aparaty fotograficzne

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: mara » 24 maja 2010, 10:16

@ karolka: obrobka.
@lil: wystarczy praktyka, warsztaty nie sa konieczne. chyba, ze chcesz wszystko w szybszym tempie- to moze jakies warsztaty.. ale raczej z wylaczeniem oswietlenia studyjnego.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: lil sexy » 24 maja 2010, 18:57

mara dzięki, tak myślałam ale zawsze lepiej zaciągnąć opinii fachowca. na razie praktyka i jeszcze raz praktyka, a warsztaty jak mi czegoś ewidentnie będzie brakowało.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: karolka69 » 20 cze 2010, 22:24

mara dzieki. Wlasnie doszłam do tego, ze jest jakis plugin do photoshopa, lucisart, niestety cholernie drogi jak na tak małą użytecznosc (giggle

Lil zgadzam sie, wybor jest zdecydowanie za duzy (wow Człowiek musi byc we wszystkim obcykany (giggle

Mara jakiego szkła używasz do porterów?
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: lil sexy » 22 cze 2010, 20:21

Myślę, że nawet jak ktoś jest porządnie obcykany i dokładnie wie czego chce to nadal zostaje mu np. kilka modeli do wyboru, a ostatecznie trzeba wybrać jeden. A to już nie takie proste (whew
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: kejsii » 27 sty 2012, 11:56

Dziewczyny potrzebuje pilnej porady jaki aparat kupic mój stary padł i niestety juz go nic nie uratuje (no)
w skrócie potrzebny mi aparat którym będę robiła zdjęcia na wakacjach i przyjęciach rodzinnych czyli taki do użytku domowego ale ktory będzie robił ładne zdjęcia (clin
Myślałam początkowo o lustrzance ale szybko uświadomiłam sobie że taki sprzęt wcale nie jest mi potrzebny, nie mam pojęcia o fotografi lustrach pikselach itp itd siedze od kilku dni na forach internetowych i głowę mam wielką od tych wszystkich informacji i słów których znaczenia w ogóle nie znam (giggle

W sklepie oglądałam coś takiego ale opinie są podzielone - głownie wypowiadają się chyba profesjonaliści i narzekają na żeczy o których ja nie mam pojęcia - czyli na jakieś szumy - o co chodzi z tymi szumami ? I czy ja laik fotografi będzie w stanie dostrzec jakieś szumy ? (giggle

http://www.fujifilm.pl/aparaty_cyfrowe,s,103.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bawiłam się nim chwile w sklepie i strasznie mi się spodobał bo ma sporo funkcji i można się nim fajnie pobawić

I jeszcze taki Pan mi w sklepie zachwalał ale już mniej mi się podobał

http://www.nikon.pl/pl_PL/product/digit ... olpix-l120" onclick="window.open(this.href);return false;


Prosze o porade czy coś z tych aparatów nadaje się do moich potrzeb czy lepiej zainwestować w lustrzankę bo mam mętlik w głowie
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Sylwinka86
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 139
Rejestracja: 16 gru 2010, 13:12

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: Sylwinka86 » 27 sty 2012, 13:06

http://www.euro.com.pl/kompakty-z-wymie ... arny.bhtml" onclick="window.open(this.href);return false; a moze cos takiego, wysoka jakosc zdjec, filmy w hd, prawie jak lustrzanka, duzo latwiejsza w obsludze i ma duzo bajerow. Tez teraz szukam aparatu ale jakies konkretnej lustrzanki.
19.03.2012 385 TSF

"Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz."

