ostatnio oglądany film...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 21 kwie 2007, 11:45

Również wczoraj byłam na "wakacje Jasia Fasoli" --- filmpozytywny, zabawny --az się usmiałam do łez jak Jaś Fasola tańczył :badgrin:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 21 kwie 2007, 12:23

no taniec 1 klasa :-D mi sie tez podobalo jak za starych dobrych czasow ponaklejal sobie te papierki i mlody Stiepan dal mu z liscia haha

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 21 kwie 2007, 17:37

malaczarna pisze:Pati, a ty masz "Prison Break" z napisami polskimi czy tylko w oryginale?

i takie i takie. w pierwszej wersji mialam angielska, pozniej dostalam z polskimi napisami

Awatar użytkownika
katinka-x
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 01 kwie 2007, 23:16
Lokalizacja: England Bristol
Kontakt:

Post autor: katinka-x » 28 kwie 2007, 18:11

ja wczoraj ogladalam

Sunshine - film srednio mie sie podobal moze dlatego ze slaba kopie mialam akcja dzieje sie w kosmosie wiec duzo scen bylo zamazanych

w skoli od 1 -10 dala bym 6

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 04 maja 2007, 00:03

Bylam w kinie na "300", film bardzo mi sie podobal. Coś dla fanow "Gladiatora" (nawet motyw muzyczny konczacy film jest z "Gladiatora" - uwielbiam ta sciezke dzwiekowa... mmm). Polecam wszystkim

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 12 maja 2007, 14:27

Byłam wczoraj na maratonie filmowym.
Obejrzałam wczoraj "Deja vu" -- nawet niezły, ale to pewnie dlatego, że grał Denzel.
Trochę przesadzony, za bardzo sf, ale przyjemnie się go oglądało.
"Obłęd" z A.Brodym -- taki sobie, też zakręcony film
Oraz na koniec "Przeczucie" z S.Bullock --nawet z ciekawieniem oglądałam, niezbyt pozytywne zakończenie potwierdzające, że z przeznaczeniem się nie wygra

A bym zapomniała parę dni temu obejrzałam po raz pierwszy "Angielskiego pacjenta" --wzruszający film, oczywiście się popłakałam.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 30 maja 2007, 14:42

Pati pisze:...ale ostatnio chodze o 1 w nocy spac - przez serial Prison Break!
Swietnie zrobiony film, akcja bez przerwy, herbaty nie mozna sobie zrobic - bo sie traci watek. jesli ktos widzial - to z pewnoscia tez sie wkrecil. Mozna go takze ogladac na polsacie. Poza tym glowny bohater ma nieziemskie oczy!

Film super!!!! "I serię" zobaczyłam w przeciągu dwóch dni. Jak zobaczysz jeden odcinek to jesteś ciekawa co będzie w następnym. Teraz oglądam II serię- 7 odcinek. Akcja toczy się cały czas. Jak wychodzę z pokoju to tylko "pauza", a nie tak jak przy innych filmach " no i co się stało".

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 30 maja 2007, 15:04

ehehe bella sie wkrecila! ja czekam na III serie ... z niecierpliwoscia ... z :-D

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 30 maja 2007, 17:49

Wczoraj obejrzałam film "Smakosz 2" -- choć nie widziałam jedynki to dwójka mi się spodobała, film trzymał w napięciu
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
wictory
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 679
Rejestracja: 30 sie 2006, 19:14
Kontakt:

Post autor: wictory » 30 maja 2007, 17:49

Skazany.. jest świetny, II serię obejrzałam z mężem w 2 dni. Oglądaliśmy po kilka godzin dziennie ale ten koniec ... i znowu trzeba czekać na ciąg dalszy :(
Dr. Skupin 17 marca 2008 - HP 300cc

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”