Życie zaczyna się po czterdziestce.Tak ja

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 12 paź 2008, 18:48

Kotki sa prze kochane jak sa malutkie,zreszta wszystkie małe zwierzątka są cudne ;)
Mąż sto razy dziennie chodzi koło WC gdzie sa pieski w kartonie,a patrzy na nie albo i nie patrzy jak sika :roll: Ja jak ich 40 min nie widze to zaraz za nimi tesknie i musze z nimi troszkę posiedzieć. Mężowi jak by sie w WC piwo rozmnażało to siedzial by tam cały dzień.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 12 paź 2008, 19:19

Sabrina pisze:Mężowi jak by sie w WC piwo rozmnażało to siedzial by tam cały dzień.
Sabrina, a moze to objawy starczej prostaty :badgrin:

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 12 paź 2008, 20:12

No jeszcze nie ma bo go obserwuje. Całe noce podobno przesypia :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4052
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 13 paź 2008, 09:17

Zmienie temat ; macie tu banany (a raczej miniaturki :badgrin: ) z mojego ogrodu (raczej bylego , za tydzien bede mieszkac w miescie)
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... banany.jpg
a tak wyglada kwiat
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... nanami.jpg
reszta w "naszych ogrodach"
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014
powieki dolne 30.05.2025
lifting deep plane 09.04.2026

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 13 paź 2008, 10:28

To gdzie ty mieszkasz,że u Ciebie banany rosną? Wiem,że za granicą,ale wydawało mi się,że w deszczowym kraju typu Anglia, Szkocja.... :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4052
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 13 paź 2008, 10:34

w Belgi kochana :-D , to tez deszczowy kraj , a banany to taki dziwny wybryk , do tej pory nie moge w to uwierzyc ... :badgrin:
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014
powieki dolne 30.05.2025
lifting deep plane 09.04.2026

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 13 paź 2008, 10:40

A mnie zachwyca ksztalt owych banannow :-D :badgrin:
Dziw, jakie smieszne te kutasiki :badgrin: :!:
i ten zwisajacy lepek?? :?: co to jest w ogole :?: :?:

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 13 paź 2008, 11:24

One są zjadliwe?
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 13 paź 2008, 11:50

No, no te kutasiki u Ciebie Małgorzatko rosna wspaniale. Niektore to maja szczeście.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 13 paź 2008, 13:48

Ha ha Kwiatuszku nie grzesz: myślą..... 8-) ;)
Lubie banany w każdej postaci ;)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”