Sprzedam cnote !

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Sprzedam cnote !

Post autor: nikolettkaa » 20 paź 2008, 18:54

dziewczyny ,jakis czas temu przeczytalam artykul w kaludi o dziewczynie ,ktora sprzedala swoje dziewictwo za jedyne 4000 pln, temat potraktowalam z przymruzeniem oka ,ale ! dzisiaj chcialam sprawdzic ile w tym prawdy i jestem w szoku !- znalazlam nawet ogloszenie 13 lat-kow , ogloszenia chlopcow ! -ktorzy sa gotowi przezyc swoj pierwszy raz z sponsorem ,Dziewczynki bez skrupolow pisza , dodaja zdjecia i odpisuja na meile, tak pomyslalm ,ze macie niektore corki w tym wieku i synow, co myslicie na ten temat?Czy sprzedaz dziwictwa jak ma sie 18-lat to dobry sposob zarobku na studia ? -te dziewczyny wypowiadaly sie ze nic nie maja nigdzie ich nie ztrudnia , jedyne na czym naprawde moga zarobic to cnota , na ktora zawsze znajdzie sie nabywca!!!
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
joyana
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 583
Rejestracja: 02 lis 2007, 21:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: joyana » 20 paź 2008, 19:10

moja corka ma dopiero 7 lat i duuzzo czasu na stracenie cnoty ale jak dojrzeje do odpowiedniego wieku to zyczylabym sobie aby zrobila to z milosci. Nie wyobrazam sobie aby sprzedac swoj "pierwszy raz". Przeciez pierwszy stosunek seksualny czesto zapada gleboko w pamieci, jest to bowiem wazny moment szczegolnie dla dziewczyn.
W tych czasach dziewczyny 18letnie to mozna powiedziec dojrzale kobiety i jezeli uchowala sie jakas cnotka w tym wieku i zdecyduje sie na taki krok, no cóz ... nie popieram. Ale zbulwersowana jestem, ze oglaszaja sie dziewczyny 13letnie :roll: Ja w tym wieku bylam bardzo nieuswiadomiona , czasy sa co prawda inne niz 20 lat temu ale mimo wszystko to jest skandal zeby dzieci w tym wieku upraiualy seks i jeszcze braly za to pieniadze. To nic innego jak wczesna prostytucja.
Trzeba tak starac sie wychowac dzieci aby nigdy im do glowy nie przyszedl taki pomysl nawet jezeli wychowuja sie w biednych rodzinach. Ja bynajmniej bede robic wszystko aby moim dzieciom nic takiego nie przyszlo do glowy.
Mój nowy biust odmienił moje życie - jestem bardziej szczęśliwa i pewna siebie !!!
02-2008 / op

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Post autor: chiquita » 20 paź 2008, 19:13

nikolettkaa, Zarzuć sznurek do tych artykułów jak Możesz.
czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

Awatar użytkownika
mala.ines
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 633
Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:25
Lokalizacja: middle of nowhere
Kontakt:

Post autor: mala.ines » 20 paź 2008, 19:45

Dla mnie to jest SZOKUJĄCE!

....dziwny jest ten Świat...

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 20 paź 2008, 19:56

Świat oszalał i własnie staje na głowie... :oops:
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Post autor: daria_1 » 20 paź 2008, 21:18

no w niemczech tez sa takie aukcje fuiii :? :doubt: zero szacunku dla samego siebie....

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 20 paź 2008, 22:40

dziewczyny artykul ukazal sie w najnowszym numerze claudi , co wiecej jest tam opisana historia jednej dziewczyny ,ale wklei wam dla przyklafdu kilka linkow z takim ogloszeniami

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/s ... 13329.html
http://taaaaak.blog.onet.pl/
zreszta jak wpiszecie w goglach -sprzedam cnote, sprzedam dziwictwo same znajdziecie ogloszenia ... :( to przykre...

http://beztabu.com/showthread.php?t=5719
tu jest forum na ktorym ludzie wrecz obstawiaja za ile pujdzie cnota...
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
foxxia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3755
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:36

Post autor: foxxia » 20 paź 2008, 22:54

O matko :o Brak szacunku do własnego ciała. [smilie=real mad.gif]
Wszystkie foty do Galerii Zamkniętych
(mail) galeria@beautywpolsce.com



---->Jesteśmy też na facebooku!!<----

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 20 paź 2008, 23:00

nikolettkaa pisze:Dziewczynki bez skrupolow pisza , dodaja zdjecia i odpisuja na meile, tak pomyslalm ,ze macie niektore corki w tym wieku i synow, co myslicie na ten temat?
Nic mnie już na tym świecie nie zdziwi,więc sprzedaż dziewictwa też...Taki mamy swiat dookoła siebie i niestety nie jestesmy w stanie go zmienić...Sądzę ,że nie jest to żadna nowośc,że istniała już taka forma sprzedawania siebie ,tylko nie była upubliczniona....W dobie wszechobecnej informacji.wiemy po prostu więcej niż kiedyś i nie tylko to ,co chcielibyśmy wiedzieć...Tłumaczenie ,że ktoś nie ma pracy,pieniedzy,jest tylko dopasowywaniem ideologii do istniejącego stanu rzeczy... Świat jest jaki jest...sprzedaż narządów,świadoma czy też wynikająca z przestępstwa,też istnieje chociuaż na codzien o niej nie słyszymy...Nikolettkaa, dając linki do takich stron też jest nieświadomie propagatorką takiego stanu rzeczy...Nieświadomie zaznaczam....
Cóż..zło..bo tak trzeba nazwać rzecz po imieniu zawsze sprzedawało się lepiej....
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Post autor: chiquita » 20 paź 2008, 23:50

Obawiam się, że zaczynam nie nadążać za tym bezpośrednim i to expressem :roll:
Chyba można mnie już zaliczyć do starszego pokolenia :|
czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”