Bolesne otarcia podczas stosunku - jak temu zaradzić?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
malena69
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 201
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:16
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca
Kontakt:

Bolesne otarcia podczas stosunku - jak temu zaradzić?

Post autor: malena69 » 17 cze 2007, 14:18

Dziewczyny, mam dosc krepujacy problem. Po wiekszosc stosunkow mam straszne otarcia na sciankach pochwy. :oops: Pózniejsze obajwy sa podobne do ostrego zapalenia pecherza - okropny bol, pieczenie, czeste oddawanie moczu. Poprostu dzien wyciety z zyciorysu. Moja Pani Ginekolog powiedziala ze jest to tzw. zespol mlodych mezatek co kolwiek to oznacza nie podoba mi sie. Juz kilkakrotnie leczylam sie z roznego rodzaju zakazen ktore sa wynikiem tych otarc. Zastanawim sie czy nie pomogl by mi jakis zel intymny dla kobiet np. Femina ze by troszke nawilzyc pochwe podczas stosunku. Jednak szybkie numerki lub poprostu spontaniczny sex czasem uniemozliwiaja uzycie takiego zelu. Poza tym obawiam sie ze moglabym miec na niego uczulenie bo jestem alergiczka. Czy ktoras z was miala podobny problem i jak sobie z tym poradzila? Odrazu moiwe ze zmiana partnera na "mniejszego" nie wchodzi w gre :-)
...})i({...})i({...})i({...Kobieta to jeden z nielicznych powodow dla ktorych mezczyzna moze powiedziec, ze dobrze przezyl swoje zycie...})i({...})i({...})i({...

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Post autor: toxic » 17 cze 2007, 14:59

malena69 pisze: Odrazu moiwe ze zmiana partnera na "mniejszego" nie wchodzi w gre
:-D

Nie wiem co mozna ci poradzic innego. W sumie w takiej sytuacji to tylko zel intymy, jest bardzo doby firmy johnson&johnson "K-J jelly"
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
czwala
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 475
Rejestracja: 01 lis 2006, 12:33
Lokalizacja: TrÃłjmiasto
Kontakt:

Post autor: czwala » 17 cze 2007, 16:24

malena, wybierz sie do sex-shopu, jest tam wiele fajnych zeli nawilzajacych podczas stosunku, nie ma wtedy wlasnie tego problemu ktory Ty masz. Poza tym bardzo czesto ze zele sa smakowe, wiec są super do inych zabaw ;)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

29.11.2006 - Dr Grobelny - powiêkszanie piersi

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Post autor: toxic » 17 cze 2007, 17:56

czwala pisze:zele sa smakowe, wiec są super do inych zabaw
Takich zelow jeszcze nie probowalam :-D , chyba czas najwyzszy 8-)
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
malena69
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 201
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:16
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca
Kontakt:

Post autor: malena69 » 17 cze 2007, 18:33

Dzieki dziewczynki za rade. Jesli chodzi o zele to bardzo chetnie bym je wyprobowala. Te Durexa wygladaja fajnie i podobno super smakuja. Mozna je kupic prawie w kazdym sklepie nawet w spozywczym przy kasie i na stacji benzynowej wiec z dostepnoscia nie ma problemu :-) Poprostu boje sie ze dostane od nich uczulenia. Czy ktoras z was, zwracam sie do alergiczeki, uzywala juz takich zeli?? Jesli tak to napiszcie czy wszystko bylo OK i jakiej firmy byl ten zelik.
...})i({...})i({...})i({...Kobieta to jeden z nielicznych powodow dla ktorych mezczyzna moze powiedziec, ze dobrze przezyl swoje zycie...})i({...})i({...})i({...

Awatar użytkownika
Hesia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 271
Rejestracja: 28 mar 2006, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hesia » 17 cze 2007, 20:30

Miałam durexa niebieski bezsmakowy, bo też mialam tego typu problemu i moge go polecić z czystym smieniem. Bardzo miły w użyciu - bałabym się smakowych ze względu na to, że można mieć uczulenie od sztucznych składników, a jakby nie patrzeć taki żelik dostaje sie do środka...
Mnie różne rzeczy uczulają - a ten żel okazał się super ;)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

28.05.07 dr Kasprzyk - McGhan> anatomiczne - model 510 MX - 290

Awatar użytkownika
malena69
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 201
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:16
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca
Kontakt:

Post autor: malena69 » 17 cze 2007, 21:20

Super, wlasnie o takie rady mi chodzilo i prosze o wiecej. Wybieram sie do ginekologa 26 czerwca na kontrole wiec napewno sie jeszcze dokladnie o wszystko wypytam ale nie ma to jak wyprobowane na wlasnej skorze sposoby i opinie z pierwszej reki.
...})i({...})i({...})i({...Kobieta to jeden z nielicznych powodow dla ktorych mezczyzna moze powiedziec, ze dobrze przezyl swoje zycie...})i({...})i({...})i({...

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 17 cze 2007, 22:47

A bierzesz jakies tabletki anty? Niektore też moga powodować suchość w pochwie o ile się nie mylę. Wtedy warto zastanowic sie nad zmianą na inne.

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 18 cze 2007, 01:44

Faktycznie te tabsy tez nie pomagaja :roll:
Ja ze swojej strony tez poleam Durexa Play...ale tego koloru wina 2 w 1 do masazu, gel do masazu i lubrykant. Tch chlodzacaych i rozgrzewajacych za bardzo nie lubilam a ten nie traci wigotnosci i poslizgu :p K-Y zelu nie lubilam bo po pierwszym zwilgotnieniu robil sie po lekkim wyschnieciu klejacy.
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
nimeesha
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Anglia

Post autor: nimeesha » 18 cze 2007, 01:54

Tez polecam Durex-Play, ten 2w1 do masazu i lubrykant ten niebieski tez z serii durex play
4.09.07 Nosek u Dr.Skupina ;DD

Marzenia s± po to by je realizowaæ, a nie tylko po to by je mieæ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”