Nałóg - papierosy..

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 13 lis 2007, 19:56

Jezuu,jak jak marze aby przestac palic. Robie to juz 8 lat! Byl nawet okres kiedy rok nie palilam ale to bylo dawno,potem udawalo mi sie to na gora 2 tygodnie! Ostatnie proby koncza sie na 3,4 dniu!! :oops: Dlaczego nie mam silnej woli;czuje jak te nawet 2 dni mijaja,ze przestaje smierdziec,lepiej czuje zapachy,ladniejsza cera,oczy,wlosy,nawet wtedy ladniej chce sie ubrac i pachniec bo lepiej czuje perfumy.
Dla mnie najgorsze sa ranki,wstaje wsciekla kiedy poprzedniego dnia postanowilam nie palic :cry: Ale mimo to sprobuje dalej,zostalo mi w paczce 6 fajek,dzisiaj wykoncze i znowu od jutra sprobuje na czysto... trzymam za siebie i za Was kciuki
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Post autor: toxic » 13 lis 2007, 20:11

Londyjka, zycze powodzenia oh(re1
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 13 lis 2007, 20:17

Nie-dziekuje ;) a wlasnie pamietam ten rok kiedy nie palilam i wiecie co mi pomoglo? narysowalam sobie wtedy( a ze zdolnosci plastyczne mam ;) ) strasznego potwora z ziemista cera,podkraznymi oczami i pryszczami jako ja kiedy bede palic i wtedy poskutkowalo,wiec zaraz zabieram sie za kredki :badgrin:
Tymczasem ide na ...papierosa...
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Post autor: toxic » 14 lis 2007, 23:41

Ja sie narazie jakos trzymam. Co jakies dwie godziny siegam po niccoret gumy. Ale wiem ze pierwsza impreza, troche sie napije i papieroska zapale :roll:
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 15 lis 2007, 17:28

No i nie udalo sie...dzisiaj swiatowy dzien bez papierosa a ja palilam. Ale jestem glupia glupia glupia!!! oh(m1 oh(m1 oh(m1
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Post autor: toxic » 15 lis 2007, 22:55

Ja sie jak narazie trzymam, najgorzej jest zaczac, a pozniej zalezy wszystko od silnej woli oh(re1
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 15 lis 2007, 23:17

Trzymam kciuki za wszystkich którzy rzucili i którzy chcą rzucić palenie..Ja na szczęście nie mam tego problemu,choc kiedys też paliłem..jakies 3 lata...Jeżeli juz jednak to robicie ..nie róbcie tego w towarzystwie swoich dzieci..Możecie nie wierzyc ,ale moja ciocia,osoba,która papierosa nigdy nie miała nawet w ustach ,została posądzona przez swojego lekarza o nałogowe palnie...Taki obraz płuc miał na zdjeciach..Tylko ,że to nie ona pali,a jej mąż..
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Post autor: toxic » 16 lis 2007, 18:26

beniaminn pisze:moja ciocia,osoba,która papierosa nigdy nie miała nawet w ustach ,została posądzona przez swojego lekarza o nałogowe palnie...Taki obraz płuc miał na zdjeciach..Tylko ,że to nie ona pali,a jej mąż..
Mnie to wlasnie najbardziej intryguje. Osoba ktora przebywa w towarzystwie osob palacych , ma wieksze ryzyko zachorowania na raka pluc niz osoba palaca :| Dlatego ciesze sie strasznie ze w Angli wszedl zakaz palenia w miejscach publicznych, pabach i dyskotekach - niepotrzebnie narazalo sie setki osob na ryzyko zachorowania. Mimo tego ja tez bylam palaczka i wiem ze pewnie osobom palacym przeszkadza wychodzenie na zewnatrz na papieroska. Mam nadzieje ze uda mi sie wytrzymac w moich postanowieniach i nie bede juz palic.
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 19 lis 2007, 19:16

Dzisiaj 5 dzien nie pale,wiem ze to jeszcze nie jest powod do dumy,ale dopiero po kilku takich dniach widze jak papierosy zniszczyly mi cere,i ile mam zmarszczek :!: mowie Wam dziewczyny, ten nalog nie idzie w parze z mlodym wygladem///
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
miju
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 116
Rejestracja: 15 lis 2006, 15:35
Kontakt:

Post autor: miju » 19 lis 2007, 22:20

ja przestałam palić przed op,miało to być tylko chwilowe,ale potem jakoś tak samo poszło i nie palę już ponad 9 miesięcy :!: nie potrzebowałam żadnych plastrów czy gum,a muszę się przyznać,że paliłam kilkanaście lat ok paczkę dziennie

trzymam kciuki i życzę wytrwałości wszystkim walczącym z nałogiem :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”