Życie zaczyna się po czterdziestce.Tak ja

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 04 lis 2008, 11:21

ullrike pisze:wystarcza mi na cale zycie
No nie!!!Z okazji niedawnych urodzin życzę Ci abyś musiała kupić jeszcze z 1000 opakowań. Tyle kasy na operacje wydałaś więc musisz zdobić ten świat dłuuuugo :p Tak powiem ,jak stara zrzęda " trzeba czyścić wątrobę" ;) :badgrin: :-D .
to poczytałam , ale jeszcze nic nie wiem o cieniach http://wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=2158

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 04 lis 2008, 13:25

Za długo bez Was nie wytrzymałam :-)

No, wkurzyłam się na maxa tymi wtrętami co to sa usuniete juz. Nie czytam i nie będe czytać całego forum, bo ani czasu ani ochoty nie mam. Tak więc wrzaski będące tylko upustem złości i frustracji nie wyjaśniające o co biega powodują, że przestaję mieć ochotę na włażenie na forum. Jak mię mają tropić i jescze sądem grozic to chrzanię takie dyskusje. Szcześliwie wkurzenie zbiegło się z awarią kompa ;-)

Ulli, makijaż jest super. Nigdy mi to kocie oko nie wychodzi :(
Do życzeń spóxnionych sie dołączam. Sabrina, dzięki za text. Dziewczyny mi przysłały, ale tylko Twoje sie otwiera.

Babina raczysz tu zadbane czterdziestki+ opisami fizjologii :-))) A one o kształcie ucha chcą.

Co do kosmetyków. Stosuję filtry, więc reszta tapety dostosowana jest do filtra. Na twarz - emulsja z filtrem Avene 50+ (ta 50. to filtr, nie wiek :badgrin: ). na to tez krem z filtrem 50+ Avene, ale tonujący - tak tylko trochę, aby kolor uzyskać. Niestety nie ma emulsji tonującej, a krem się świeci. Więc na krem tonujący zmieszane; puder sypki IsaDora z pudrem do ciała doktora Hauschki (zmieszane tez dla koloru odpowiedniego). Po drodze trochę rózu lub bronzera na kości policzkowe. Powieki co sie nawinie. Jakieś cienie no-logo rózne mam, najlepsze są takie z 3 odcieniami tego samego koloru. jeszcze robię 9niestety) kreskę pod okiem - ołówkiem. I usta błyszczykiem lub pomadka Max factora. No, straszna pudernica ze mnie. :-)

Na czipendajlsów sie piszę 8-) Możemy se ich w Nałęczowie zafundować. Kwiatuszku, może by pora była się zdecydować już. Kiedys pisałaś , bo rozeznawałaś .

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 04 lis 2008, 13:44

No Muflon Kochana !! Jak ja sie za Toba stesknilam!
Nie dalo by rady zniknac ,jakbys sie sama tu nie pojawila juz mialam wystosowac blagalnego maila..haha.
No jak by wygladalo to forum bez Ciebie??,Ty tu niezbedny element jestes!!,nie chcesz chyba zebysmy sie pochorowaly na kamienie zolciowe z zalu za Toba:)
Czasem potrzebna jest taka przerwa ,ZE nie chce sie nic pisac ,czasem znow sa napady gadulstwa.
Tak sobie mysle ,no co ja bede robic jak sie wykasuje z forum?Maniakiem internetowym jestem,nie mam sie co wypierac,kraze po kilku ulubionychmiejscach w necie ,ale nie ma ich znow tak wiele.
Mialam juz rozne fazy ,rznelam w karciochy w kurniku albo ukladalam literaki,lazilam po czacie albo czytalam fora telefonowe,jakies blogi.Wszytsko sie nudzi,tu znalezli sie ludzie ktorych lubie z ktormi nadaje na jednej fali.Nie jestem biernym czytaczem,osmielilam sie odezwac.
I nie chce sie wyprowadzac z forum.Bo musialabym odnajdywac dla siebie inna nowa pasje,a poprostu mi sie juz nie chce.
No a poza tym przeciez wybieramy sie do SPA na masaze,no nie Dziewczynki?:)

No i od razu zrobilo sie weselej!! Ciekawe jakich czipendelsow zafundujemy se w Naleczowie moze tam same dziadki na emeryturze?Hmmm..moze by lokalizacje zmienic na cos bardziej mlodziezowego!Slyszlam ze Ibiza to centrum rozrywki :p

Muflon pudernica nie pudernica avene to swietna firma i ekstra kremy ,bardzo porzadne i porzadnie dzialaja ,ja z doskoku mialam troche probek .
Jakos wciaz mi sie wydaje ze moje porozszezane pory wygladaja pod gruba tapeta jeszcze zalosniej.Dlatego ten Bikor wydaje mi sie odpowiedni tak ladnie matowi ,tak naturalnie delikatnie wyglada.Na spotkaniu w Spa zrobimy sobie taki wieczorek makijazowy ,zbiorowe malowanie,wymiane doswiadczen i kosmetykow hehe :-D

Babina recenzje cieni Bikoru tez na wizazu sa http://wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=2154

Dana_2
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 595
Rejestracja: 22 sty 2006, 20:15

Post autor: Dana_2 » 04 lis 2008, 14:53

Cieszę sie, że 40-stki są w komplecie:) fajnie czytać muflona:) moze przy Was nauczę się malowac?
chociaż ja też jestem fanką kremów z filtrami, w lecie bez 50 nie ruszam się, ale w tej chwili odpuszczam bo kłócą sie z innymi pielęgnacyjnymi. Wiem, ze krem z filtrami powinno sie stosowac cały rok, przeczekam jesień i w zimie obowiązkowo.

