Sprzedam cnote !

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
joyana
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 583
Rejestracja: 02 lis 2007, 21:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: joyana » 21 paź 2008, 20:25

chiquita pisze:Chyba można mnie już zaliczyć do starszego pokolenia
z tego wynika ,ze mnie tez
Mój nowy biust odmienił moje życie - jestem bardziej szczęśliwa i pewna siebie !!!
02-2008 / op

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magdaj » 21 paź 2008, 20:50

Nie wierze.. gdzie sa rodzice, opiekunowie i wychowawcy tych młodych ludzi?! Zastanawiam gdzie popełniono błąd i czy mają oni potem szanse na normalne życie.. Przecież takie akcje muszą pozostawiać jakieś ślady w psychice.
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 21 paź 2008, 21:01

Janko, mysle ze nie ma tutaj 13-letnich dziewic ;)

Sa natomiast kobiety, ktore maja w tym wieku dzieci.

Ja osobiscie jestem w lekkim szoku. Jak to sie stalo, ze pieniadz ma tak ogromna wartosc?
Ile jestesmy w stanie sprzedac, by dostac maly smieszny papierek?
Straszne jest to, iz coraz mlodsze dzieci wlaczaja sie do tego wyscigu szczurow. I straszne jest to, ze sa chetni na takie akcje. Normalnie jaja obcielabym jednemu i drugiemu!
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 23 paź 2008, 22:46

Dziewczyny młode ..blondynki ,/.brunetki...cnotliwe....Ale ,nie takie głupie.... :badgrin: Liznęły juz troszeszke ekonomii,bo oferty są w walucie euro....A euro idzie ,oj idzie w góre......Przeczy to co niektórym opiniom,że cnota jest nic nie warta....Złotówki to one maja w dupie. :badgrin: ......Upsss...przeprasza... :oops: ...
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 24 paź 2008, 14:35

janko2 pisze:A euro idzie ,oj idzie w góre......
naprawde?wydawalo mi sie, ze od dluzszego czasu ma tendencje spadkowa.... ;) przynajmnej wzgledem zlotego ;)
az musze sprawdzic ta informacje ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 24 paź 2008, 15:14

Dodam tylko ,że cały proceder może wziąć w łeb,bo po prostu będzie za drogi...i panom będzie szkoda 5 tys euro.... :badgrin: ...Zreszta przypuszczam,że potrafią sobie zapewnic takie emocje znacznie taniej...Przecież jest jeszcze cos takiego jak czarna strefa..... :oops: ...no i w koncu wolny rynek....
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
mala.ines
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 633
Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:25
Lokalizacja: middle of nowhere
Kontakt:

Post autor: mala.ines » 24 paź 2008, 21:58

janko2 pisze:Dziewczyny młode ..blondynki ,/.brunetki...cnotliwe....Ale ,nie takie głupie.... :badgrin: Liznęły juz troszeszke ekonomii,bo oferty są w walucie euro....A euro idzie ,oj idzie w góre......Przeczy to co niektórym opiniom,że cnota jest nic nie warta....Złotówki to one maja w dupie. :badgrin: ......Upsss...przeprasza... :oops: ...
Niezła wypowiedź. :badgrin:

Też myślę, że taki proceder od zawsze miał miejsce, tylko teraz mamy szeroki dostęp do informacji. A w internecie wiele osób się nie kryje. Otwarcie mówią co robią. I każdy może to przeczytać czy zobaczyć.

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 25 paź 2008, 04:02

mala.ines pisze:A w internecie wiele osób się nie kryje. Otwarcie mówią co robią. I każdy może to przeczytać czy zobaczyć.
Słabną wowczas hamulce,bo nie ma już takiej presji bezpośredniego otoczenia,które w tym konkretnym przypadku chyba by nas zjadło ,albo zesłało na wieczną banicję.... :oops: ...No ..kiedyś było jeszcze ukamienowanie..ale teraz jesteśmy podobno bardziej cywilizowani....I zawsze przypomina mi sie jakieś chyba jeszcze średniowieczne i zdaje sie późniejsze prawo pierwszej nocy....Przecież to było to samo,tylko gratis..... :oops: : Coś chyba na zasadzie przywódcy stada,.............. wszystkie samice są moje...Niektóre tylko jeden ,raz ale jednak.....
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Post autor: majamajamaja » 17 maja 2009, 17:11

janko2 Ty tu nam nie probuj wmowic, ze pieniadz rzadzi swiatem i dlatego malolaty moga sobie cnoty sprzedawac, jesli im sie to podoba. Jak co, to malolaty sa pod piecza rodzicow i ich wychowania. Zaden rodzin nie bedzie chodzil za taka mloda krok w krok, ale jego slowa to owszem gleboko siedza i albo nas niosa albo i pograzaja.

Poza tym nie porownuj terazniejszosci ze sredniowieczem, to mi tak wyglada, jakbys chcial usprawiedliwic to sprzedawanie dziewictwa. Ja stanowczo potepiam i jestem tez zdania, ze nasze swiatopoglady sie od XV wieku mocno rozwinely.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 18 maja 2009, 10:24

okropne... ile człowiek może zrobić dla pieniędzy... w głowach się poprzewracało...
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”