NO I STALO SIE ...! Rozbilam moje autko

.........................
Ne chce juz go i sprzedaje na dniach.........
Teraz mam inne marzenie: (jak zwykle malutki i swietny do parkowania) FORD STREETKA :D Szukam narazie w internecie ale nie ma fajnych... :?
Moze ktos ma namiary na jakis fajny komis albo obojetnie co z samochodami... ???????????? (tylko nie jakies tam starocie... :lol: )
A tak w ogole: oplaca sie kupowac samochody z komisow w Polsce ??? Macie jakies przykre doswiadczenia, czy zawsze trafiacie na dobre samochody ...???
(pomuszcie kolezance... ...ktora od kilkunastu dni lazi wszedzie piechota :twisted:

)
walk (dzisiaj szlam do samego centrum... ...ale zmarzlam!

)