Julia Dybowska i inne z instagrama II

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Syda
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 284
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:19

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Syda » 28 gru 2017, 19:41

alicjachrupek pisze:
28 gru 2017, 18:24
On jest chyba w moim wieku a jakis stary sie wydaje. Jakby mial 40 lat.
Ala ty potworze, 40 lat to już dinozaur?! (mdr

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: alicjachrupek » 29 gru 2017, 15:13

Hehe nie o to mi chodzilo. Tyllko o niego ze na duzo starszego wyglada.
Tak ogolnie Dla mnie ma to troche znaczenie. Nie mam na mysli jego ale powiwdzenie ze jak ktos sie kocha to wiek nie ma znaczenia. Glupio bym sie czula bedac z facetem ktory wyglada jakby byl moim ojcem. Po prostu tak mam. Chyba tak biologicznie mam zakodowane.

Awatar użytkownika
Syda
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 284
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:19

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Syda » 30 gru 2017, 10:34

To prawda, słabe to jest. W ostatnich latach Marek Konrad zafundował sobie taki związek z Antoniną Turnau- córką Grzegorza Turnała, który jest o 17 lat młodszy od partnera swojej córki. (wondering Jakoś u jednych różnica wieku mnie nie razi a u innych tak. Kiedy Natasza Urbańska związała się że swoim Mistrzem jak mówiła o Jozwfowiczu to mi nie przeszkadzało, może dlatego, że nikt przez ich związek nie ucierpiał (dull

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: babina7 » 30 gru 2017, 15:26

jak nie? On miał żone i jeszcze małe dzieci. Kondrat dawno z zoną nie był i chyba dzieci (o ile ma) to juz dorosłe.
zadowolona

Awatar użytkownika
Syda
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 284
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:19

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Syda » 30 gru 2017, 16:27

o a tego nie wiedziałam (wondering Pamiętam, jak Konrad podczas wywiadu, żartował z kolegów, którzy wymieniali żony na nowszy model, mówił też o żonie (tej pierwszej) że widzi w niej tą młodą dziewczynę, w której się zakochał, mimo upływu czasu, że nie zamieni wspólnych lat, wspomnień z nią związanych...do czasu jak widać
Sentymentalna się robię w okresie świat (mmm

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: alicjachrupek » 30 gru 2017, 17:43

Konrad ma dzieci starsze od antoniny. Najmlodszy syn ma chyba 31 lat.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: marryme » 31 gru 2017, 01:44

Maz Weroniki bardzo staro i powaznie wyglada,dalabym mu 42-44 lata.Coz,nie kazdy wyglada na swoj wiek. (giggle
Life is a journey,not a destination.

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1102
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Nicole » 04 sty 2018, 12:20

Ta Weronika bardzo retuszuje swoje zdjecia i zawsze ustawia sie tym samym profilem. Calkiem inaczej wyglada na nagraniu z yt gdzie jest przodem - nie pamietam dobrze nazwy, ale chyba ktos pisal "kolo plotka" na yt. Pamietam, ze sie niezle zdziwilam, ze ona ma taka, za przeproszeniem, wielka okragla twarz - bo na zdjeciach obrabia sobie smukly profil. Coz, idealni to tylko na instagramie. Pupa, jak dziewczyny juz pisaly, sztuczna na bank. Ona w ogole nie ma figury osoby cwiczacej. Zero miesni, flaczkowate ramiona. Wyglada jak osoba, ktora jedyne, co robi, to korzysta z medycyny estetycznej.
*widze, ze Sue wrzucila link do tego filmiku, o ktorym mowilam.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: alicjachrupek » 04 sty 2018, 14:28

Ja to się dziwię takim dziewczynom. Po co one to robią? Po co żyją w takiej iluzji idealności, która nie są? Po co dają foty czy przerabiają skoro tak nie wyglądają? Może niech sobie maskę barbie lub inna założą a co to juz czasem za różnica skoro na tych zdjęciach to i tak nie są one.
Jak nie miałam piersi to je sobie zrobiłam a nie wkładałam skarpetki lub powiększalam piersi do zdjęcia. To że bym je miała na fotce przecież nie oznacza że jak spotkam się z facetem one tam cudownie fotoshopem się pojawią. Toż ludzie widzę na żywo coś innego i się nie da wmówić że widzą ta przerobiona wyszczuplone twarz dziewczyny z internetu skoro ona taka szeroka.....

noseknosek123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 286
Rejestracja: 28 wrz 2017, 11:11

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: noseknosek123 » 05 sty 2018, 12:31

Ola Wanserska z kolei twierdzi, że nie poddawała się operacji nosa, naturalnie urodziła się z takim małym, a niektóre jej pacjentki mają jeszcze mniejsze nosy (giggle

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”