ostatnio ogladany film....cz2.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: majamajamaja » 05 gru 2010, 11:39

Ogladalam The descent (pierwsza czesc) i troche sie dziwie, ze jeszcze zrobili druga. Pierwsza czesc skonczyla sie tak, ze ostatnia osoba, ktora jeszcze dychala, byla w srodku labiryntu w ziemi, otoczona potworami - ludojadami. Jak widac w drugiej czesci przezyla. Hmmm... film byl dla mnie taki, jakbym przez poltorej godziny jadla zepsute mieso...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 05 gru 2010, 13:43

majamajamaja, przezyla, uciekla, doznala utraty pamieci krotkotrwalej, po czym wrocila z kolejna wycieczka, przypomniala sobie wszystko, malo tego - spotkaly sie jeszcze z kolezanka, ktora zranila zeby sama mogla uciec ...
zepsute mieso z adhd i zebiskami (clin (giggle
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 05 gru 2010, 18:23

Dziś obejrzałam: The Town m.in z Benem Afleckiem - film o takiej miejscowej gangsterce, napad na bank, pistolety, przebieranki, duża kasa z miłością w tle. Film fajny, mimo iż snenariusz już wiele razy przerabiany w kinie... No i muszę przyznać, że Afleck z wiekiem wygląda lepiej (happy Facetom to kurna db (nod

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 08 gru 2010, 19:11

beats of freedom , 2009 - (yes) calkiem zgrabny dokument o narodzinach rocka w polsce za zelazna kurtyna.
wywiady, fragmenty kilku innych filmow i jarocina, owsiak, skiba, kazik, muniek, kora, janerka, lipinski, holdys, niedzwiecki, brylewski ... naprawde fajnie i z glowa nakrecone. dzizaaas ja czesc tego pamietam jeszcze ....

slum dog , 2008 - (no) zderzenie skrajnego ubostwa i mega luksusu indii - ze wspolnym mianownikiem przemocy i nikczemnosci ludzkiej. a na tym tle milosc i piekno. oj bollywood. film mial byc zapewne przejmujacy ale mimo konwecji ile mozna naciagac granice? ktos chcial zadowolic wielbicieli bollywood i kina ambitniejszego za jednym zamachem? no to srednio mu wyszlo. za bollywoodzkie teledyskowe zakonczenie - daje jeszcze kilka punktow mniej aczkolwiek obrazy ladne.

dzien w ktorym zatrzymala sie ziemia, 2008 - (yes) sf z keanu reevesem. nie przepadam za filmami o kosmitach ale ten mi sie podobal. podobal mi sie pomysl pojawienia sie kosmitow w takim wlasnie wcieleniu i takim wlasnie wehikulem jak i cala idea filmu pomimo wielu niedopracowanych szczegolow i pomyslow. pewnie ekolodzy sie ucieszyli ale mi podobalo sie przede wszystkim to ze nikt z innego inteligetnego bytu nie robil ani debili ani wrogich ziemianom z zalozenia mordercow.
mysle ze sama bym ich ich podobnie przedstawila gdyby ktos dal mi takie zadanie...
fabula zapewne miala niesc wazne przeslanie, ze mamy zaczac dbac o swoja planete zanim bedzie zapozno, ale fabula nie jest tu zbyt mocna strona, bajka taka troche ...

druzyna A 2010 - o dzizaaas (rofl nie wierze ze to obejrzalam! (rofl
kino akcji, czysta rozrywka, militarne efekty specjalne i mega plany hannibala, ktore wystrychna wszystkich na dudka (rofl

beerfest 2006 - kolejna rozrywka, na ktora normalnie bym nie spojrzala, tyle ze nie strzelanina i wybuchy a duza ilosc wypijanego na rozne sposoby piwa i bekanie pelnia tu funkcje glownej atrakcji filmu. komedia z rodzaju napijmy sie piwa, beknijmy, piardnijmy, opowiedzmy zart o cyckach a bedzie smiechu co niemiara. z przymruzeniem oka i na totalnym luzie - mozna sie posmiac (beer (clin
ale dla normalnego widza w normalnych warunkach moze byc niestrawne (wait

the wolfman 2010 - hmmm, jak na film o wilkolakach to niezly.
dla milosnikow filmow o wilkolakach. anthony hopkins w jedenj z glownych rol.
http://www.youtube.com/watch?v=PVKyeMQcUNY
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 12 gru 2010, 01:00

tunel rats, 2008 - (no) wojenny, wietnam , zolnierze wyszkoleni do "oczyszczania" wietnamskich tuneli nie daja rady. nie nie nie ...

liban, 2009 - (yes) tez wojenny (a wlasciwie antywojenny w swej wymowie) ale calkiem inny. wojna libanska i jej chaos widziana z wnetrza czolgu przez niedoswiadczona zaloge. film wart zobaczenia.

the duchess, 2008 - (yes) brytyjski kostiumowy, historczny, raczej dramat niz romans. ladnie zrobiony, dobrze sie oglada mocno identyfikujac z bohaterka czyli ksiezna georgiana - zoną łajzy ksiecia devonshire. piekna, inteligentna, krolowa stylu, salonow i serc. kochali ja wszyscy (heart oprocz wlasnego lajzy meza ...

tristan i izolda, 2006 - (yes) mimo, ze historia bardzo (ale to bardzo bardzo) odbiega od oryginalu, mimo ze fabula naciagana, ciezko ranni walcza jak cyborgi a dobrzy ludzie kontroluja swe emocje do granic ...hmm ... i to tych filmowych granic wytrzymalosci ....
no i bardziej od tristana podobal mi sie marek (clin
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 12 gru 2010, 03:00

ostatni legion, 2007 - aaaaaaaaaaaaaaa...... straaszneee ... o ostatnim rzymskim cesarzu w brytanii, dzielnych wojownikach z przejsciem w legende o krolu arturze, merlinie, escaliburze .... ale .... aaaaaa .... straszne straszne, skrzyzowanie parodii filmow o rzymianach z wojowniczka xena? (wow (triste
i jeszcze, nie mowie ze na pewno, ale ja tam widzialam tatry ("za tym wzgorzem jest galia") i pieniny ...
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”