Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 12:53

Patrząc na nie można wyzbyć się wielu kompleksów :-)
Piękne, sławne i bogate, a jednak, takie jak każda z nas, nie są idealne, takich nie ma.
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: Aguuu » 12 gru 2009, 13:39

widzicie dziewuszki... Nie ma co się przejmować, i biec za ideałami z kolorowych gazetek ;)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 13:53

Dokładnie, sama jak byłam młodsza(13-15 lat)miałam je za ideały, ale widzę, jak bardzo się myliłam, cóż wówczas jeszcze nie zdawałam sobie sprawy z wielu rzeczy, które wiem obecnie... Każda z nas, gdyby miała tak strasznie zasobne portfele jak one, sztab stylistów, wizażystów, dietetyków, trenerów... dostęp do jak najlepszych ubrań, kosmetyków, zabiegów, na pewno wyglądałaby tak wspaniale jak one, a nawet i pewnie w wielu przypadkach lepiej.
Każda z nas jest piękna na swój własny sposób, wystarczy w to tylko uwierzyć;)
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
monimo
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1672
Rejestracja: 11 sie 2008, 09:55
Lokalizacja: wrocław

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: monimo » 12 gru 2009, 14:00

15.X.2008-400cc Niemkiewicz
12.X.2009 Nos (cz.chrzęstna) Węgrzyn-brzydki!
28.XI.2012 CKN Skupin
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=890" onclick="window.open(this.href);return false;
04.03.14 poprawka cz.chrzęstna Skupin
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 30#p934730" onclick="window.open(this.href);return false;
2 lata póżniej:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=300" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 14:06

RiRi wygląda całkiem nie najgorzej
O ile faktycznie nie ma tu ani grama make-upu, bo różnie to bywa...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
carmen20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 601
Rejestracja: 02 lip 2009, 02:40

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: carmen20 » 20 lut 2010, 01:56

Chętnie bym poszła na kurs makijażu, żeby się nauczyć jakichś fajnych trików. Makijaż zrobiony przez kosmetyczkę miałam 3 razy i zawsze było wielkie wow a to dlatego że na codzień mam delikatny makijaż- podkład, korektor pod oczy i tusz. Pamiętam jak się malowałam w gimnazjum samym pudrem takim jasnym kupionym w kiosku (giggle
02.06.2010 nos- dr Łątkowski

Awatar użytkownika
magdalenka1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 623
Rejestracja: 14 lip 2009, 16:36
Kontakt:

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: magdalenka1 » 20 lut 2010, 02:09

heeeeeeej dziwcatka .. normalnie masakra z tymi gwiazdami, dzieki bogu ze wygladaja normalnie .. bo to jakas makabra z tymi przerobkami w magazynach .. nieskazitelna buzka u babki 50letniej (headbang (giggle

a nawiasem mowiac .. nie sadzicie ze u JLo cos nie ak jest z tym jej nosem ? (thinking
-Perfection requires a touch of madness-

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: meyd » 21 lut 2010, 20:51

bierzmy tez pod uwagę, że te wszystkie zdjecia bez makijażu są zdjeciami z zaskoczenia, i miny nieraz naprawdę są nieciekawe, a to potrafi baardzo zepsuć look ;) .
A że makijaż potrafi zdziałać cuda to i ja się przekonałam jak wybrałam sie do kosmetyczki na make up przed studniówką rok temu :roll:. Nie mogłam przestać wpatrywać się w lustro :badgrin: .
No ale wtedy miałam full make up - podkład, smokey eyes, szminka .. parę razy mogę sobie na to pozwolić, ale generalnie malować się nie lubię , szczególnie podkład jest dla mnie katorgą - jak go zakładam to czuję się brudna (giggle .

nie wiem czy te foty były.. (wondering :
http://www.topsocialite.com/wp-content/ ... makeup.jpg
http://cdn.sheknows.com/thebuzz/2008/10 ... 53_001.jpg

chociaż Kate Moss to akurat i z makijażem mi się nie podoba (clin .
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: marta2454 » 21 lut 2010, 21:24

meyd też kiedys na mnie tak działał podkład ,a teraz nie wyjdę na ulicę bez niego (giggle (giggle
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co potrafi zdziałac makijaż!!!

Post autor: ola banderola » 21 lut 2010, 21:33

Wiesz, co Meyd ja się maluję, ale chyba Cię rozumiem, bowiem coraz bardziej dążę do naturalności i bez pudru czuję się dosłownie wolna, jakolwiek to zabrzmi i mam nadzieję, że jak zrobię nos to będę, co najwyżej tylko rzęsy tuszować....pożyjemy ...zobaczymy (thinking Bardzo zazdroszczę kobietom, które w ogóle nie muszą się malować, ja słyszę, że niby też nie muszę, ale ja tam swoje wiem i trochę się muszę podrasować, czy ztunigować jak kto woli (clin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”