Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi laserowe

Jej Wysokość lifting - Metoda SonoQueen już w Polsce

laser

laser - laser
SonoQueen nie wymaga użycia skalpela – jest to nieinwazyjny lifting, który działa w głębokich partiach skóry i w spektakularny sposób pobudza do pracy włókna kolagenowe. To wysoce wyspecjalizowane narzędzie w rękach specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, znajdujące zastosowanie w liftingu skóry zarówno twarzy jak i pozostałych partii ciała.
Zaimplementowana w urządzeniu technologia HIFU* idealnie, punktowo skupia falę ultradźwiękową o wysokiej energii na niewielkiej powierzchni.

Takie skondensowane działanie prowadzi do powstania podwójnego zjawiska – zarówno w wymiarze termicznym jak i mechanicznym, które penetrując skórę właściwą, i tkankę tłuszczową dociera aż do powięzi mięśniowej i w ten sposób potęguje odbudowę włókien kolagenowych. Dzięki tak głębokiemu i kompleksowemu działaniu, rezultaty osiągnięte przez zastosowanie fali ultradźwiękowej SonoQueen są o wiele trwalsze niż w przypadku innych technologii, a efekt jędrnej, gładkiej skóry zostaje z nami na dłużej


Bezinwazyjny lifting SonoQueen jest doskonałą odpowiedzią na szereg problemów, znakomicie sprawdzi się w przypadku:

  • wiotczejącej skóry twarzy i szyi
  • opadających policzków
  • opadających powiek
  • niwelacji efektu podwójnego podbródka
  • konieczności wygładzenia zmarszczek
  • chęci wyszczuplenia i ujędrnienia ciała

Co jest źródłem sukcesu zabiegu SonoQueen?
To kolagen jest odpowiedzialny za utrzymanie prawidłowej struktury skóry, wpływając na jej jędrność i napięcie. Niestety, jego skuteczność zmniejsza się z wiekiem, zabieg z użyciem SonoQueen powoduje skrócenie włókien kolagenowych, a w konsekwencji stymuluje je do odnowy oraz pobudza wytwarzanie nowych włókien. Kluczową kwestią jest możliwość dostosowania głębokości penetracji ultradźwiękiem ( odpowiednio 2,0 – 4,5 mm w przypadku skóry twarzy oraz do 6 mm przy pozostałych częściach ciała), a zwłaszcza dotarcia do systemu powięzi mięśniowej, zbudowanej głównie z kolagenu, która odpowiada za jędrność tkanek i oddziela od siebie poszczególne warstwy mięśni.

30 minutowy zabieg SonoQueen to kilkuletni efekt odmłodzenia
Około 30 minut – tyle trwa zabieg z użyciem SonoQueen, sama procedura jest bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji, naturalną konsekwencją może być jedynie delikatny obrzęk lub zaczerwienienie, ustępujące w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu godzin. Bezpośrednio po zabiegu można więc wrócić do codziennych zajęć.
Podstawowe rezultaty, których możemy oczekiwać to poprawienie jędrności i zmniejszenie wiotkości skóry, pełne spektrum zabiegu widoczne jest jednak po dwóch – trzech miesiącach, jest to czas niezbędny do pełnej regeneracji włókien kolagenowych.
Idealnym rozwiązaniem jest przeprowadzenie 3 zabiegów w ciągu roku, optymalnie co 4 miesiące. Poprzez stymulację włókien kolagenowych do odbudowy SonoQueen gwarantuje kilkuletni efekt jędrnej i gładkiej skóry. Należy jednak pamiętać, że kolagen z czasem ulega degradacji i wtedy zabieg należy powtórzyć.

SonoQueen to gwarancja bezpiecznego i nieinwazyjnego liftingu
Bezpieczeństwo metody potwierdzone zostało licznymi badaniami klinicznymi. SonoQueen używane jest w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej na całym świecie.

 

HIFU z języka angielskiego „high intensity focused ultrasound” : „skoncentrowana wiązka fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości”. Technologia skoncentrowanych ultradźwięków, w pełni bezpieczna i znajdująca znakomite zastosowanie w nieinwazyjnych  zabiegach liftingu skóry twarzy i ciała.  Technologia ta znana jest w medycynie od ponad 20 lat. Używano jej, między innymi, w leczeniu raka prostaty. Od około 4 latach HIFU dostępne jest w gabinetach medycyny estetycznej, a popularność tej metody stale rośnie.

Autor dr Marcin Zakrzewski

artykuł sponsorowany

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version