gdzie na Swieta i Sylwester z dziecmi?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

ildolce
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 108
Rejestracja: 04 mar 2005, 22:59
Lokalizacja: okolice wroclawia
Kontakt:

gdzie na Swieta i Sylwester z dziecmi?

Post autor: ildolce » 26 paź 2008, 18:39

Czy znacie jakies fajne miejsca gdzie mozna spedzic Swieta i Sylwester z atrakcjami dla dzieci i doroslych najlepiej w gorach choc moze byc i cala Polska byle tylko bylo dobrze zorganizowane :)


Mowi cos Wam Mercure Mrongovia Resort &Spa -znalazlam tam swietna oferte,ale jestem ciekawa opini?


Z gory dziekuje

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Post autor: chiquita » 26 paź 2008, 19:18

czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Post autor: A1980 » 27 paź 2008, 18:27

Raz w okresie swiatecznym całą rodzina bylismy w resorcie Spa i hotelu Mrągowia w Mrągowie.Wykupilismy pakiet 10 dniowy w którym było wyżywienie w formie szwedzkiego stołu,kolacja wigilijna,święty mikolaj ze śnieżynką i psem huskim.
Chcielismy odpocząć po prostu.Mazury były pieknie osnieżone,karmilismy kaczki w jeziorach,jezdzilismy na sankach,dzieci miały konkurs ubierania choinek w hotelu.
Jedzenie było rewelka.Hotel w cenie oferuje baseny,opiekunke dla dzieci w pokoju przez pare godzin, bilard, co wieczór jacys wykonawcy grali muzyczkę, my bralismy karty i gralismy sącząc drineczka, dzieci sie bawiły z innymi dziećmi przy kominku na dywanie.
Fajnie było, ale to jest uzaleznione od tego czego oczekujemy.
My chcielismy polskiej atmosfery świąt,odpoczynku, basenów i dobrego jedzenia.
I prawda jest tez taka, że taki wypad był w podobnej cenie jak np. 10 dni w Tunezji za naszą rodzinę.

ildolce
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 108
Rejestracja: 04 mar 2005, 22:59
Lokalizacja: okolice wroclawia
Kontakt:

Post autor: ildolce » 28 paź 2008, 19:25

No wlasnie o cos takiego dokladnie mi chodzi! Juz tam dzwonilam i dostalam meila odnosnie cen.Fakt jest drogo i tak jak piszesz,ze za te pieniadze mozna wykupic cos za granica,ale nam chodzi o sam klimat no i na miejscu.

A1980 ,mozesz napisac czy Twoje dzieci byly zadowolone i czy sie nie nudzily? Mam parke 4,5 i 9 latek. Zalezy mi na tym,aby wlasnie dzieci mogly najwiecej skorzystac :-)
Aha jeszcze jedno,jacy ludzie przewazaja (wiekowo) czy sa pary z dziecmi i mlode malzenstwa,milo by bylo kogos poznac?

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Post autor: A1980 » 29 paź 2008, 20:24

Jak byłam tam z synem to miał wtedy 4 lub 5 lat.A że do chyba 4 roku życia płaciło sie za dostawkę w pokoju, ale juz za wyżywienie i kolacje wigilną, nie, było taniej, bo choć miał ten limit skończony, ściemnilismy.I opłaca się brać ten pakiet na święta 10 dniowy, a nie pojedyncze doby.
Syn był zadowolony.Miał swoje zabawki, ale wolał bawić sie hotelowymi w tym pokoju dla dzieci.Oglądał tam jakieś bajki na dvd, jak bylismy umówieni np. na bilarda z innymi goścmi.Ale mój syn lubił przedszkole i był przyzwyczajony, że zostawał tam z obcą babka i np trójka dzieci. Ponadto baseny robia swoje-nasz syn mógł tam być non stop.Miał dmuchane statki,kółka, wiaderka i był happy.
W ciągu dnia zawsze mozna iść nakarmic kaczki, do miasteczka, na sanki.A jak masz parke to oni pewnie juz wogole bawia sie razem.
Ogolnie w tym okresie świątecznym było większość rodzin z dziećmi i to z Warszawy.Było parę gwiazd, jakieś pojedyncze pary, ale większość z dziećmi.I to było fajne bo nikt nie upominał dzieci, żeby np. nie gonić po korytarzach. A największa frajda to był ten mikołaj-jemy kolację a tu słychać dzwonki i z daleka- ho ho ho, czy sa tu jakies grzeczne dzieci? Dzieci zamilkły na sali.Wchodzi mikołaj, śnieżynka i husky do restauracji.Byś widziała minę dzieci-tata siedzi a tu prawdziwy mikołaj!
Prezenty zostawia sie wcześniej na recepcji.
Acha i jak byś była to obok hotelu, chyba za darmo są hodowle zwierząt u babki co ma imię na E...(ona jest śniezynką)takie stajnie ma, można sie tam napić grzańca, gra kapela, mozna potańczyć,dzieci dostaja marchewki, żeby nakarmić kozy i osiołki, naszemu synowi tez się podobało.
A wiekowo to goscie są ok.30tki,40tki. Młodsi to pewnie woleliby te pare tys wydać na last minut w Grecji :-)A jest się z kim zakumplować, wystarczy mieć uśmiech na twarzy i talie kart ;)

ildolce
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 108
Rejestracja: 04 mar 2005, 22:59
Lokalizacja: okolice wroclawia
Kontakt:

Post autor: ildolce » 01 lis 2008, 11:39

A1980 bardzo ci dziekuje za odpowiedz :p W takim razie dzwonie rezerwowac i mam nadzieje nie zalowac!! (ale sie zrymowalo)

pozdrawiam

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Post autor: A1980 » 01 lis 2008, 18:57

Nawet z ciekawości weszłam na ich stronę, żeby zobaczyć jakie mają teraz ceny w pakiecie świątecznym, ale nie maja cen wyswietlonych a jak sprawdzałam czy są miejsca w 3 os. pokoju na swięta, to wyświetliło się, że brak miejsc.

Awatar użytkownika
moonikas
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 621
Rejestracja: 29 kwie 2008, 09:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: moonikas » 01 lis 2008, 19:03

A1980, mogłabyś wstawić linka?
dr M. Pastucha - 25.08.2008 r.
Mc Ghan 410 MX 370 g

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Post autor: A1980 » 01 lis 2008, 19:11

hi hi hi chętnie, ale nie wiem jak się wstawia linka. ;)

Wpisz w google Hotel Mrągovia, Mrągowo i Ci wyjdzie ich strona.

Awatar użytkownika
moonikas
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 621
Rejestracja: 29 kwie 2008, 09:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: moonikas » 01 lis 2008, 22:06

Wielkie dzięki za namiary :-) ...

A może ktoś zna inne miejsca, gdzie można by było wybrać się z dziećmi :?: .
Może niekoniecznie na święta czy sylwestra, ale i przez cały rok...
Dla mnie gwarancją dobrego urlopu będzie odpowiednie zapewnienie dzieciom różnych atrakcji. Jeżeli miałyby marudzić, płakać itp. to wolę zostać w domu i nigdzie nie jechać...

Z 5 lat mi minęło jak nigdzie nie byłam... Jak starsze dziecko urosło na tyle, by z nim można by było jeździć, przytrafiło się drugie ;) ... Mam dosyć świąt w domu... Do Mrągowa mam za daleko, nie wiem jak 1,5 roczny synek zniósłby jazdę samochodem tyle godzin...
dr M. Pastucha - 25.08.2008 r.
Mc Ghan 410 MX 370 g

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”