Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

Nieoperacyjny lifting twarzy XXI wieku – SILHOUETTE SOFT®

schiluette wymiana

schiluette wymiana
Dążenie do piękna i doskonałości jest domeną każdej kobiety sukcesu. Atrakcyjny wygląd pomaga w nawiązywaniu kontaktów, osiąganiu życiowych sukcesów, budowaniu poczucia własnej wartości. Współczesna medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów. Jedną z najnowszych i wyjątkowo  propozycji jest amerykański nieoperacyjny lifting twarzy i szyi Silhouette Soft®


Silhouette Soft® to doskonałe rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pacjentów borykających się z utratą jędrności i elastyczności skóry twarzy, szyi i podbródka. Jeden krótki zabieg pozwala uzyskać znakomite efekty liftingu, którymi pacjent może cieszyć się nieprzerwanie do półtora roku.
Silhouette Soft® to najnowszej generacji szwy wewnątrztkankowe, które wykazują podwójne działanie. Z jednej strony intensywnie unoszą opadającą skórę - jako jedyne na rynku posiadają stożki, które repozycjonują podskórną tkankę tłuszczową  i powodują, że skóra odzyskuje naturalne, młodzieńcze kształty. Z drugiej strony działają biostymulująco – intensywnie pobudzają głębokie warstwy skóry do produkcji kolagenu, który odpowiada za jędrność i gęstość skóry. Unikalna technologia kwasu polimlekowego sprawia, że efekt zabiegu trwa jeszcze długo po wchłonięciu się szwów i jest utrzymywany przez naturalny kolagen wyprodukowany przez skórę. Badania dowodzą, że kwas polimlekowy jest doskonale tolerowany przez organizm człowieka i jego podanie nie musi być poprzedzone testami na alergię i nadwrażliwość, dzięki czemu zabieg może być bezpiecznie wykonywany, bez ryzyka powstania reakcji uczuleniowej. Ponadto doskonałą skuteczność zabiegu i wysokie bezpieczeństwo potwierdzają liczne przeprowadzone badania kliniczne.
Silhouette Soft® to jedno z najlepszych rozwiązań dostępne w renomowanych klinikach medycyny estetycznej. Szwy  Silhouette Soft® są produkowane w USA. Produkt został włączony do produkcji po 6 latach intensywnych badań i obserwacji z użyciem trwałych nici stożkowych wykorzystywanych w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Unikalna technologia Silhouette Soft®  gwarantuje doskonałą stabilność produktu w tkance, eliminuje ryzyko przemieszczania i wysuwania się nici.
Pomimo, iż efekty zabiegu są zbliżone do chirurgicznego liftingu twarzy, sam przebieg zabiegu ma niewiele wspólnego z typowym zabiegiem chirurgicznym. Na początku lekarz dokonuje kwalifikacji pacjenta do zabiegu, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania oraz ewentualne przeciwwskazania. Jeżeli kwalifikacja do założenia szwów wypada pomyślnie, lekarz może przystąpić od razu do wykonania zabiegu. Pacjent jest miejscowo bardzo dobrze znieczulany, dzięki czemu nie odczuwa bólu ani dyskomfortu. Lekarz dokonuje analizy okolicy zabiegowej i decyduje o miejscach nakłucia, w celu umieszczenia szwów. Sam zabieg to z reguły kilka ukłuć i aplikacja szwów w tkance podskórnej. Zabieg trwa kilkanaście minut, a po jego wykonaniu widać jedynie delikatnie miejsca nakłuć. Od razu po aplikacji, pacjent może dostrzec spektakularny efekt liftingu i uniesienia owalu twarzy. Maksymalny, najbardziej intensywny efekt zabiegu będzie widoczny po ok. 3-4 miesiącach, kiedy naturalne struktury skóry ulegną odbudowie. W wyniku działania biostymulującego, wytwarzany jest kolagen, który poprawi gęstość i jędrność skóry, dzięki czemu odzyska ona młody, zdrowy wygląd. Taki stan skóry utrzymuje się przez ok. 18 miesięcy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Silhouette Soft® to doskonałe i skuteczne rozwiązanie dla osób pragnących uzyskać rewelacyjny efekt liftingu i napięcia skóry bez skutków ubocznych i ryzyka, które towarzyszy zabiegom chirurgicznym.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Doktor Dorota Świebocka z Wrocławia dlugoleti szkoleniowiec w zakresie implantacji nici Silhouette Soft® uważa, że jest to doskonała alternatywa dla liftingu operacyjnego twarzy. Zwłaszcza u młodszych pacjentek które na taki zabieg maja jeszcze czas a ich wygląd stracił na atrakcyjności.
Dystrybutor:
Beautymed, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23 lok. 126, Warszawa www.beautymed.pl
Artykuł reklamowy

Animacje implantacji nici Silhouette Soft®

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version