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: RedOne » 17 lut 2012, 11:14

hej ,tez sie zastanawiam nad nowym aparatem ,i tez wolalabym tym razem cos konkretniejszego ,bo do tej pory ,mialam same cyfrowkami (ktore w wiekszosci sie psuly po jakims czasie )
kejsi ten fuji aparat pierwszy link to wydaje sie fajny i mozna obejrzec go w 3d,ciekawa jestem jaka cena ,skoro to nowosc .
przy aparatach cyf,i innych`wkurza mnie `ich zasilanie na baterie AA ,co jest wogole bardzzo kiepskie rozwiazanie ,bo baterie padaja ,a aparat potrzebuje tych lepszych jakosciowo .teraz mam cyfrowke samsunga na baterie AA i w najlepszym momencie kiedy chce z robic zdjecia ,baterie padaja ,albo wyladowuja sie w aparacie (takze zawsze musze pamietac ,zeby je wyjmowac z aparatu i wkaldac kiedy chce zrobic zdjecie (dull obled po prostu zongluje tymi bateriami (rofl ladowarka na baterie tez juz jest na wykonczeniu.wkurzam sie ,bo bardzo lubie robic zdjecia i musze pomyslec o nowym aparacie.
tylko faktycznie duzy jest wybor i firm pelno,wiec trzeba sie zdac na intuicje albo sie kogos poradzic .ale na pewno nie kupujcie aparatow zasilanych na baterie AA !uczulam Was dziewczyny! (giggle
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: tOOsia » 17 lut 2012, 11:35

ten Fuji wydaje sie byc fajny, ja kiedys mialam hybrydke Fuji FinePix ale duzo starszy model (chyba piec lat temu kupiony) i szczerze mowiac to zaluje ze sie go pozbylam
Mam teraz lustrzanke canona i nie narzekam choc malo robie nim zdjec. Fuji byl prostszy w obsludze a jakosc zdjec byla obledna, pieknie cykal, nawet nie musialam sie bardzo meczyc choc wiadomo - nie bylo to to samo co zwykly kompakt :)

Amatorom moge z czystym sumieniem polecic aparaty tzw. hybrydy - maja wiele wiecej funkcji niz malutkie kompakty a nie trzeba w nich wymieniac obiektywow jak w lustrzankach. No i sa troche mniejsze i sporo lzejsze niz lustrzanki, choc wygladaja bardzo ladnie i ciekawie a jakos zdjec (przynajmniej z Fuji FinePix) jest wedlug mnie bardzo dobra. Pieknie odzwierciedlaja kolory.

Canon daje wrazenie bladych kolorow, bardziej mdlych. Poza tym z tym canonem mam wiecej "zachodu". W tym momencie mam dwa obiektywy, planuje kupic trzeci.... ale nie wiem czy jest sens skoro on prawie caly czas lezy na polce a zabieram go wylacznie na wakacje :/ Malo nim robie zdjec, wydaje mi sie mniej intersujacy przez to, ze jest bardziej skomplikowany... bo ja len jestem ;)

Mam tez teraz kompaktowy malutki z Fuji ( imprezowy, mniejszy od paczki papierosow ;) ) ale po roku zaczelo mu sie cos dziac, podejrzewam ze cos sie stalo z matryca bo zaczal mi robic zdjecia w paski ... nie wiem co z nim, musze isc do serwisu.
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: zabulka » 17 lut 2012, 11:41

ost przezylam to samo..
moj ukochany rozowy wyzwalacz usmiechu umarl smiercia tragiczna :(

poniewaz biezacej gotowki za wiele nie mialam to zakupilam Lumixa DMC-S1 i moge szczerze powiedziec, ze jestem zadowolona bo fotki nie sa poruszone.. ma ladne kolory i filmiki HD sa na prawde ladne ;)
jezeli operujesz wieksza kwota pieniazkow to polecam inne Lumixy z wyzszej polki ;) (yes)

osobiscie aparaty Sony mi nie podpasowaly..
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: aparaty fotograficzne

Post autor: kejsii » 17 lut 2012, 12:17

ja jednak kupiłam nikona p500 robi sliczne zdjęcia http://www.nikon.pl/pl_PL/product/digit ... olpix-p500" onclick="window.open(this.href);return false;

ma tyle funkcji że można się nim już pobawić
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”