Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wypełniacze tkankowe

Francuski dotyk piękna

perfecta

perfecta
Wiosna to szczególny czas do regeneracji skóry, poprawy jej zdrowia, jakości oraz korekcji niedoskonałości, takich jak zmarszczki, utrata jędrności i nawilżenia. Do zabiegów przynoszących doskonałe efekty w krótkim czasie należą  zabiegi igłowe, takie jak wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego Perfectha.
Perfectha to gama certyfikowanych, francuskich wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które doskonale odpowiadają wszystkim potrzebom skóry, niezależnie od wieku biologicznego pacjenta.

Gwarantują korekcję oznak starzenia takich jak zmarszczki, opadające policzki, czy zaburzenia w linii owalu twarzy.

Znakomicie nadają się również do modelowania ust i nieoperacyjnej korekty nosa. Rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się nawet do 12 miesięcy.
Zabiegi Perfectha cieszą się bardzo dobrą opinią lekarzy i pacjentów. Ich niezaprzeczalnie największym atutem jest fakt, że gwarantują naturalne i długotrwałe efekty bez ryzyka nadkorekcji i zmiany rysów twarzy. Szeroka gama produktów pozwala lekarzowi idealnie dobrać zabieg do indywidualnych oczekiwań pacjenta. W gamie dostępne są następujące produkty:
Perfectha Complement - Korekcja drobnych linii i zmarszczek w okolicy oczu i czoła oraz doliny łez. Korekcja zmarszczek wokół ust.  
Perfectha Derm - Korekcja zmarszczek o średniej głębokości w okolicy fałdów nosowo-wargowych, linie marionetki, lwia zmarszczka. Konturowanie i  nadanie delikatnej objętości ust.
Perfectha Deep - Korekcja głębokich zmarszczek i bruzd w okolicy fałdów nosowo-wargowych, linie marionetki. Korekcja kształtu, objętości i powiększanie ust. Korekcja kształtu nosa.
Perfectha SubSkin - Preparat wolumetryczny. Nadanie objętości policzkom, modelowanie i konturowanie twarzy – kości  żuchwy, brody, policzków, skronie.
Zabiegi Perfectha to idealne rozwiązanie na piękny i młody wygląd dla aktywnych zawodowo. Wystarcza jeden krótki zabieg, po którym widoczny jest natychmiastowy efekt działania kwasu hialuronowego Perfectha i pacjent już następnego dnia może wrócić do codziennych obowiązków.  Doskonała tolerancja i plastyczność preparatu Perfectha sprawiają, że idealnie współgra z mimiką twarzy, gwarantując naturalne i długotrwałe efekty.  Mogą być stosowane w zależności od potrzeb w każdym wieku, przy każdym typie skóry, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Perfectha przywraca skórze nawilżenie, wypełnia zagłębienia, zmarszczki i bruzdy, nadaje skórze objętość i ujędrnia ją. O sukcesie zabiegów z użyciem Perfecthy świadczy naturalny wygląd pacjentek i chęć ponowienia zabiegu, gdy ustąpią jego efekty.  
Niewątpliwą zaletą zabiegów Perfectha jest także sam przebieg zabiegu z ich użyciem.  Dzięki temu, że preparaty pochodzą z francuskiego laboratorium, są przebadane i certyfikowane, zarówno pacjent, jaki lekarz mają pełna gwarancję bezpieczeństwa terapii.  Zabieg trwa kilka do kilkunastu minut, a efekty widoczne są natychmiast po jego zakończeniu. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu lekarz omawia szczegółowo wskazania, przeciwwskazania i oczekiwania pacjenta. Następnie dobiera odpowiedni preparat, żeby uzyskać jak najlepszy i najbardziej naturalny efekt. Przed wykonaniem pacjent zostanie znieczulony, żeby odczuwać  jak najmniejszy dyskomfort związany z podaniem preparatu. Sam zabieg to tylko kilka wkłuć, które dzięki odpowiednio dobranym technikom aplikacji pozwalają zminimalizować negatywne odczucia.  Bezpośrednio po podaniu preparatu może pojawić się delikatny obrzęk i zaczerwienienie skóry, które ustępują  całkowicie w ciągu kilku godzin od zabiegu. Efekt wypełnienia bruzd, zmarszczek, korekcji kształtu twarzy - w zależności od rodzaju wykonywanego zabiegu,  jest  widoczny natychmiastowo, a dodatkowo skóra  z każdym dniem staje się  promienna, nawilżona  i elastyczna.  Działanie to jest możliwe dzięki zawartości w preparacie także nieusieciowanego kwasu hialuronowego.  
Decydując się na wykonanie zabiegu preparatami Perfectha, pacjent  może być pewny, że uzyskany efekt zabiegu będzie spektakularny i z pewnością satysfakcjonujący. Perfectha to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce dążyć do perfekcyjnego wyglądu,  naturalnego i długotrwałego piękna.

Dystrybutor:
Beautymed, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23 lok. 126, Warszawa www.beautymed.pl
Artykuł reklamowy

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version