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 04 lis 2008, 20:05

Też się cieszę :-)
No z kim bym tak luźno mogła rózne pierdoły bez żadnej obrazy posuwać, z kim?

Avene są fajne, ale nasze panie aptekarki wolą La Roche Posay. Te niestety kłócą się z tzw. kolorówka. Musiałam córkę prosic już we wrzesniu (SKAAANDAAAL) żeby mi te filtry 50+ z Francji przywiozła. U nas mi oświadczyli że nie ma i nie sprowadzą, bo mają nadmiar innych.

Ulli, wypluj te dziadki nałęczowskie. To już lepiej o kamieniach czytać, niż o czipendejlsach z dziadkami w rolach głównych. Musza byc od nas młodsi jak ma byc z tego przyjemność :-) W dupcie sie może klepnie. Mozna klepać ich po tyłkach? nie oddadzą?
Gorzej jak będa oczekiwać, żeby im w spodenki (a może oni w stringach wystepują?) cos włożyć. Bo my tu na remonty nieustannie zbieramy i nie możemy byc za bardzo rozrzutne :badgrin:
Jakby Ibiza była w tej samej cenie to why not? Ale znowu nie wiadomo jak tam z masażami. Na masaże to do Tajlandii. Ale tam znowu na samolot nas nie stać. Chyba żeby jaka promocja była poza sezonem. Się zdaję na kwiatuszka, bo on wykazuje cierpliwość do rozeznawania ośrodków SPA.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 04 lis 2008, 22:05

A ja jestem taka odnowiona ,jak po lifcie.{tylko wewnętrznym} ;) Dzisiaj nawet założyłam spódnicę córki,
szpilki, rozpuściłam włosy i w podskokach jak na skrzydłach pobiegłam na fajny koncert....
Też jestem pudernica , tylko z tych tańszych :p Rano mleczko Ziaja, na to podkład ze średniej półki {Isadora, Rewlon, Loreal, ale przyciemniam je ciemnym Inglotem i mieszam w pudełeczku wykałaczką :p . Kreska ołówkiem za 6 zł. Doskonały w Rossmanie firma Lovely {polecam ,miękki, b.długi i z zastrugaczką} Kremowy i brązowy cień. Tusz Loreal, błyszczyk Bell {10 zł} no i róż Bourjoins.Żeby powiększyć oko , rysuję białym ołówkiem taką kreskę na dolnej powiece NAD rzęsami. Do tego nadaje się tylko Isadora {oko nie łzawi i jest bardzo miękka} 30 zł. Wieczór mleczko i tonik Ziaja. Na to grubo gliceryny albo kremu oliwkowego za 4 zł. Okropna jestem kutwa!!
Muflonku powiedz jeszcze o tym kwasie Hialuronowym. Weszłam na stronkę Biochemii, ale tam tyle tego, że nie wiem który zamówić? Czy to jest ten proszek, który trzeba mieszać z wodą destylowaną? Ile tego jest objętościowo. Pytałam w aptece i polecili mi kwas ,ale za ponad 100 zł!!

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 04 lis 2008, 22:36

muflon2121 pisze:Jak mię mają tropić i jescze sądem grozic
Nie tylko Ciebie :badgrin:

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 04 lis 2008, 22:44

http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-gels.html
Ja nie zamawiam w proszku, tylko w żelu. "nawilżający żel hialuronowy". Niedawno jeszcze były tylko w żelu. Od jakiegoś czasu mieszam to-to na dłoni z olejkiem myjącym stąd
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-oilcleanser.html
Pomarańczowy mi sie podoba.
Daję na dłoń troche tego, troche tego, mieszam palcem i robi sie ...biała emulsja. Smaruję tym twarz ;-0

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 05 lis 2008, 11:47

Zapomniałam jeszcze dodać o korektorze artdeco {sporadycznie}, baza pod podkład i fajny puder. Taki wielki pędzel, który w uchwycie ma pojemnik z pudrem sypkim {49 zł}.Dużo tego :oops: , ale czytałam, że przeciętna japonka nakłada na twarz ok.50 produktów :o

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 08 lis 2008, 14:11

Czytam Was ale z doskoku , wczesniej nie mialam nawet czasu przez ta ciezka i dluga przeprowadzke , teraz zakopalam sie w ukladaniu , przenoszeniu , szyciu i innym takim by moc wyjsc z kartonow i worow . Ze zmeczenia wygladam na potrzebujaca liftu :x :roll: no i ten stres :evil: Kurka czy kiedys bedzie koniec ... Ale tyle dobrego ze poszly mi 3 kilogramy w dol i wychodze z psem co jest dla mnie nowoscia bo kiedys ..sam sobie wychodzil , otwieralam mu tylko drzwi do ogrodu :badgrin: Stawiam na ruch hihi

Ulla makijaz ladny a oczy takie kocie a o gladkiej skorze naokolo oczu nie wspomne :-D Moje sa teraz mocno podkrazone , ale i tak ladne od czasu op. powiek , wiec nie narzekam , jedynie bruzdy mi bardziej wyszly i musze zrobic z tym porzadek ! Jakis nowy krem tez by sie przydal , a ostatnio rozmawialam z przyjaciolka by poddac sie razem roznym calodniowym "rozrywkom" w Spa . Masaze , blotko i jakies inne przyjemnosci juz chodza mi po glowie od jakiegos czasu , a teraz jest mi to naprawde potrzebne , musze tylko ustalic kiedy i wcisnac gdziec dzieci . Przed tym jeszcze zadbam o stopy , pozniej zapomniany fryzjer a na koniec basenik z babelkami , to moj program na najblizsze dwa tygodnie . :-D

Ulla tez jestes skorpionek ?
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”