Paris Hilton cz.1

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 19 sty 2006, 18:25

wg mnie to ona!!

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 19 sty 2006, 18:43

tak, to Scarlet.
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 19 sty 2006, 20:17

niestety...
ale nawet biedna scarlet nie wie jak bardzo poprawila mi nastroj tym jednym zdjeciem :D
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 19 sty 2006, 22:24

a ja ostatnio słyszałam na club, jak mówiła w jakimś programie, ze uwielbia wyglądać sexy...poprostu kręci ją niezmiernie jak ludzie jej to mówią...itd...noo na tym zdjęciu to bardziej troll niż sexy :roll:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 20 sty 2006, 10:04

Paris przy niej jak ksiezniczka... :roll: :lol:

nie wiadomo kiedy pokaze sie plytka Paris ???- ponoc ma byc niezla... :shock: :evil: :lol:

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 20 sty 2006, 10:21

no nie wiem... :lol: czytalam ze ma to być rapujący album, cos w stylu Snoop Dogga i 50 Cents :lol: Snoopa lubie ale jakos nie wyobrazam sobie Paris rapującej :roll: :wink:
to dla mnie jak rapujący Patric Swazy ,który wydal album w stylu hip-hop :lol: :lol: :lol:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 20 sty 2006, 13:44

Dominicana pisze:czytalam ze ma to być rapujący album, cos w stylu Snoop Dogga i 50 Cents :lol: Snoopa lubie ale jakos nie wyobrazam sobie Paris rapującej :roll: :wink:
Dominicana :D ...Ty, MonisiaPP i ja, do tego grzaniec galicyjski i płyta Paris :lol: :wink: ...musimy zorganizować next spotkanie... 8) ...posłuchamy sobie Paris...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... o_jest.gif :lol: :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 20 sty 2006, 13:48

Ta płytka Paris ma wyjść w połowie roku...Producenta płyty ma tego samego, co Britney...więc muzycznie mozliwie, że wypadnie podobnie.
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 20 sty 2006, 13:59

Valentina pisze: ...Ty, MonisiaPP i ja, do tego grzaniec galicyjski
Masz jeszcze grzaniec? to ja bede niedlugo u Ciebie i wypije caly z żalu wielkiego...

a Paris ma taki plaski brzuch! Jak ona mnie dzis denerwuje tym swoim brzuchem!! :evil:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 20 sty 2006, 14:13

natala82 pisze:Wiesz Ruta tez sie nad tym zastanawialam!Szczegolnie patrzac na zdjecie ktore wkleila Samanthii!Trudno powiedziec!moze jest przeciwna op plastycznym?!
Prosze cie, przeciez ona cala prawie poprawiana(oprocz cyckow :wink: )

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”