Nałóg - papierosy..

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
repa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 647
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:46

Post autor: repa » 21 sie 2005, 17:58

Przepraszam,
ale pomylilam i wyslalam na ogolny a powinnam to wyslac na pryv.
Dieta to nie tutaj :wink:
pozdrawiam - repa


wszystko da sie zmienic....

Awatar użytkownika
Bogna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 607
Rejestracja: 11 cze 2005, 23:04

Post autor: Bogna » 21 sie 2005, 18:04

Dzięki Repa

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 24 sie 2005, 15:02

Dziewczyny muszę wam powiedzieć, że ja po tym biorezonansie nie mam jakiegoś wilczego apetytu. Za każdym razem kiedy rzucałam palenie to tyłam z godziny na godzine bo jadłam jak smok. A teraz jest normalnie. Nie palę 3 tygodnie, wcale mnie nie ciągnie a apetyt w normie. Na ten moment nie przytyłam wcale. Wiec polecam wam ten biorezonans.

Awatar użytkownika
repa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 647
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:46

Post autor: repa » 24 sie 2005, 23:41

bbpp,

bylas grzeczna :) jeszcze raz gratuluje :)
I tak trzymaj.
Ja, tez pojde na biorezonans ze wzgledu na zahamowanie apetytu.
pozdrawiam - repa


wszystko da sie zmienic....

Awatar użytkownika
Aga23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 09 lip 2005, 00:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aga23 » 25 sie 2005, 13:55

Gratuluję bbpp77.

Moje ostatnie rzucenie palenia zakończyło się tym, że wytrzymałam 2 tygodnie i przybyło mi troszeczkę ciałka, bo non stop jadłam. Nie mogłam pochamować wilczego apetytu i wszystko mnie drażniło :cry: . Wróciłam do nałogu :oops:, a teraz intensywnie katuję się na siłowni.

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 26 sie 2005, 11:23

Dzięki dziewczyny!

Wiesz Repa ja też się zastanawiam nad kolejnym biorezonansem tym razem wspomagającym metabolizm. Podobno też przynosi dobre efekty.. Osoby mające problemy z przemianą materii, do których ja niestety również należę :( prawdopodobnie sporo po tym chudną. Wiec chyba też spróbuję.

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 26 sie 2005, 12:12

ja znalazłam idealny sposób na rzucenie palenia dla siebie - operacja plastyczna nosa ..... chce mi sie palić jak cholera i aż mnie skręca, ale nie mam nawet takiej możliwości żeby zapalić , gips bede miala jeszcze tydzien więc może jak nie bede paliła jeszcze przez tydzien to rzuce to na dobre? I Hope,

I nie jem duzo - a to tylko dlatego że mam trudności z ruszaniem szczęką, no coż jak narazie ta operacja a same plusy :lol:

Awatar użytkownika
Jusstine
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 70
Rejestracja: 24 lip 2005, 11:06
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: Jusstine » 26 sie 2005, 16:34

Wooow, ja też tydzień przed operacją prawie nie paliłam, a dwa dni przed w ogóle. Przez cały czas noszenia gipsu nie zapaliłam ani jednego. Teraz jestem 16 dni po operacji i znowu kurzę :oops: To jest silniejsze ode mnie. A poza tym, to ja to naprawdę lubię :roll: Boże, jak przyjemnie było sobie zapalić papieroska po ściągnięciu gipsu. Lekarz powiedział mi, że nie powinnam palić przez jakieś 2 tyg. po ściągnięciu gipsu, ale parę dni tak tylko wytrzymałam. Nic mi się nie dzieje, nie miewam krwotoków (bo tego bałam się najbardziej), ani innych nieprzyjemnych rzeczy... Bynajmniej nikogo nie zachęcam do palenia, wręcz przeciwnie - podziwiam wszystkie, które rzuciły palenie. Congratulations :!:

Awatar użytkownika
Bogna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 607
Rejestracja: 11 cze 2005, 23:04

Post autor: Bogna » 26 sie 2005, 17:14

bbpp77 pisze:Dzięki dziewczyny!

Wiesz Repa ja też się zastanawiam nad kolejnym biorezonansem tym razem wspomagającym metabolizm. Podobno też przynosi dobre efekty.. Osoby mające problemy z przemianą materii, do których ja niestety również należę :( prawdopodobnie sporo po tym chudną. Wiec chyba też spróbuję.
Hej byłam na rezonansie 3 razy w swoim życiu i nie poskutkowało. Najważniejsza jest silna wola.
Co do biorezonansu wspomagającego odchudzanie, pani która podłacza te diody, czy jak to się nazywa, powiedziała mi, że ta metoda skutkuje w przypadku osób bardzo otyłych (ok 100 kg). Powiedziała mi, że choć te panie potwierdzały skuteczność metody, ona nie widziała żadnej różnicy, więc nie poleca, zwłaszcza osobom, które nie należą do tak otyłych.
Gratuluję wam rzucenia palenia przy tej metodzie. Ja niestety muszę walczyć bez wspomagaczy typu biorezonans, bo na mnie to nie działa.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
repa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 647
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:46

Post autor: repa » 26 sie 2005, 23:23

bbpp,
ja czytalam o tym na stronie polskiej ze to pomaga.
Nie tyje sie jak i rowniez nie chudnie.
Dasz znac jak bylo bbpp77 :?: i ja tez o tym napisze.
pozdrawiam - repa


wszystko da sie zmienic....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”