Gdzie sie golicie!?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Gdzie sie golicie!?

Post autor: MonisiaPP » 21 maja 2005, 09:28

Zainspirowana tematem o miejscach intymnych postanowilam zalozyc watek o tym gdzie sie golicie! Ja np nie mam wlosow pod pachami! :shock: :shock: Nigdy nie mialam... moja Mum tez! :) Wiec tam sie nie gole! :P Gole nogi i myszke, nie gole rak! A jak to z Wami jest? Piszcie od razu dlaczego golicie!?
Kamila pisala w watku o miejscach intymnych ze lubi byc gladka wiec goli tez rece! Ja nie gole rak bo mam jasne cienkie delikatne blond wloski! :lol: i boje sie ze jak zgole to juz wyrosna mocne i ciemne! :)

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 21 maja 2005, 09:32

Witam,
Zgadza sie gole sie wszedzie (rece, nogi, pachy i miejsca intymne). Tylko chce powiedziec, ze w moim przypadku to sie nie sprawdza, ze rosna ciemniejsze i mocniejsze, mialam licho i tak rowniez odrasta, wiec nie mam szczegolnych problemow z owlosieniem. :wink:

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 21 maja 2005, 09:55

Golę miejsca intymne, pod pachami (używam do tego zwykłej maszynki) i nogi od kolana w dół...
Mimo iż jestem typową brunetką, czarne włosy, czarne oczy, to na nogach od kolana w górę mam trzy włosy na krzyż (i to jak z lupą je poszukam) i do tego jaśniutki blond :shock: i dlatego tej części nóg wogóle nie golę, bo 1.żadnego włoska po prostu nie widać i 2. w dotyku są tam gładkie. Inaczej ma się sprawa od kolan w dół. Tu odrastają mi mocne, ciemne. I jak ogolę je rano maszynką, to wieczorem mam już takie mini kaktusy :roll: Dlatego rzadko używam maszynki do nóg, w moim przypadku super sprawdziły się plastry depilujące z woskiem. Rąk nie golę, bo mam tam pare blond włosów, które absolutnie mi nie przeszkadzają :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 21 maja 2005, 09:59

Kamila a jak czesto musisz golic rece i nie przeszkadza ci ze ci odrastaja takie ostre. Bo moja kuzynka ogolila raz rece i odrosly jej takie sterczace i musi teraz je non stop golic. Ja sie troche boje :oops: Pozatym gole nogi no i myszke. Czasami robie sobie tez depilacje woskiem malych wloskow nad gorna warga, co prawda sa niewidoczne ale czasami cos mnie napada. :)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 21 maja 2005, 10:11

ja tez gole sie tak jak kamila i jakos nie odrosly mi krzaczory ani ciemne, ani mocne, ani sterczace. sa takie jak byly czyli bladziutkie, cieniutkie i rzadkie. ja poprostu lubie byc jak bobas!
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 21 maja 2005, 10:18

Znowu sie potwierdza, ze kazda z nas jest inna i nie zawsze to co jest dobre dla jednej bedzie dobre dla drugiej : :twisted:

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 21 maja 2005, 10:24

Witam,
Jak odrastaja to ja ich w ogole nie czuje, tak jak mara, one sa tak rzadkie i blade, zreszta tak samo mam na nogach. Nie mam efektu krzaczka i jakiegos ostrego wlosa :wink:
Wlosy mam cienkie i miekkie :) Rece gole co 1-2 tygodnie :wink:

pozdrawiam Kamila
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 05 cze 2005, 15:54

Hej!

Ja gołe tak jak wiekszosc z was: nogi, pachy i miejsca intymne

A co do miejsc intymnych to jakie metody sa najlepsze, by włoski nieodrastały tak szybko?

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 05 cze 2005, 21:45

Ja podobnie jak wiekszosc kobiet gole: Pachy,Nogi, oraz miejsca intymne,kiedys bawilam sie w wzorki na pcuni,ale teraz nosze Brazylijke,czyli na 0
8) :oops: 8)
Pozdrawiam
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 08 cze 2005, 10:25

o miejscach intymnych napisalam w odpowiednim dziale wiec nie bede sie powtarzac :lol: :wink: ; ad reszty- rece od czasu do czasu traktuje depilatorem i dla mnie ta strategia :wink: jest calkowicie wystarczajaca; nie depiluje raczek calkiem /ale to z czystego lenistwa 8) / , ale wloski /nawet te odrastajace/ sa ciensze, miekkie, nawet odrastajac nie mam zadnych jezykow i innych kaktusikow :wink:, wystarcza na dlugo -a zaznaczam ze jestem ciemna szatynka, mam prawie czarne oczy, ciemne brwi, etc.....ogolnie rzecz biorac bez depilacji przypominam szympansiatko co nieraz juz doprowadzalo mnie do lez :cry: ; do pach uzywam tylko i wylacznie depilatora- nawet jesli czasem musze troszke odczekac az odrosna, nie jest to uciazliwe; nom a najwiekszy :? :( : po ogoleniu ich rano juz wieczorem mam kaktusiki, bo kremach do depilacji skora swedzi niemilosiernie mimo ze zawsze wczesniej sprawdzam czy nie jestem na nie uczulona :? , po depilatorze /ktory stosowalam najdluzej i najczescie-obok wosku na cieplo/ regularnie dostaje zapalenia mieszkow wlosowych i innych tym podobnych rewelacji :( :wink: /juz jestem "szczesliwa" posiadaczka przebarwien i kilku malych blizn gryyhhhh :? /, za to po wosku zaczely mi pekac naczynka... :lol: :P , co wcale nie jest smieszne ale glupio tak sie ciagle dolowac :lol: :wink: ; a tak z ciekawostek- polecam golenie /szczeg nog i bikini/ z pomoca dzieciecej oliwki; rowniez ta w zelu jest genialna; co prawda maszynka "zapycha" sie troche szybciej niz przy piankach, ale ryzyko skaleczenia sie totalnie sie minimalizuje, krostki nie wyskakuja, maszynka swietnie sie slizga, wloski sa zmiekczone, a skora po zabiegu nawet bez zadnych balsmow dobrze nawilzona; jedyne na co trzeba uwazac to na ilosc oliwki jesli zaraz po goleniu zamierzamy zalozyc jakies ekstra ciuchy :wink: :lol: . niom to by bylo na tyle mojego wymadrzania sie tutaj :wink: :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”