ciekawe książki (godne polecenia) i ich szybkie czytanie

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
molli_e
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 166
Rejestracja: 27 kwie 2005, 18:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: molli_e » 13 cze 2005, 14:29

ostatnio czytałam Artura Goldena "Wyznania gejszy" - fajna :)
natomiast niedawno przeczytałam też Whartona "Spóźnieni kochankowie" - i byłam zdegustowana - gerontofil (tłum. dewiant seksulalny - podniecają go starsze panie) i cnotliwa staruszka i nudna fabuła...nie czuje bluesa :? nie czytałam nic innego Whartona i zastanawiam się czy inne jego ksiązki są podobne...

Dorka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2005, 12:24
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dorka » 13 cze 2005, 16:36

W takim razie przeczytaj sobie jego ksiazki o tematyce wojennej"Szrapnel" i "W ksiezycowa jasna noc" lub romantyczna"Rubio". Wzruszajaco tez opiasl tragiczna smierc swojej corki i jej rodzinki w "Niezawinione Smierci". Ja uwielbiam Whartona i mam wszystkie jego i o nim ksiazki. :)

Awatar użytkownika
molli_e
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 166
Rejestracja: 27 kwie 2005, 18:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: molli_e » 13 cze 2005, 16:52

Dzięki Dorka za polecenie ciekawych tytułów. Przeczytam na pewno :) Słyszałam o Whartonie dużo dobrego ale jakoś się rozczarowałam tymi "Spóźnionymi kochankami"...wiem, że na podstawie jednej książki nie można od razu oceniać autora.

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 14 cze 2005, 18:22

do Dorki :D : po pierwsze-przepraszam za opoznienie nie mialam kiedy odp :) ; jesli chodzi o "Oskara i Pania Roze"-niestety nie czytalam chociaz bardzo chcialam i nawet przez moment mialam pozyczona w domu, ale niestety nauka do matury byla wtedy pilniejsza.... :? :) ;teraz ucze sie do egzaminow wiec ksiazeczkami /tymi czytanymi dla przyjemnosci/ tez na razie zajmuje sie bardzo na raty :( , ale potem przede mna caly sierpein i wrzesien wolne /miejmy nadzieje.... :lol: :wink: /; dzieciaczka jeszcze nie posiadam, ale za to mam juz kilka ksiazek, ktore na pewno bede swoim dzieciom czytala, wiec tym bardziej dziekuje za rade :D ; a do dewocjonalii ja tez jestem raczej na dystans, aczkolwiek aniołki lubie bardzo, mam kilka w pokoju, tyle ze nie na obrazkach, a takie male figurki /drewniana z zakopanego, szklana, i taka dziwna, nie do konca "aniolkowata", z galerii, a wlasciwie-od Mikolaja :lol: :wink: /; starocie tez uwielbiam, szczegolnie rozne talerzyki, podstawki, pojemniczki, etc....kiedys znalazlam fantastyczna broszke, zaplacilam za nia i.....nie zabralam ze soba, do dzis nie wiem jak to sie stalo, ale to juz osobna historia :wink: pozdrawiam :D
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
brain
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2005, 22:21
Kontakt:

Post autor: brain » 18 cze 2005, 00:05

uwielbiam czytać :) Jak czytam to czuję, że żyję :P Czytam w zasadzie "wszystko". Jestem zagorzałą fanką "Przeminęło z wiatrem", prawie wszystkiego Joanny Chmielewskiej (np. "Wielkie zasługi","Całe zdanie nieboszczyka"). Ostatnio przeczytałam "Klub idiotek"-Laurie Notaro ale nie polecam, oraz nawet fajną książkę "Chłopak na zamówienie"-Diane Stingley.

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 10 paź 2005, 18:49

moje ulubione...hmmm
moze inaczej...pierwsza jaka miala wplyw na moje zycie to "serce" Amicisa..oj gdyby kazdy przestrzegal wartosci tam zapisanych zycie byloby piekniejsze...kolejna to przeczytana ostatnio(poprzez fascynacje hiszpanskim :) ) "Cień wiatru" Zafóna...i ostatnio przeczytana to "trzy stygmaty palmera eldricha" Dicka...chyba tak nazwisko :roll: ..teraz czytam studenkie:)ale jeszcze chce przeczytac "autostopem przez galatyke":)..
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 10 paź 2005, 19:18

O jejku temat rzeka. Tyle ich jest...
David Morrell - Piąta profesja, Ostre cięcie, Bractwo nocy i mgły, Bractwo kamienia
Michael Allegretto - Adorator
Sidney Sheldon - Jeśli zobaczę jutro
Danielle Steel - Światło moich oczu
Lubię też czytać książki Robin'a Cook'a oraz Dean'a R. Koontz'a. Ostatnio czytałam książkę opartą na faktach, będącą dowodem na to, że niewolnictwo istnieje w XXI wieku. Smutna ale prawdziwa. Tylko problem w tym, że tytułu nie pamiętam :oops: Jak sobie przypomnę to dopiszę :oops:
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 10 paź 2005, 19:33

jestem fanka seri ksiazek " literatura na obcasach" - kupuje wszystkie :D

Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 10 paź 2005, 19:38

Ja raczej nie czytam ksiazek bo nie mam na to czasu,a moze poprostu nie moge zaczac! :D Ale kiedys zaczelam przypadkiem czytac ksiazke i przeczytalam ja odrazu cala bo nie moglam sie od niej oderwac!Anthony de Mello "Przebudzenie"!!!Polecam goraco!Dziewczyny jakie ksiazki polecilybyscie,moga byc na rozne temety i dziedziny,ale wlasnie takie wciagajace???
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.

Dorka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2005, 12:24
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dorka » 10 paź 2005, 21:35

Ostatnio przeczytałam wspaniałą książkę Elżbiety Wojnarowskiej " Niekochani". Ta właśnie książka wciąga absolutnie, czytałam ją jednym tchem :P Sięgnij po nią bo warto. Nie powiem o czym jest, tylko tyle, że dotyczy współczesnego, realnego życia i jest zarówno dla młodzieży jak i dla starszych. Rewelacja :!:
Jest wstrząsająca, bardzo prawdziwa i lekko napisana :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”