Śniło mi się dzisiaj...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 03 sie 2008, 19:55

ja to bym mogla tu codziennie pisac ale przeciez zanudze wszystkich..

dzisiaj snilo mi sie ze nalezalam do tajnej elitarnej szkoly dzwiekowej. bylo nas jakies 20 osob, w tym kilka z mojej rzeczywistej klasy dzwiekowej. Reszta to znajomi DJe i muzycy. i mielismy za zadanie stworzyc i nagrac wlasne interpretacje mistrza (nazwa fikcyjna, nie pamietam) - jego the best utowrow. bylismy podzieleni na 2 grupy i bylo jakies 13 utworow do zrobienia losowo przydzielonych do tych grup. i po kilku miesiacach spotykalismy sie na wspolnej "dyskotece" gdzie one mialy byc puszczane/prezentowane.
Potem wchodza sceny spotkan i wloczegi grupa po pubach i klubach, rozmowy z ludzmi z "branzy", wymiana pomyslow i nagrywanie w studiu z moja grupa. fajne sceny, duzo detali technicznych, wiec pomine. acha, nie wiedzialam jak idzie tej drugiej grupie. a potem juz zadowoleni oddalismy nasze zrobione kawalki do glownego studia naszej elitarnej tajnej szkoly gdzie zostala ulozona kolejnosc waszych i drugiej grupy interpretacji (tak bylo 2 nasze, 2 ich, 1 nasz, 2 ich, 3 nasze....) no i sluchalam wszystkich po kolei i nasze wyszly bardzo rockandrollowe i psychobilly prawie i troche w iggiego popa nie wiem czemu, i duzo kontrabasu a ich wyszly takie ni to rockowe ale mocno w strone reggae a do tego z takim afrykanskim pulsem.
potem byla ta "dyskoteka" i przyszlo mase murzynow i psychobilowcow w rockandrollowych fryzurkach z lat 50-ych i w creepersach (takie buty). a ja spotkalam przy barze kolege, ktory byl w tej drugiej grupie (kolega w realu z mojej rzeczywistej klasy, z dredami do pasa, DJ, wokalista reggae i powiedzmy ze producent, zawsze w eleganckich ciuchach), wzielismy po margaricie, usiedlismy przy stoliku i tekst mniej wiecej taki "kurcze bartek - widac kto byl u ciebie szefem zespolu" "no, u ciebie tez" i w smiech.
acha dodam, ze u nich on spiewal a u nas ja zagralam na kontrabasie, cudnie duzo slapu i wogole. Muzyka byla super zrobiona, plyta brzmiala juz przyszlymi nagrodami za jakosc i lapala za dusze, serce i kosci a ludzie sie swietnie bawili w tym klubie. Klub wygladal prawie dokladnie jak Maoui, ktory miesci sie w Calelli niedaleko Barcelony, tylko jedna sale mial wieksza do tanczenia. :-)

bardzo bardzo pozytywny sen :-)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
mala.ines
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 633
Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:25
Lokalizacja: middle of nowhere
Kontakt:

Post autor: mala.ines » 25 sie 2008, 11:39

ewawawa, tobie to się zawsze śni jakiś fantasy-krymiał.

Ty to musisz mieć wyobraźnię!


A mi się znów śniła operacja nosa. Że doktor mi zostawił trochę mojego garbka :( :x

Ah nieprzyjemny był ten sen....

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 25 sie 2008, 15:15

czasem snia mi sie jeszcze musicale, albo kostiumowe orgie w wenecji :badgrin: :badgrin: :badgrin: nie bede opowiadac :oops:
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 26 lis 2008, 14:32

A ja od miesiąca zyję w stresie i nie wiem czy coś się znowu nie wydarzy, więc co nos dokładnie co noc --śni mnie się pożar i ogień, zwłaszcza domu lub okolicy

straszne, normalnie aż mokra od potu się budzę
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 26 lis 2008, 19:32

ja jestem w związku od 5,5 roku i przez ten czas śni mi sie regularnie co jakiś czas mój byly :evil: a ja z ręką na sercu wogle o nim nie myśle , kiedyś śnił mi się bardzo często teraz coraz rzadziej , nigdy w żadnych intymnych sytuacjach mi sie nie śnił tylko tak poprostu , ale zawsze po tym śnie czuje sie taka spokojna i szczesliwa , tym snom towarzyszy miłe uczucie :oops: nie wiem czemu , bo związek z tą osobą nie był taki miły :roll:

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 26 lis 2008, 20:57

a mi sie w ciazy snia dziwne, pokrecone rzeczy. Czasem straszne (mam nadzieje,ze nie prorocze)... ciekawe skad to sie bierze...?http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 6_20_2.gif
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 27 lis 2008, 11:54

Londyjka, to normalne , mi w pierwszej ciąży cały czas się śniło że rodzę chore dziecko itp . To dlatego że bardzo się martwiłam i to wychodzi w snach :(
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 27 lis 2008, 13:08

mam nadzieje...
bo dzisiaj znowu :
snilo mi sie ze jechalam autobusem i ktos przez szybe strzelil mi w brzuch. Pamietam tylko,ze chodzilam do lekarzy ,ze nie chcieli mnie przyjac ... :roll:
moze to tez wynika,ze codziennie sie zamartwiam i sprawdzam czy dzidzius sie rusza,bo tyle sie naczytalam,ze w kazdym miesiacu nie tylko w pierwszych mozna go stracic... :doubt:
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 27 lis 2008, 13:08

londyjka... nic sie nie boj o dzidziusia- bedzie git ! 8-)
a jesli chodzi o dziwne sny, to nie jestes sama !
ja zawsze snilam - ale teraz ,co sie wyprawia podczas snu w mojej lepetynce, to szok normalnie :-D
:badgrin:

... dzisiaj bylo jednak spokojnie (obeszlo sie bez koszmarow)-ale tajemniczo ! :p
... snily mi sie dzieci, moja mama i jedzenie... :-)

przyznam ,ze nie pamietam wszystkiego... :(
ale bylam w magdo chyba... bo nioslam lody i szukalam miejsca przy stoliku... :p
cos tam gadalam z kims... :roll:
...i bylo ciemno... :roll:

...ale najbardziej zapamietalam jednego, takiego konkretnego chlopczyka przy stole...
czarne wlosy, czarne oczy... opychajacy sie frytkami... :badgrin:

...darlam sie na niego ,ze frytki znowu je ... a taki gruby ! :oops:
hehe
;)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 27 lis 2008, 13:35

jak fajnie,wiec wyglada na to,ze przysnil ci sie twoj synek (z cala pewnoscia nie bedzie gruby ;) ) mi jeszcze nie... :?
za to jakis czas temu przysnil mi sie piesek http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... piesek.gif :badgrin: ale taki super,kochany(zazwyczaj jak snil mi sie jakis pies to zly),ze caly czas mam go przed oczami,i co dziwne byl caly szary,chyba jakis spaniel.hehe
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”