Samochód, motocykl, rower...a może?

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 02 paź 2005, 18:15

Jako pasażer czuję się lepiej i bardziej komfortowo w dużym aucie :P
ale....jeśli mam być szczera prowadzić wolałabym mniejsze autko - wiecie jestem ekonomicznie zbudowana :lol: :wink:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 02 paź 2005, 18:31


Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 02 paź 2005, 18:41

ooo tym chciałabym jeździć :
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ter_d1.jpg


a w tym nawet Don by się zmieścił :lol: :wink:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... rio_d1.jpg

MAŁE JEST PIĘKNE :) ;)

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 02 paź 2005, 18:49

Eko pisze:MAŁE JEST PIĘKNE :) ;)
nono Cycki :?: buuu
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 02 paź 2005, 18:51

:lol: :lol: :lol: :wink:

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 02 paź 2005, 20:40

o smarcie roadsterze to ja marze...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 02 paź 2005, 20:44

Eko pisze: a w tym nawet Don by się zmieścił :lol: :wink:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... rio_d1.jpg

:lol: :lol: no tak zmieściłby nogi... ale co z resztą ciała :?: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 paź 2005, 21:23

Smart roadster jest fajny jeszcze ten coupe jest do przyjęcia.... tylko wsiadanie do niego i wysiadanie to istna masakra....

Direct jeśli chodzi o moją propozycje auta za około 40 tys.. to na przykład:
ponadczasowa Mazda Milenia- wersja ameryańska, soczewkowe światła, klimatyzacja automatyczna, skóra i podgrzewane siedzenia, silnik 2,5v6 benzyna,(tu niestety jest blokada przy 180/h )autoalarm, centralny zamek, ABS, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, szyberdach, aluminiowe felgi, elektryczne lusterka, elektroniczny wtrysk, katalizator, immobilizer, lakier metalik i automatyczna skrzynia biegów.... to kilka zalet jakie ma to wspaniałe przestronne auto o pięknych kształtach, które nadal są na topie. Wygląd lekko drapieżny a delikatny zarazem.
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 1222_C.jpg
roczniki około 1998 i 99
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Direct
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 17 cze 2005, 20:01

Post autor: Direct » 02 paź 2005, 21:57

Gaga ja wiem, że dla Ciebie 10tys w jedną czy w drugą stronę to nie robi różnicy, jednak ja mówiłem o aucie do 40tys. bo taką kwotą przeznacza większość Polaków na zakup samochodu.
Wozik naprawdę jest OK, jednak w necie znalazłem tylko:
rok produkcji: 1998
pojemność silnika: 2.3
paliwo: benzyna
kolor: zielony met.
cena: 49 800 pln
Opis:
klm,aut,abs,

kate pisze:...
:lol: :lol: no tak zmieściłby nogi... ale co z resztą ciała :?: :lol: :lol:
hmmm Kate z Ciebie jest baaaaaardzo zaradna kobietka więc wierzę, że coś wymyślisz :) :lol: :wink:
z ¿ycia bierz co najcenniejsze dla Ciebie - resztê zostaw innym

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 paź 2005, 22:01

Direkt chyba żle patrzyłeś bo wiem sama co sprzedawałam pare lat temu i za ile. wiem też ile to teraz kosztuje....
możne kupić 96rocznik za 31 tys spokojnie w tym samym wyposażeniu.
może po prostu Twoim prolemem jest nieudolne szukanie....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”