PCK- krwiodastwo i inne takie:)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 08 lip 2008, 12:26

poza tym o szpiku pisalismy juz w watku Agaty Mróz...
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Julia malec
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2006, 12:35

Post autor: Julia malec » 29 lip 2008, 21:13

ja jakis czas temu chciałam oddać krew w punkcie przy szpitalu, ale niestety nie udało się dostatecznie wbić z żyłę...dziwne...jednak niedlugo spróbuję ponownie

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 29 wrz 2008, 22:47

ja ide oddac krew 7 pazdziernika , ostatnio jak bylam oddac krew to zle znioslam - moze na dzien przed oddaniem krwi zjem troche wiecej , i zarzuce diete - bo zazwyczaj jak ide oddac podczas bycia na diecie , to mam b.niskie cisnienie , i jaki mi zleci 300 ml , to zaczynam zle sie czuc ,
kreci mi sie w glowie i robi slabo ..ale czuje juz pilna potrzebe oddania krwi , ostatnio wdalam sie w rozmowe z znajomymi , i zrozumialam jaka jest niska swidomosc na temat oddawania krwi , moj dziadek stwierdzil ze nie oddal by krwi bo organizm sie przyzwyczaja i trzeba juz do konca zycia oddawac , bo inaczej bedzie zle
moja kolezanka stwierdzila ,ze zacznie oddawac krew zeby schudnac :doubt: (bo myslala ze jak odda tych 500 ml ) to o tyle mniej bedzie wazyc ...
moj przyjaciolka powiedziala ze bardzo boi sie igly i tego serduszka co trzeba pompowac wiec zaproponowalam by poszla ze mna , i zobaczyla jak to wszystko wyglada , staram sie wrbowac kogo sie da ;) 3 majcie za mnie kciuki bym tym razem wszystko ok zniosla ;]
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”