Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Usta

Implanty PermaLip

Implanty PermaLip

Implanty PermaLip - Implanty PermaLip
Trwałe powiększanie ust za pomocą implantów silikonowych.

Jednym z najczęściej wykonywanych obecnie zabiegów chirurgii plastycznej i estetycznej jest powiększanie i modelowanie ust. Starsze rozwiązania, zarówno te tymczasowe jak i trwałe, rozczarowały nie tylko chirurgów, ale także pacjentów.

Tymczasowe sposoby powiększania ust, opierają się na wstrzykiwaniu szeregu produkowanych obecnie wypełniaczy. Metoda ta wymaga powtarzania nieprzyjemnego dla pacjenta zabiegu i co się z tym wiąże, poświęcenia większej ilości czasu i pieniędzy, a okres utrzymywania się zadowalających efektów po zabiegu jest nieprzewidywalny. Poza tym płynnymi wypełniaczami nie zawsze udaje się uzyskać pożądany kształt ust.

Trwałe metody opierają się na wszczepianiu własnej tkanki, co pociąga za sobą konieczność dodatkowego bólu i okaleczenia związanego z pobraniem tkanki oraz nie do końca przewidywany efekt ostateczny, spowodowany np. wchłanianiem przeszczepionego tłuszczu.

Amerykańska firma SurgiSil zaproponowała bezpieczny i trwały sposób powiększania ust wprowadzając na rynek silikonowe implanty PermaLip. Zostały one poddane licznym badaniom klinicznym i opatentowane w 2007 roku.

Implanty te są wykonane z miękkiego, litego silikonu (materiału znanego i stosowanego w medycynie od dawna), z zastosowaniem specjalnej techniki produkcji. Mają one naturalny kształt i nieporowatą, gładką powierzchnię. Nie mogą one pęknąć i nie ma niebezpieczeństwa „wylania się” zawartości, bo nie zawierają w sobie płynu. Choć jest to rozwiązanie trwałe, to w każdej chwili implant może być, na życzenie pacjenta, usunięty lub zamieniony na większy/mniejszy w zależności od potrzeb.

Zabieg przeprowadza się w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym i zajmuje około 30 minut. Polega on na wprowadzeniu w wargę górną i/lub dolną, odpowiednio ukształtowanego, sterylnego, silikonowego implantu, poprzez małe nacięcia (4-5 mm) w kącikach ust - od strony jamy ustnej. Miejsca nacięć, które nawet bezpośrednio po zabiegu pozostają niewidoczne z zewnątrz, zaszywa się wchłanialnymi nićmi. Pacjent może następnego dnia po zabiegu wykonywać codzienne czynności. Wszczepienie implantów może być łączone z innymi zabiegami np. z liftingiem wargi górnej.
Dla uzyskania oczekiwanych przez pacjenta rezultatów, implanty PermaLip są dostępne w różnych rozmiarach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lipsil.com

Konsultacji i zabiegów udziela dr Aleksandra Janicka.
Doktor Aleksandra Janicka jest ambasadorem marki PermaLip w Polsce i w Niemczech.
Jest specjalistą chirurgii twarzowo-szczękowej.

Koszt zabiegu:

Foto przed i po zabiegu:Implanty PermaLip

Implanty PermaLip - Implanty PermaLip
 Implanty PermaLip
Implanty PermaLip - Implanty PermaLip
Implanty PermaLip
Implanty PermaLip - Implanty PermaLip
Implanty PermaLip
Implanty PermaLip - Implanty PermaLip

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version