żadnych deformacji. Biedne, nie dziwie się , że operują. Lepsza blizna niż takie zwisy.

Awatar użytkownika
anima60
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 643
Rejestracja: 14 sty 2005, 23:55

Post autor: anima60 » 24 paź 2008, 23:38

[quote="Kwiatuszek*"]sprawdzone wyprobowane na odchudzanie, zakochac się albo mieć pusta lodowkę. [/quote
Zakochać się i nie jeść? - no co Wy... chyba, że nieszczęśliwie...
Najpierw musi być romantyczna kolacja, a dopiero później upojna noc...

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 25 paź 2008, 19:14

Calusieńki dzień przesiedziałam na kompie!!! Miałam małe przerwy,żeby cos ugotować,coś zjeść.
Zrobiłam na jutro pyszne żeberka mniam mniam ;)
To znaczy jutro sie okaże czy pyszne.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”