ostatnio ogladany film....cz2.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: dona7 » 18 lis 2010, 14:46

dziewczyny ja widziała:

Skrzydlate świnie - taki sobie polski film w sumie cieżko mi go ocenić ...

Śniadanie do łóżka - ten film mi sie bardzo podobał taka lekka komedia troche romantyczna troche zabawna , lekki film na poprawienie chumoru...polecam....
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

justynkaaa5
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 82
Rejestracja: 20 kwie 2009, 15:27

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: justynkaaa5 » 18 lis 2010, 23:27

a ja ostatnio ogladalam "zanim odejda wody" i polecam w czystym sumieniem! komedia 1 klasa (yes) (clapping

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 19 lis 2010, 01:49

szkarolina pisze:A mnie sie "Bekarty Wojny" niesamowicie podobaly (yes) Moze nie byl to najlepszy film Tarantino, ale bawilam sie na nim przednio.
mi tez sie podobaly ale jak na tarantino to slabo. taki lajcik komedyjka ...
co nie oznacza ze sie nie podobalo
podobalo sie ale tego goscia stac na wiecej

czy ja sie zapetlam? (giggle

przynajmniej zadnego kawalka mi nie "ukradl" tym razem (clin (yes) (giggle
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: szkarolina » 19 lis 2010, 09:37

Ewcia z tym zgadzam sie w zupelnosci, Tarantino stac na wiecej. Bekarty Wojny pod wzgledem rezyserskim to nie bylo arcydzielo, ale gra aktorska powalila mnie na kolana...absolutnie!

Chris Waltz powinien za ta role dostac Oskara! (heart Natomiast akcent Brada Pitt'a rozwalal mnie kompletnie, doslownie wylam ze smiechu (rofl

http://www.youtube.com/watch?v=Ugpg8XruhVk" onclick="window.open(this.href);return false;

Ogladalam wczoraj "Wyjscie przez sklep z pamiatkami" (Exit through the gift shop) czyli Banksy'ego kpin ciag dalszy (tongueout Polecam! (yes)

http://www.youtube.com/watch?v=GTlm6dU2xHk" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.filmweb.pl/film/Wyj%C5%9Bcie ... 010-559694" onclick="window.open(this.href);return false;
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: majamajamaja » 19 lis 2010, 16:41

Nie potrafie okreslic, czy "Bekarty wojny" mogly by byc lepiej wyrezyserowane, czy nie.

Tylko tyle: NIKT do tej pory nie wpadl na pomysl wprowadzenia fikcyjnych zmian jesli chodzi o II wojne swiatowa, wszyscy maja do niej tak samo ponury stosunek, jak liczni nauczyciele jezyka i literatury polskiej w szkolach srednich, wiec chwala Tarantino za to, co stworzyl!
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 20 lis 2010, 10:18

Szkarolina zgadzam się całkowicie akcent Brada był powalający (rofl (rofl (rofl (rofl i

Maju masz rację, wojna zawsze była przedstawiana w bardzo ponury sposób i Tarantino to zmienił (happy

Ja oglądam w weekend 5 filmów , m.in Stone z Edwardem Nortonem i dam znać, co i jak (movie

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 20 lis 2010, 15:13

oj tam oj tam, obejrzal pare odcinkow allo allo i postanowil zrobic taki film (clin

Czerwony Baron - kolejny o lotnikach i znow WW I
http://www.youtube.com/watch?v=Umb5662aOKE&feature=fvst
nic nie poradze, mam bzika na punkcie lotnictwa mysliwskiego
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 22 lis 2010, 10:55

Ja obejrzałam przez weekend 3 filmy (star (star (movie (star (star

- Eat,pray,love - film recenzje ma różne, niektórzy uważają, że to takie konsumpcyjne kino, ale się z tym nie zgadzam, mnie film bardzo przypadł do gustu, uważam że nie jedną osobę może skłonić do refleksji nad własnym życiem, tym kim jesteśmy i czego oczekujemy od życia... Film urzekł mnie, zwłaszca ukazane w nim Włochy pod względem kulinarnym oraz tym jak Włosi celebrują życia i jak czerpią z niego garściami. Fil momentami bardzo zabawny, jeden tekst to mnie powalił i to dosłownie: Z posiadaniem dziecka jest, jak z tatuażem na twarzy, musisz być pewna (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl
Sądzę, że jeszcze wrócę do tego filmu (sun (sun (sun (sun

Stone - w roli głównej mój ulubiony aktor Edward Norton, dla mnie to geniusz, ten facet potrafi zagrać wszystko, kocham go!!!!!!!!!!! W filmie można również zobaczyć Roberta De Niro oraz piękną Milę Jovovich i tak nawiasem mówiąc dla tej kobiety, to się chyba czas zatrzymał (heart (heart (heart
Mimo świetnej gry aktorskiej Nortona film był nudnawy, spodziewałam się czegoś ciekawszego...ale i tak fajnie było zobaczyć znowu w duecie Nortona i De Niro (yes)

Trzeci zrelacjonuje później, bowiem zapomniałam tytułu,ale bawiłam się na nim przednio (giggle

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 22 lis 2010, 16:27

Sid & Nancy - mistrzowska rola Gary'ego Oldmana!
http://www.movieposterdb.com/posters/06 ... 5f29cf.jpg
http://www.metacafe.com/watch/4207395/s ... e_trailer/
ma juz swoje latka ale co tam ...
punk rock, wszystkim sie nie spodoba

The Notorious Betty Page - historia Betty Page (heart
http://www.movieposterdb.com/posters/06 ... b9f40b.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=Cd252I7A6NE
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ewawawa » 28 lis 2010, 18:00

iluzjonista z nortonem (yes) - mi tez sie podobal.
przygodowo-kostiumowo-kryminalny spokojny ale niezly film. dobrze sie oglada.

avatar (no) - ladna przereklamowana amerykanska bajeczka, gdy glowny bohater poznaje tubylcza pieknosc mozna sobie dospiewac caly ciag dalszy. tylko efekty.

posejdon - amerykanski katastroficzno-morski, remake z 2006r, luksusowy statek tonie, ojciec ktorego nigdy nie bylo dosc staje sie bohaterem, zareczyny, najmilsze widzowi postacie uratowane wraz z happy endem. dla wielbicieli gatunku.

the clash - rudeboy (no) - z calym szacunkiem dla clashow ale flaki z olejem, zmusilam sie zeby obejrzec do konca. nudne zycie kolesia ktory zosteja roady'em clashow i zaduzo polityki w mlodych glowach ...

this is england - anglia lata 80-te i malolat polsierota z biednego domu - wysmiewany przez ogol znajduje schronienie wsrod skinheadow i szybko staje przed wyborami do ktorych nie dorosl. problem nazizmu, dzieciakow z ubogich sfer, braku wzorcow. wbrew wszystkiemu ale i dzieki ekstremalnym dla dzieciaka doswiadczeniom, shaun dosc szybko dochodzi do odpowiednich wnioskow. film taki sobie ale niezle oddaje klimaty w ktorych sie toczy.
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”