Życie zaczyna się po czterdziestce.Tak ja

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 18 lis 2008, 11:23

Podpisuje sie pod tym co mowi Sabrina.
Ze te mlode ktore eksperymentuja ze soba w mlodosci wiadomo ze zrobia lift w odpowiednim wieku i czesc.
A te mlode przeciwniczki botoksu, calkiem prawdopodobne ze "wyrosna" za jakis czas na pomarszczone naturalnie 40-50 dziesiatki.I moze tak byc, ze faktycznie nic ze soba nie beda robic..a moze sie "nawroca" na botoks hehe i na operacje.
Skades sie biora przeciez, te moje i mlodsze ode mnie rowiesnice wygladajace jak moja matka.
Drogie Panie pochwale sie,dorobilam sie nowego LAPTOPA.Strasznie sie ciesze ,bo bedzie TYLKO moj.Z nikim nie bede musiala sie nim dzielic .Sama go wypatrzylam na allegro,zalicytowalam ze snajpera i mam laptopik za 1500 zl z parametrami takich co sa za 2tys.
Caly wczorajszy wieczor spedzilam na porzadkowaniu sentymentalnych plikow z ktorymi nie chce sie rozstac a ktore beda przeniesione do nowego sprzetu.
No i odezwe sie jak juz bede miec uruchomiony nowy kompik :-D [/i]

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 18 lis 2008, 11:46

Oj jak mi sie marzy mój, TYLKO MOJ laptopik. Córka ciągle cos instaluje na kompie, ma tysiące różnych rzeczy,teraz chyba mam virusa bo strasznie wolno wszystko chodzi!!! wrrr!!!
Mąż laptopa przywozi tylko na weekendy,bo nie chce mu sie codziennie go pakować i czasem kluce sie z córa o kompa.!!!! Szkoda mi trochę kasy,bo ostatnio bardzo mało siedze w necie,ale tak czy siak może po nowym roku namówię męża na kupno jakiegos taniego laptopa TYLKO DLA MNIE! :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 18 lis 2008, 12:10

No Sabrina :) Moj laptop jest kosztem wypelniaczy.. hihi.
Poczatkowo kombinowalam sobie kupic ,taki wypasiony,Ale pozniej mysle sobie ,po co? W Fife grac nie bede,A ta roznice miedzy kwota ktora moglam wydac a nie wydalam ,zuzytkuje np na nowa koronke w gebie :p
Ze tez zycie musi wciaz byc pasmem ciaglych wyborow.I nie na wszytsko starcza kasy.
No dobra ,przymykam sie, bo zaraz zaczne jeczec, jak w Twojej modlitwie :badgrin: ze chce miec meza Prezesa :!:

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”