Życie zaczyna się po czterdziestce.Tak ja

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Życie zaczyna się po czterdziestce.Tak ja

Post autor: Sabrina » 31 lip 2008, 11:08

Tak jak mówi tytuł Życie zaczyna się po czterdziestce.
Dziewczyny piszmy w tym temacie o wszystkim co nam się podoba i nie podoba,piszmy o mężach,dzieciach i o naszych poprawkach. Piszmy o sexie i klimakterium,o naszych dietach....
po prostu o wszystkim.
W temacie Lifting piszmy tylko o lifcie,bo w końcu admin usunie nasze posty i dostaniemy zrypkę :-D
Tu będziemy mogły pisać o naszym przyszłym spotkaniu i o tym co Kwiatuszek robi nad morzem i czy o nas myśli.
No to zaczynamy......
Rozmawiałam dziś z mężem i sam stwierdził,że widac na twarzy moje naciagnięcie,opuchniecie z jednej strony i nierówności i że bedzie lepiej jak nie pójde w sobote na impreze. Ktoś mógł by cos przyuważyć,a skoro mąż wczoraj zauważył że jestem ładniejsza to szwagierki na 100% by tez to zauważyły i sie przyglądały,tym bardziej,że mamz nimi na pieńku ;-)
Powiem,ze jade na spotkanie klasowe,albo na jakis wykład na który czekam od dawna.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
sz3pt
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 135
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sz3pt » 31 lip 2008, 14:41

Sabrinka osobiscie myślę, że grupa, która tworzy określony wątek i żyje ze sobą w serdecznych układach ma prawo odbiegać czasem od tematu i adminy nie powinny robić z tego problemu. Nie jest to nagminne i pernamentne więc nawet jak wejdzie nowa osoba, to nie powinno jej to przeszkadzać, a zawsze jest sympatyczniej i bardziej swojsko, a także wiarygodnie. Ciężko skakać po róznych wątkach, gdy się ma mało wolnego czasu.
Mężowie, kochankowie, mężczyźni... przecież to i dla nich te lifty, botoxy, liposukcje itp. :-) więc czasem i o nich zahaczyć należy. :-)
"Jedyn¹ rzecz¹ godn¹ posiadania jest m³odoœÌ" - Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 31 lip 2008, 15:00

Jestem tego samego zdania Ale cóż zrobić siła wyższa. Ja tez wolała bym zostać tam i pisać o lifcie,a czasem jak nam wpadnie jakiś inny temat,to przeciez nie jest to nagminnie :-(

Kod: Zaznacz cały

Sabrina napisał/a:
Po mężu bym niem przejechała i to przy największym ciśnieniu
Jak będzie niegrzeczny to sie przejadę. Mam jednak lepsze narzędzia tortu: opalarka, wiertarka, wyrzynarka i piła do żywopłotu. Tej ostatniej dawno nie używałam, bo wykarczowałam żywopłot i posadziłam iglaki. To nie jest tak, że mi każe, ja to lubię! Naprawdę takie "męskie" prace dają większą satysfakcję i to na dłużej....
Ja miałam hopla pare lat temu,na prace w ogrodzie,a teraz wykonuje tylko to co musze,czyli NIC. Prosiłam męża,zeby kosił,bo dla mnie to jest za ciężko,a po za tym ja mam co robic w domu. On mówi ze nie bedzie,bo mu sie nie chce,wiec raz w tygodniu wpada taki młody chłopaczek i za 20 zł kosi ogród. Ja ograniczyłam moje prace ogrodowe do popsikania kostki,żeby trawa nie rosła i tyle. W domu tez robie mniej niz jeszcze parę lat temu,bo nikt tego nie doceniał. :-?
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 31 lip 2008, 16:42

Jak ją juz umyję, to czym popsikać? Podobno "randap" jest dobry?

2ama
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 148
Rejestracja: 27 sty 2007, 19:07

Post autor: 2ama » 31 lip 2008, 16:57

babina7 pisze:Podobno "randap" jest dobry?
Tak jest bardzo dobry . Możesz w ramach uzupełnienia jego działania
dodać aminopielik lub chwastox i środek nawilżająco-przyczepny ( może być
nawet zwykły Ludwik ) i żaden chwas nie ma szans :-)

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 31 lip 2008, 17:53

Ten mój preparat nie pamętam jak sie nazywa :-? Wypala trawę,ale co z tego jak nowa za chwile sie znów rozsiewa w piasku między kostkami i już po prostu mnie trafia. Nic nie robie tylko chdze i psikam a jeszcze to psikadło mi sie zepsuło :evil:
Już chwialami to wołała bym w bloku mieszkac na jakimś fajnym strzeżonym osiedlu,pełnym zieleni,żeby był basen i nie dalejo od miasta,ale nie w mieście.
mojej koleżanki mąz robi koło domu wszystko,kosi grabi plewi,a u mnie pare miesiecy temu wyrwał wiatr drzewko,które leży na płocie i mąz tego nie widz :shock: a jak wreszcie mu powiedziałam,to już pół roku kogoś woła,żeby jakos to drzewko naprostować i przywiązać.
Po prostu brak mi już siły i słów. Moj nawt jak żarówke wkrci to ona i tak nie świeci!!! :roll: :roll:
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
sz3pt
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 135
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sz3pt » 31 lip 2008, 18:28

Dziewczyny,
kiedyś miałam ogród, prawie półhektarowy i śliczny domek pod lasem... Tworzyłam ten ogród 10 lat i powstał raj... Potem tak się moje życie ułożyło, że zamieszkałam w Krakowie i zaczęłam wszytko od nowa. Dużo jednak wiem na temat drzew, krzewów, trawników i kwiatów. Też ścieżki wyłożone granitową kostką psikałam randapem. Dwa razy do roku, a w między czasie przechodząć po prostu skubnęłam raz po raz. :-)
Czasem tak bardzo tęsknie za moim ukwieconym i skąpanym w zieleni tarasem... i za rosą i za tym czystym zapachem koszonej trawy. Ale ogród taki wymaga pielęgnacji, a moje zdrowie nie pozwoliło mi dlużej w nim tak ciężko pracować, więc może dobrze, że stało się jak się stało i teraz mieszkam w maleńkim mieszkanku w Krakowie. :-)
Ech... kiedyś wrzucę zdjęcia ogrodu, bo gdzieś mam.
"Jedyn¹ rzecz¹ godn¹ posiadania jest m³odoœÌ" - Oscar Wilde

Awatar użytkownika
olka39
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 615
Rejestracja: 14 mar 2008, 20:15
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: olka39 » 31 lip 2008, 19:46

Cholera dziewczyny a co tu takim pesymizmem powialo :-? :!: :mrgreen:
Brzmicie jakby zycie sie konczylo po tej czterdziestce :!: :mrgreen: a tu tyle ja sobie jeszcze obiecuje ;-)
Dr Kasprzyk 6.08.2008 juz po :) i swiat stal sie piekniejszy :)
Mc Ghan 410 FX 410 gr

Awatar użytkownika
sz3pt
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 135
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sz3pt » 31 lip 2008, 19:55

Ja tu pesymizmu nie dostrzegam. :-)
"Jedyn¹ rzecz¹ godn¹ posiadania jest m³odoœÌ" - Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 31 lip 2008, 20:06

Bo my tu sobie marudzimy ;-) Tylko tu nam wolno :mrgreen: :mrgreen:
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”