Umówić sie czy nie? - dla niezdecydowanych i doradców

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 15 wrz 2008, 12:09

ewawawa pisze: no to kawal chlopaka 8-)
a dlugo juz tak sobie piszecie? on sie chcial spotkac?
no kawał, ale chyba to dobrze nie :-)
poznaliśmy się już w zeszłym roku, ale bardzo rzadko pisaliśmy, od niedawna to się nasiliło
tak zaproponował jak zerwałam z tym moim
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 15 wrz 2008, 12:13

no i?
zaproponowal a Ty czemu nie? nie jestes ciekawa?
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 15 wrz 2008, 12:14

ewawawa pisze:no i?
zaproponowal a Ty czemu nie? nie jestes ciekawa?
wcześniej jakoś nie brałam tego pod uwagę, dopiero teraz jakoś się zastanawiam --dobrze się gadało itp
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 15 wrz 2008, 12:21

Michitka, sproboj...ja sprobowalam...nigdy nie umawialam sie przez internet...w berlinie bylam ponad rok sama i kilka propozycji bylo,ale ja bylam twarda.... :| do pewnego razu...napisal jeden chlopak do mnie...zaczelismy pisac codziennie ,wymienilismy sie fotkami,no i wygladal nawet przyzwoicie :-) ...zaproponowal spotkanie 8-) 8-) ...umowilismy sie..bylo milo.,ale chyba oczekiwalam czegos innego :roll: :badgrin: ...ale postanowilam sie jeszcze raz z nim spotkac..w koncu nic nie trace...i tak ze spotkania na spotkanie serce zaczelo bic mocniej..a ja czekalam kiedy znow sie spotkamy PDT_Love_11 PDT_Love_11 .....dzis to juz ponad 2,7roku i my nadal jestesmy razem 8-) 8-) ..czasem bywaja zle dni ale ogolnie jest nam ze soba dobrze..planujemy wspolna przyszlosc :-D

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 18 wrz 2008, 10:57

Ponieważ ostatnio trapi mnie parę rzeczy, a jedną własnie jest to spotkanie to znowu się wypowiem, bo coś mnie się przypomniało
Faktycznie dwa razy umówiłam się w ciemno przez neta --ale było to sporo czasu temu
Pierwsze spotkanie, facet wcale mnie się nie podobał, ale umówiłam się --pierwsze spotkanie, na dodatek było z jego znajomymi, a drugie sam-na sam. Co prawda od poczatku chyba podobałam mu się, a ja nic. Kiedyś wieczorem napisał do mnie " czy coś do niego czuję" :o
szybki co? i na tym się skończyło

Drugie to bardziej przez smsy się poznaliśmy, przyszedł do pracy i tekst "my się pewnie znamy" a ja "chyba nie" ---ale był zdziwiony, ale ja go nie poznałam. Ale spotkaliśmy się, na pożegnanie nawet buziaka w policzek mi dał, potem zaprosiłam go na imieniny do klubu, bo byłam ze znajomymi ;ale, że wyszłam w końcu z kumpela i znajomym --on za mną "co ci może dać taki młodzieniaszek" i napisał sms jakby chciała kiedyś darmowy seks lub masaż to mam dzwonić :o

więc nieciekawe miałam te sytuacje, choć i jeden i drugi był za mną

ale z tym, kurcze cykam się jak nie wiem :?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 18 wrz 2008, 15:30

Michitka a ja trzymam za Ciebie kciuki!!!
Ja poznalam Lubego przez internet... i 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Awatar użytkownika
miju
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 116
Rejestracja: 15 lis 2006, 15:35
Kontakt:

Post autor: miju » 18 wrz 2008, 15:59

macie szczęście dziewczyny albo wiecie gdzie szukać :( ja tez poznałam faceta przez internet,fajnie nam sie pisało,wydawał się ok,po jakims czasie zdecydowaliśmy się na spotkanie w realu(miałam okropnego stracha i nerwa mnie tłukła)no i niestety okazał się niedojrzałym emocjonalnie Narcyzem,czar prysnął aww
później już unikałam tego typu znajomości;ale nie mówie nie-może ja po prostu źle szukałam i źle trafiłam :roll:
macie jakieś sprawdzone miejsca,gdzie można spotkać tych właściwych facetów? ;)

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 18 wrz 2008, 16:06

Albo własnie macie jakieś sprawdzone sposoby, triki by przez net "wyczuć" czy będzie facet w porządku lub od których od razu uciekać?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 18 wrz 2008, 16:46

Michitka pisze:Albo własnie macie jakieś sprawdzone sposoby, triki by przez net "wyczuć" czy będzie facet w porządku lub od których od razu uciekać?
Michatka...nie ma takich sposobow...jak ktos chce cie oklamac to to zrobi...
Napewno trzeba uwazac na takich ktorzy od ciebie daleko mieszkaja...Co na 100% wola trzymac w razie czego swoje "przyjaznie" z daleka...i na 99% od swoich dziewczyn,zon...i reszty kochanek...
Nie ma recepty... :|

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 18 wrz 2008, 20:12

o Anielica ty też :-) fajnie

ale ja chyba jednak odpuszczę sobie
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”