Nałóg - papierosy..

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 30 lis 2007, 22:03

janna,smutno mi co piszesz, tez to przechodzilam kiedys i myslalam,ze z tego nie wyjde :( wiem cos o tym.
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
veronnika
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: krakow

Post autor: veronnika » 10 lut 2008, 17:05

11 marca mam operacje, od jutra postanowilam rzucic palenie...
zastanawiam sie, czy w ciagu tego miesiaca jesli bede uzywac gum albo plastrow to czy to jakos wplynie na gojenie sie itd.?
08.03.2008 - korekta nosa - część chrzęstna - Dr Keller - Skomska
2013 i 2014 - makijaż permanentny ust i brwi - Anna Stasz
15.06.2016 - powiększenie biustu - dr Furmanek - ES anatomiczne high profile
przed i 13 dni po:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 75#p947375" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Nałóg - papierosy..

Post autor: Michitka » 28 wrz 2012, 11:37

Najlepiej mieć motywację, tak uważam, albo silną wolę.
Mój rzucił palenie, dla mnie (clapping tym bardziej, że ja nie palę i powiedział, że wie jakie to niesmaczne całować i przebywac z kimś kto pali. Sam nie lubi jak kobiety palą, a teraz jest wrogiem numer jeden!
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Nałóg - papierosy..

Post autor: maxi » 29 wrz 2012, 15:55

Nigdy nie bylam z facetem,ktory pali...nawet Brad Pitt odpada-FUJ!!! I powiem Wam,ze dla mnie kobieta,ktora pali to naprawde musi miec nie po kolei w glowie.Jak mozna samemej sobie robic taka krzywde?! I jestem tak bezczelna,ze jak idzie stara za przeproszeniem "robaśnica" (to od tych wstretnych much...) z papierochem a ja musze przejsc kolo niej i sie takiego swinstwa nawdychac to jej mówię,ze się powinna wstydzic.Bo po pierwsze jak to wyglada, taka stara baba z papierochem w zębach i czy widziala swoja twarz w lustrze.Mam dosyc dyktatury palaczy,jak chca sie truc to nie sie zamkna w swoich domach i niech sie truja.Mam 44 lata i ostatnio jak bylam u dr.Ziemlewskiego na botoksie to powiedzial,ze jak bylam u niego pierwszy raz i powiedzialam mu ile mam lat to mi nie uwierzyl i poszedl sprawdzic w karcie moj pesel,powiedzial,ze ma skore o 15 lat mlodsza od siebie.A w zeszlym miesiacu dentysta,ktory mi robil scaling ,stwierdzil podczas zabiegu:pani nie pali,to poprostu widac po pani zebach.A juz o tym co kobiety palące mają w pluchach nie wspomne..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Nałóg - papierosy..

Post autor: Michitka » 30 wrz 2012, 07:27

maxi pisze: powiem Wam,ze dla mnie kobieta,ktora pali to naprawde musi miec nie po kolei w glowie.Jak mozna samemej sobie robic taka krzywde?!
Zgadzam sie w Tobą Maxi (clapping , a są nawet takie co dzień zamiast śniadania zaczynają od papierosa, a potem, że gorzej wygladają -Z wiekiem skóry tez to czysta prawda
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Nałóg - papierosy..

Post autor: natalya » 15 paź 2012, 23:11

Tez sie zgadzam z Maxi, nie wiem jak mozna sie tak truc na wlasne zyczenie. Mnie sie zdarzylo zapalic kilka razy, ale mialam wrazenie, jakbym sama sobie trucizne podawala, mialam tez wrazenie jakby palenie bylo samobojstwem, ale w zwolnionym tempie. i taki strach mnie ogarnial na sama mysl, ze nigdy tak naprawde nie zaczelam palic, a jak tylko chcialam siegnac po papierosa, to jakis lek mnie ogarnial.
A prawda jest, ze skora starzeje sie o wiele szybciej jak sie pali. i niestety od razu po tym mozna poznac palacza, szczegolnie jak dlugo pali. wszystkie osoby ktore znam, co pala, nawet jezeli dobrze wygladaja, to niestety ich skora wyglada na 10 lat wiecej....pamietam tez jak moj dziadek palil, on byl najmlodszy z rodzenstwa, a wygladal na najstarszego. tak samo bylo z moja babcia i jej szwagrem, ktory byl mlodszy, a od tych fajek taki sie zrobil dziad, ze wydawalo sie, ze 20 lat starszy jest od babci. Juz nie mowie tu o zmarszczkach, ale ogolnie skora jest sucha jak u trupa, bez blasku, jakas taka zszarzala.
Michitka, moj tez wczesniej palil i to okolo 20 lat, a jak mnie poznal, to rzucil (rire ja jak go poznalam, to czasem tam na imprezie zapalilam, ale jak on w domu palil, to mi to przeszkadzalo. i w ogole ten smrod jest nie do zniesienia dla kogos kto sam nie pali. I tak zaczelam zgrzedzic, ze w koncu rzucil dla swietego spokoju (rire a teraz jest zadowolony, bo nie pali juz 3 lata (yes) korzysc jest z tego podwojna, dla zdrowia i dla portfela (yes)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”