GRUZJA- koszmar niepotrzebnej śmierci

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

kasia40000
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 204
Rejestracja: 29 cze 2005, 15:05
Lokalizacja: zachód

GRUZJA- koszmar niepotrzebnej śmierci

Post autor: kasia40000 » 09 sie 2008, 20:57

Dziewczyny własnie obejrzałam wiadomości i jestem wstrząśnięta tym co się dzieje obecnie w Gruzji! To jakiś koszmar, albo zapowiedź 3 wojny światowej.
9.07.2008 Nowy nos Dr. Skupin
Nosie! daje Ci miesiÂąc bez marudzenia na Twoj temat;)

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 09 sie 2008, 21:12

a co,ze tak zapytam,bo ja w ogole nie w temacie? a informacji wieki nie ogladalam,bo irlandzkie w ogole mnie nie interesuja...
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

kasia40000
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 204
Rejestracja: 29 cze 2005, 15:05
Lokalizacja: zachód

Post autor: kasia40000 » 09 sie 2008, 21:24

Chodzi o to, że Rosja wkroczyła do Gruzji i zbombardowała jej stolicę i zarazem największe miasto- Tbilisi pod jakimś tam pretekstem tj.zbrodni ludubójstwa? piszę "pod jakimś tam" dlatego, ze jest to opczywiście wydumane przez pełną imperalistycznych skłonności Rosje. Agresja Rosji wywołała natychmiastową reakcję Zachodu tj. G Bush skontaktował się z prezydentem Rosji -Miedwiediewem, w celu podjęcia mediacji o wycofaniu wojsk z Gruzji. Prezydent był oczywiscie za wycofaniem ale... gruzinskich wojsk, które podjeły działania wojenne. Automatycznie prywatnym samolotem przyleciał na Kreml Putin, który swteirdził,że Zachód nie ma prawa wtrącać się w ten konflikt. Tymczasem Państwa Europy (w większości centralnej) stweirdziły, że wkroczenie do Gruzji by ło zamachem na jej suwerenność i być może probą obalenia demokratycznego rzadu. Dlatego kilka panst (w tym min Polska Litwa Łotwa) wystosunkowały specjalne pismo wyrażające ich stanowisko w tej sprawie. Donald Tusk natomiast zglosil pomysl spotkania sie glow panst nalezacych do UNi w celu podjecia odpowiednich mediacji na ten temat. Majaca uprawnienia przewodniczenia w tym połroczu UE,Francja- przyjela te inicjatywe.
9.07.2008 Nowy nos Dr. Skupin
Nosie! daje Ci miesiÂąc bez marudzenia na Twoj temat;)

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 09 sie 2008, 21:38

Wlasnie- piszcie co sie dzieje, bo ja niemieckiej TV nie rozumiem, a z anglojezycznych to mam tylko CNN a nie przepadam za ta stacja, bo tam wszystko za szybko pokazuja i nie nadazam mimo, ze z angielskim nie mam problemow :p


Edit:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ja juz dawno czulam, ze z ta Gruzja beda problemy... O co z ta Osetia Poludniowa, bo to tez jest jakis element konfliktu? Rosja zawsze musi wtykac nos w nieswoje sprawy :roll:

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 10 sie 2008, 10:25

rosja...
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 10 sie 2008, 16:36

Putin smie pisac o dokonywanym ludobojstwie przez gruzinow :? Przeciez to jakas parodia, ludobojstwo to on uprawia z Czczenia caly czas i teraz na kaukazie . Ale wierze , ze oliwa jest sprawidliwa, i w przyszlosci putin zgnije w pierdlu :!: .

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 10 sie 2008, 16:58

A najepsze jest to, że komitet (czy jak to się nazywa) olimpijski boi się podjąć decyzję o dyskwalifikacji Rosji
w starożytnej Grecji było tak, że na czas igrzysk wstrzymywano wszelkie konflikty zbrojne a teraz ... Rosja to jest taki rzeźnik, że ludzie się jej poprostu boją.
Gruzińscy sportowcy chcieli zrezygnować, żeby być ze swoimi bliskimi w trudnym czasie... jednak prezydent poprosił ich, żeby zostali w Chinach.

Sprawa Chin i Tybetu też nieciekawie wygląda

Tegoroczna Olimpiada okupiona jest niestety krwią niewinnych ludzi....

smutne to ale takie mocarstwo jak Rosja czy Chiny to państwa rządzone przez bandytów...
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 13 sie 2008, 19:15

ktore polskie media do ciebie docieraja Sam?

bo ja wlasnie ogladam fakty w tvn i tu wiekszosc wypowiada sie lekko zirytowanym tonem na temat stanowczej wypowiedzi naszego prezydenta.
rusofobii nie zauwazam. sa tez wiadomosci mowiace o wypowiedziach samych gruzinach potepiajacych nierozwage rowokujacego ruchu z ich strony. zauwazam za to niezadowolenie z nieskutecznosci sikorskiego, ktory mial kaczynskiego pilnowac zeby nie wylecial zbyt radykalnie przeciw rosji ale mu sie nie udalo.

media wydaje mi sie sa dosc obiektywne.
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 13 sie 2008, 20:03

tak sie zapytalam, bo ja siedzac w niemczech to polskie niusy ogladalam tylko w tv polonia, maatko, a tam sam folklor, stare filmy i wszystko takie chore przekoloryzowane "pro polskie", 40 minut o tym jak to rzeka bug plynie i pan janek opowiada jak to ten bug plynie i plynie i zawsze plynal a nasza wioska taka piekna, rzygac mi sie chcialo.
a, i jeszcze czytalam gazete wyborcza w necie.

ja sie domyslam ze Ty jestes na biazaco, tylko mi chodzilo z jakich zrodel? czyje niusy ogladasz? jaka gazeta zrodlowa albo program?
tak z ciekawosci, ktorzy tacy rusofobijni.

no i wiadomo ze im bardziej chwytliwy naglowek tym bardziej przyciaga, smierc i sex i wykorzystywanie emocji. :roll:
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 13 sie 2008, 20:31

Moim zdaniem najbardziej wiarygodny jest tvn:

http://www.tvn24.pl/

Jeszcze przegladam http://www.dziennik.pl/ czasami. Dla mnie co rosja wyprawia to nie miesci sie w glowie, jawnie prezydent mowi, ze wymierzyla kare dla gruzji :? Czy on uwaza sie za sedziego sprawidliwego, ostoje morlanosi i etyki :roll:

Bo padne ze smiechu, taka jest prawda, ze rosja od dawna planowala ta akcje, czekala tylko na pretekst, znalazla.Przypuszczam, ze juz na stale zmienia sie granice. Rosja nie moze przecierpień, ze gruzja stala sie demokratyczna, nie bedzie miala wladzy nad nia, a przeciez tam sa rurociagi . A Rosja musi miec wladze nad tym , miec cala europe w garsci i szantażować jak przywyklismy do tego wszyscy :?

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”