Konkursy, loterie i takie tam ;)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 125
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:12

Konkursy, loterie i takie tam ;)

Post autor: gina » 27 sie 2008, 16:43

macie szczęście w grach, loteriach, losowaniach, konkursach? co najfajniejszego udało Wam się wygrać w życiu?
proponuję wpisywać tutaj napotkane konkursy w sieci i nie tylko, w których jest szansa na wygranie czegoś ciekawego lub sprawdzenie się w danej dziedzinie :)

ja chwilowo mogę podrzucić tylko info o konkursie reddsa, bo sama w nim biorę udział w kategorii "moda". konkurs sklada się z dwóch cześci - loteria i konkurs właściwy. w pierwszej wystarczy się zarejestrować i wbić kod i tylko czekać na losowanko a w drugiej przesyła się swoją pracę (jest chyba 6 czy 7 kategorii) i liczy się na to, ze się spodoba jury. nagrody atrakcyjne, więc jak się czyms interesujecie i macie pomysł, to zachęcam. zresztą obejrzyjcie sobie niektóre prace na www.redds.pl
wcale nie ma na razie jakiś super fantastycznych (no może w foto jest kilka naprawdę git), więc są duże szanse na zablyśnięcie
"Nobody is perfect, but I'm fucking close"

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Post autor: shandapanda » 27 sie 2008, 17:01

mojego chlopaka kuzynka wygrala na stacji orlen albo statoil(nie pamietam teraz) wycieczke do Barcelony jak byly mistrzostwa Europy w pilce noznej. Leciala z chlopakiem na 3 dni,dostali tez 1000euro na wydatki:)

Ja nigdy nic nie wygralam niestety;(
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 27 sie 2008, 21:40

A ja wygralam kanarka jak mialam cos kolo 10 lat, na loterii fantowej na wystawie ptakow egzotycznych :p Od tej pory jeszcze udalo mi sie wygrac Big Milki Algidy :badgrin: :badgrin: :badgrin:

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 28 sie 2008, 10:50

A ja wygrałam sokowirówkę w konkursie dla kobiet krwiodawczyń, i za I miejsce w konkursie kręcenia hula hop na czas duży kartonik Rafaello - śmiesznie to brzmi, ale w brałam w nim udział jakieś 2 lata temu :).

No i mogę powiedzieć, że wygrałam szczęście w życiu, tylko w lotto jakoś wygrać nie mogę- może dlatego, że nie gram :).

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 28 sie 2008, 11:42

virriel pisze: Od tej pory jeszcze udalo mi sie wygrac Big Milki Algidy :badgrin: :badgrin: :badgrin:
:badgrin: dobre,

ja miałam kilkanaście trójek w lotto, kilka czwórek, ale to w sumie nie duże wygrane,

6.000 tyś wygrałam w telegrze na tvn :-D

ogólnie to gram sporadycznie, ale wiem że mam farta do takich spraw także próbuje ;)
były też inne drobnice jak mi się przypomni napiszę

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 31 sie 2008, 07:38

ja wygralam kilka razy w radiu eska -raz dwie plyty , mp3,zaproszenia do kina , dwa razy 3 w totolotku, i jakies 2 zlote w losach ,a i 2 razy Big milka :D:D:D:D :roll: :roll: az dzisiaj chyba pojde cos puscic
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 03 wrz 2008, 20:56

no i co kupilam duzego lottka, multi lottka, i krzyzowke szczescia:-//i nie wygralam nawet 2 zlotych :(:(:(:(: :doubt:
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”