Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Urządzenia

Palomar Medical Technologies już w Polsce

Palomar Medical Technologies już w Polsce

Palomar Medical Technologies już w Polsce - Palomar Medical Technologies już w Polsce
Amerykański lider rozwiązań estetycznych, twórca zaawansowanych systemów laserowych wchodzi na polski rynek. Nowatorskie urządzenia Palomar Medical Technologies są już dostępne w ofercie ITP Esthétique, który został wyłącznym przedstawicielem firmy w naszym kraju.

Palomar należy do światowej czołówki producentów sprzętu medycznego i urządzeń kosmetologicznych. Cieszę się, że tak uznana i rozpoznawalna marka znalazła się w portfolio ITP Esthétique. Dzięki temu możemy zaproponować niedostępne do tej pory w naszym kraju najskuteczniejsze metody usuwania niedoskonałości skóry i ciała. To dla nas także kolejne wyzwanie, na które patrzymy jednak przez pryzmat nowych możliwości rozwoju rynku estetycznego w Polsce. Ma to znaczenie zwłaszcza teraz, kiedy słyszymy o wstrzymywaniu planów inwestycyjnych przez firmy zagraniczne również w naszym sektorze - podkreśla Katarzyna Nadolna, Dyrektor Generalny ITP Esthétique.
Palomar proponuje kompleksowe platformy laserowe oraz współpracujące z nimi urządzenia kompaktowe (aplikatory) przeznaczone do walki z konkretnymi problemami skóry. Nowatorskie rozwiązania oparte na wykorzystaniu światła lasera i światła pulsacyjnego stosowane są w zabiegach lipolizy laserowej, trwałego usuwania włosów, ablacyjnego i nieablacyjnego resurfacingu skóry, ujędrniania jej poprzez koagulację tkanki miękkiej czy fotoodmładzania. Znajdują one również zastosowanie w najnowszych terapiach likwidujących przebarwienia i trądzik oraz w leczeniu zmian żylnych.
Palomar jest pionierem w stosowaniu laserów w medycynie estetycznej i właścicielem wielu opatentowanych rozwiązań i technologii - to jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Stanach Zjednoczonych. Realizacją kolejnych pomysłów zajmuje się stworzony i finansowany przez nią zespół badawczy złożony z naukowców, lekarzy i kosmetologów. Najbardziej znaczące osiągnięcia posiada między innymi w dziedzinie permanentnego usuwania włosów, frakcyjnego leczenia skóry oraz wykorzystaniu ciepła w likwidowaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Najwyższą jakość sprzętu potwierdzają zarówno niezależni eksperci jak i właściciele klinik i gabinetów medycyny estetycznych - propozycje Palomar Medical Technologies przeznaczone do laserowej epilacji są najlepiej sprzedającymi się urządzeniami tego typu na świecie.

Urządzenia Palomar Medical Technologies:

 • StarLux® 500 to urządzenie bazowe (platforma) umożliwiająca przeprowadzanie zabiegów estetycznych wykorzystujących zaawansowaną technologię laserową.
 • Aspire® SlimLipo to platforma stworzona do wykonywania zabiegów lipolizy laserowej - redukujących nadmiar tkanki tłuszczowej i modelujących ciało.

Aplikatory:

 • Lux2940 Fractional Laser Handpiece (frakcjonowany ablacyjny resurfacing skóry i korekcja blizn),
 • LuxDeepIR Handpiece (ujędrnienie skóry dzięki koagulacji tkanki miękkiej przy użyciu światła podczerwonego),
 • Lux1540 Fractional Laser Handpiece (frakcjonalny nieablacyjny resurfacing skóry),
 • Lux144 Fractional Laser Handpiece (frakcjonalny nieablacyjny resurfacing skóry),
 • Lux1064 Laser Handpiece (trwałe usuwanie owłosienia - typy skóry V i VI oraz usuwanie zmian żylnych),
 • LuxR Handpiece (trwałe usuwanie włosów - wszystkie typy skóry),
 • LuxRs Handpiece (trwałe usuwanie włosów na mniejszych obszarach ciała),
 • LuxY Handpiece (usuwanie owłosienia i likwidacja przebarwień),
 • LuxYs Handpiece (usuwanie owłosienia i likwidacja przebarwień na mniejszych obszarach ciała),
 • LuxV Handpiece (likwidacja przebarwień, leczenie trądziku),
 • LuxG Handpiece (leczenie żylaków oraz zabiegi fotoodmładzania)

Ofertę uzupełniają dwa urządzenia przeznaczone do laserowego usuwania plam, przebarwień i tatuaży: Q-YAG 5® Laser oraz SINON™ Ruby Laser.

ITP Esthétique, ul. Fryderyka Joliot-Curie 26/19, 02-646 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.itpconsulting.pl

Palomar Medical Technologies już w Polsce

palomar_medical_technologies2.jpg - Palomar Medical Technologies już w Polsce

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version