Wróżka

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Wróżka

Post autor: Cleo » 27 maja 2005, 20:04

Czy ktoś był kiedyś u wróżki,czy coś się spełniło?
A może znacie jakąś dobrą wróżkę,którą możecie polecić.

Ja byłam raz w życiu u wrózki Michaliny w Grodzisku Mazowieckim,o przeszłości powiedziała całą prawdę,aż byłam zaskoczona.Jednak co do przyszłości nic sie jeszcze nie spełniło i raczej się już nie spełni,bo minęło już dużo czasu,a z jej wróżby wynikało,że wielkie zmiany nastapią w ciągu roku a minęło już 2 lata od wróżby.
Wróżyła mi z kart Tarota i była trochę dziwna,bałam się jej....:-)

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 27 maja 2005, 20:09

tak, znajomy moich rodzicow byl u wrozki w Warszawie, spelnilo sie wszystko. Przepowiedziala problemy z corka, zona, ze beda to duze problemy, ale sie z nimi upora i potem bedzie dobrze. Corka zaszla w ciaze w wieku 16 lat (ma meza i super dzieciaka), zona zmarla na raka... ale bylo to malzenstwo - prowizorka, ona nie pracowala i wiecznie narzekala na niego i zycie (nieslusznie), tak wiec mozna rzec, ze zyje mu sie teraz lepiej... (Boze wybacz).

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cleo » 27 maja 2005, 20:13

To straszne,zawsze się bałam iśc do wróżki,że powie mi cos okropnego,np.o czyjejś choroie lub śmierci.Dlatego,gdy poszłam do wróżki, zastrzegłam sobie,że nie chcę takich rzeczy wiedzieć.
Nicole,a czy dużo ten znajomy zapłacił za wróżbę?

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 27 maja 2005, 20:20

podobno 300zl, ale potem cos mowil ze troche wiecej... pewnie nie chcial powiedziec, zreszta nie wiem, ale cos kolo tego. Drogo, ale krotko mowiac nie jes to jakas naciagaczka, a powazna kobieta.

Gość

Post autor: Gość » 27 maja 2005, 20:23

a ja wolę nie wiedzieć , co mnie czeka- chociaż wiadomo w niektórych przypadkach lepiej byłoby widzieć, aby pewnych rzeczy uniknąć- wolę żyć w niewiedzy i na razie sądzę,że nie wybrałabym się do wróżki :roll:

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cleo » 27 maja 2005, 20:36

Mila ja tez tak uważałam aż do momentu,gdy kończył się pewien etap w moim życiu i chciałam się dowiedziec co mnie czeka.Myslałam,że to pomoże mi podjąc pewne decyzje.
W pewnym sensie ta wróżba wpłynęła na mój los,bo rozważałam pewien krok,a gdy wróżka powiedziała,że tak właśnie się stanie,jak zamierzam zrobic,dotarło do mnie,że nie chcę jednak zmieniać swego życia aż tak drastycznie.

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 27 maja 2005, 20:38

ja byłam kiedyś- bardzo dawno. wiele się sprawdziło. ale dziś juz nie pamiętam bo to byłoponad 5 lat temu. zapłaciłam..... pani brała "co łaska" była w jakimś stowarzyszeniu jasnowidzów czy coś takiego i była bardzo poważną kobietą. wiem ze zapisy do niej są z terminem 2 miesiące, podobno pomaga czasem w odnajdywaniu zaginionych....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 27 maja 2005, 20:45

do tej, o ktorej pisalam tez sie czeka jakies 2 miesiace. Poza tym mial on jej podac dokladna date urodzenia, razem z godzina co do minut. Siedzial podobno tam dlugo, przepowiedziala wiele rzeczy, ktore urzeczywisnily sie.

Awatar użytkownika
molli_e
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 166
Rejestracja: 27 kwie 2005, 18:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: molli_e » 27 maja 2005, 23:24

Ja kiedyś byłam u wrózki w Sosnowcu - wróżyła z kart zwykłych i tarota. Była też ze mną moja ciocia, której rozkładała karty na męża (on był wtedy bardzo chory i rozkłazdała karty dwa razy - bo za każdym razem w rozkładzie na niego były same czarne karty :!: :shock: - piki i trefle). Bała się mówić ale kiedy usłyszała, że może to stwierdziła, że jest jej przykro ale zostały mu maksymalnie 2 tygodnie życia - umarł 10 dni po wizycie (nieźle to przepowiedziała :/). Poza tym wiele rzeczy się sprawdziło ale oczywiście nie wszystkie szczegóły (np mój kuzyn miał mieć córke a ma syna).
Ogólnie mówiła mi bardzo optymistyczne rzeczy, o złych raczej nie - (np powiedziała mi tak: "gdyby były jakies problemy z egzaminem na studia prosze przyjsc, ja Pani pomoge, bardzo dużo nauki panią czeka" itd ----> nie dostałam się za pierwszym razem na studia, dopiero za drugim. Nie byłam u niej bo o tym zapomniałam ale dopiero później pomyślałam że moze widziała moje problemy tylko nie chciała mnie zniechęcić).
Ogólnie ta wróżka jest wykładowcą na UJ - bardzo miła, kulturalna osoba.
Sama nie wiem....wierze i nie wierze :D

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 28 maja 2005, 07:43

jak by ci pomogla jesli chodzi o egzamin? przepowiedzialaby pytania? :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”