Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

SilhouetteSoft – lifting bez skalpela

silhuette

silhuette
Rozmowa z dr Dorotą Świebocką specjalistą dermatologiem i dermatologiem medycyny estetycznej na temat nici Silhuette Soft

Red.:
Czy mogłaby Pani czytelnikom Beauty w Polsce powiedzieć, co to sa nici silhuette soft i co Pani o nich sadzi?


D.Ś.:  
Chciałabym zainteresować Państwa najnowszym produktem stosowanym w dermatologii estetycznej o nazwie Silhouette soft - szwy dwukierunkowe. Szwy wprowadzane są w skórę twarzy przy pomocy specjalnych igieł. W rezultacie uzykujemy uniesienie skóry dające cudowny efekt odmłodzenia. Jest on rozsądną alternatywą do zabiegu chirurgicznego liftingu twarzy , nie wymagającą tak drastycznej ingerencji w nasze ciało , jak metoda chirurgiczna.

Z biegiem lat grawitacja działa nieubłaganie na naszą skórę. Uniesienie przy pomocy szwów pozwala na powrót do młodości. Wyraźna linia żuchwy ,uniesione policzki , powieki czy podbródek to cechy młodego wyglądu. A te atrybuty młodości w bardzo prosty sposób mogą powrócić. Zupełnie jak po wizycie u doktora Fausta, tylko nie trzeba podpisywać cyrografu na duszę.

Każda twarz jest inna i szwy dają możliwości , aby zachować jej indywidualność , bez upodabniania się do innych plastikowych twarzy znanych nam z publikatorów.

Wykonanie tego zabiegu nie wyklucza możliwości poddania się innym zabiegom z zakresu dermatologii estetycznej. Pacjent nie zamyka przed sobą żadnych drzwi. Nadal może korzystać z całego wachlarza zabiegów, jeżeli dbanie o urodę i dobrą kondycję ciała tego wymaga.

Szwy dwukierunkowe są bardzo dobrą i bezpieczną propozycją dla uzyskania szybkiego efektu odmłodzenia. Uważam że jest to postępowanie bezpiecznege , mało inwazyjnege , a jednocześnie bardzo skutecznege i satysfakcjonującego dla pacjenta.

Zabieg trwa ok. 40 min. I w większości przypadków można iść do pracy już następnego dnia. Produkt utrzymuje się w skórze ok.12 miesięcy a efekt pozabiegowy do ok. 2 lat.

Przy mało elastycznej skórze, w wybranych przypadkach, może zaistnieć konieczność wyrównania podciągniętej powierzchni skóry kwasem hialuronowym.

Zabieg jest doskonałą propozycją dla wszystkich , zarówno kobiet jak i mężczyzn .

Chciałam Państwa zainteresować tą, nową generacją nici , które dają duże możliwości poprawy wyglądu. Jednakże chcę dodać iż każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia i weryfikacji przedzabiegowej .

Zachęcam do spróbowania tej metody , bo wydaje się , że mamy do czynienia z przełomem w dermatologii estetycznej , w którym Państwo mogą uczestniczyć.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version