ostatnio oglądany film...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

ostatnio oglądany film...

Post autor: mara » 14 cze 2005, 10:25

wpadlam na pomysl takiego topicu bo moze ktos ogladal ostatnio jakis ciekawy film i moze go polecic albo wrecz przeciwnie- odradzic... ja jestem straszna kinomaniaczka i kocham ogladac filmy w lozku z chipsami paprykowymi i coca-cola pod reka...

ja np. wczoraj bylam na sin city i bawilam sie swietnie. jezeli ktos szuka duzej porcji kiczu na poziomie, zagran tarantinowskich czy poprostu bajki dla doroslych to bedzie zadowolony. oceniam na 5- bo ostatnia czesc mi sie lekko dluzyla i nie przepadam za jessica alba.

a zwolennikom ciezkiego kina wypruwajacego z uczuc polecam japonskiego oldboya. film miejscami drastyczny ale najbardziej drastyczna jest w nim fabula. mam naprawde mocne nerwy i wiele juz w kinie widzialam ale ten zrobil na mnie kolosalne wrazenie. film poprostu oczyszcza widzowi glowe. oceniam na 6.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 14 cze 2005, 11:11

No może nie ostatnio ogladany przeze mnie, ale parę lat temu. Piszę o nim bo jest dobry, a będzie w najbliższą sobotę na TVN "Zielona mila". Warto zobaczyć.

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 14 cze 2005, 14:01

The Jacket (w polskim tłumaczeniu -"Obłęd")- gorąco polecam :!: świetna gra Adrien Brodiego :!:

"Rok 1991. Sierżant piechoty morskiej Jack Starks (Adrien Brody) zostaje ciężko postrzelony w głowę podczas działań wojennych w Zatoce Perskiej. Wymyka się śmierci, ale w wyniku postrzału cierpi na amnezję. Kilka miesięcy później, podróżując autostopem traci przytomność. Po obudzeniu dowiaduje się, że jest oskarżony o morderstwo policjanta. Uniewinniony z powodu choroby psychicznej, Starks trafia do zakładu dla psychicznie chorych kryminalistów. Tam Dr Becker (Kris Kristofferson) poddaje go porażającej eksperymentalnej terapii, polegającej na farmakologicznej zmianie świadomości połączonej z klaustrofobicznym fizycznym unieruchomieniem."

"Boogeyman" - muzyka, dźwięki przyprawiające o gęsią skórkę i jeżenie się włosów na głowie :shock:
Koszmar Tima (Barry Watson) zaczął się, gdy chłopiec miał 8 lat. Co noc ojciec czytał mu bajki na dobranoc, które przyprawiały słuchającego o dreszcze. Każda opowieść kończyła się jednak szczęśliwie, tak aby chłopiec mógł zasypiać w spokoju. Wszystko zmieniło się pewnego wieczora, gdy, na oczach przerażonego Tima, ojciec został wciągnięty przez tajemniczą siłę do szafy i na zawsze zniknął z życia swoich bliskich. od tej chwili Tima prześladuje obawa, że sam kiedyś stanie się ofiarą legendarnego Boogeymana. Za radą terapeuty postanawia jednak zmierzyć się z własnymi lękami i wrócić na miejsce tragedii."

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 14 cze 2005, 19:17

Bella pisze:No może nie ostatnio ogladany przeze mnie, ale parę lat temu. Piszę o nim bo jest dobry, a będzie w najbliższą sobotę na TVN "Zielona mila". Warto zobaczyć.
...dobry... to mało powiedziane :wink: oglądałam już nie raz i z chęcią oglądnę go w sobotę...
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 14 cze 2005, 19:32

znajomoscia jakiejs nowosci raczej sie tu nie popisze, ale polecam "zle wychowanie" almodovara.....przede wszytskim Paniom, szczegolnie ceniacym ambitne kino...ale wszystkim innym rowniez :lol: :oops:

PS: w przypadku tego filmu im wiekszy ekran, tym lepszy efekt.... :wink:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 14 cze 2005, 19:32

znajomoscia jakiejs nowosci raczej sie tu nie popisze, ale polecam "zle wychowanie" almodovara.....przede wszytskim Paniom, szczegolnie ceniacym ambitne kino...ale wszystkim innym rowniez :lol: :oops:

PS: w przypadku tego filmu im wiekszy ekran, tym lepszy efekt.... :wink:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 15 cze 2005, 08:00

Ja moge polecic dwie komedie "Man of The Haus" z Tmommy Lee Jones i nowa komedie z J.Lopez i J.Fonda tylko tytul zapomnialam. A ze strasznach filmow "Haus OF Wax" z Paris Hilton :)

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 15 cze 2005, 08:28

Moki- pewnie masz na myśli ten film 8)
"Monster-in-love"

http://tinyurl.com/ckcuq

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 15 cze 2005, 11:22

Wlasnie ten Madzik. Jeni pasuje do takich rol, a film super smieszny. Polecam.

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 19 cze 2005, 01:09

...właśnie skończyłam oglądać Zieloną milę... i znów poryczałam się jak bóbr... :cry:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”