Wróżka

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
alkawo
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 104
Rejestracja: 30 wrz 2010, 19:37

Wróżla Aida...

Post autor: alkawo » 05 lis 2010, 23:07

Z pewnoscia wiele z Was slyszalo o wrozce imieniem Aida. Ponoc ta kobieta posiada niesamowity dar jasnowidzenia, potrafi odgadnac losy ludzi przychodzacych do niej ze swoimi problemami...
Czy jest tu ktos kto byl u tej wrozki...? Szukalam w internecie i nic nie znalazlam mimo iz naprawde sie staralam...
Bede wdzieczna zarowno za opinie odnosnie wizyty jak i za kontakt do Aidy (rire .

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: Wróżka

Post autor: turek.mg » 05 lis 2010, 23:34

alkawo pozwoliłam sobie połączyć wątki, na przyszłość zanim założysz nowy przejrzyj forum czy nie ma innego o takiej treści,
info o Aidzie znajdziesz tu na pewno, sama o niej pisałam w tym wątku,
byłam u niej jakieś 2 lata temu, na razie wiele się nie sprawdziło

Awatar użytkownika
Olka24
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 735
Rejestracja: 21 lut 2008, 21:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: Olka24 » 14 lis 2010, 15:40

W Poznaniu znalazlam znakomita wrozke. Nie jest popularna, nigdzie sie nie reklamuje. Jak na razie wszystko co mowila jest prawda i zaczyna sie spelniac. Goraco polecam. Namiary podam na PW:)
Operacja 14 lipiec 2009, 400HP okrągłe, dr Skupin - niezadowolona :(
Poprawka- 26 styczeń 2011, 410 anatomiczne ES, dr Kubasik.

1000mysza
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 267
Rejestracja: 15 lut 2010, 17:54
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: 1000mysza » 25 lis 2010, 22:10

Jedna babka w moim mieście stawia Tarota. Nie jest jasnowidzem ani nie uważa się za wróżkę. Po prostu rozkłada karty i odczytuje znaczenie układów. Stawia tylko po znajomości ale teraz od niedawna na allegro. Sprawdziło się paru moim znajomym, polecieli do tej pani z konkretnymi pytaniami, dostali odpowiedzi, poczekali trochę i znam 2 przypadki, że niestety niedobre się sprawdziło. Ja osobiście nie byłam u niej, bo się boję takich rzeczy. Jak dobre się sprawdzi- to fajnie, a jak się sprawdzi niedobre? chociaż z drugiej strony można wtedy może jakoś zapobiec.
Babka na allegro wystawiła się jako twoja_wrozba albo jakoś podobnie.
25 maja 2010 dr Skupin, anatomki 375cc, proj.5,3 szer.12,5 średni profil

emilka10
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 57
Rejestracja: 18 gru 2010, 16:28

Re: Wróżka

Post autor: emilka10 » 18 gru 2010, 20:21

Ja również chodzę do wróżki,kilka lat temu przepowiedziała mi bardzo poważną chorobę ,wtedy nie wierzyłam,4 lata temu zachorowałam .przepowiedziała że z tego wyjdę,pokonam chorobę,i będzie dobrze.
Kilka dni temu byłam u niej,ze zdrowiem wszystko w porządku,ale inne sprawy podobno się posypią.........
ja wierzę w karty,oczywiście nie każdemu ,kto mówi ,że jest wróżką.Swoją wróżkę znam 10 lat.

Awatar użytkownika
maslosia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 794
Rejestracja: 02 wrz 2008, 10:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: maslosia » 19 gru 2010, 17:54

emilka10, w jakim mieście jest Twoja wrozka? Z checia wybralabym sie do sprawdzonej.Najlepiej w Szczecinie (happy
6.02.09, Beata Marszałek, Szczecin
P: 350cc Mentor HP
L: 200cc Mentor HP
31.03.10, Tomasz Kasprzyk, Kraków
wymiana implantu w prawej piersi -350cc na 300cc HP i uformowanie fałdu podpiersiowego

emilka10
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 57
Rejestracja: 18 gru 2010, 16:28

Re: Wróżka

Post autor: emilka10 » 03 sty 2011, 16:20

moja wróżka mieszka w warszawie,i wróży tylko znajomym,jest to pani 80-letnia.

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: ladykate » 07 sty 2011, 03:20

bylam 1 raz u wróżki - u Aidy - dluugo czekalam na wizyte no i nie tanio a nr telefonu jest na stronie internetowej (google sie klania) - ja bylam z pol roku temu,
Aida jest jasnowidzem, ona patrzy i mowi - z niczego nie wrozy,

mysle ze bylo warto - zaskoczona jestem jakie szczegoly z mojego zycia mi powiedziala co sie juz wydarzyly, czy przyszlosc sie sprawdzi - zobaczymy - chociaz Aida nie mowi ze tak bedzie i konice kropka, raczej rzuca skojarzeniami, naprowadza, daje wybor, ostrzega - podaje przy tym konkretne opisy i imiona kto gdzie kiedy sie pojawi i zeby np wazac na taka i taka osobe

ale sama na wstepie powiedziala mi ze wszystkiego przewidziec sie nie da tylko ogolny zarys a to my sami naszymi decyzjami a glownie emocjami wplywamy na bieg wydarzen, w zaleznosci jakie decyzje podejmiemy to los sie zmienia...

generalnie fajnie mi sie z Nią rozmawialo, mam cale spotkanie nagrane - czasami sobie slucham, na pewno jest dobrym psychologiem - pomogla mi uswiadomic sobie pewne rzeczy
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: Wróżka

Post autor: RedOne » 02 lut 2011, 00:25

Byłam tylko jeden raz u wróżki i stawiałą mi tarota ,niesamowite wrażenia i to uczucie jak wychodziłam od niej czułam sie jakbym na nowo widziała świat ,tak byłam naładowana energią.Podczas tego seansu popłakałam się,gdy mówiła o szczegółach z mojego życia,powiedziała mi natomiast cos takiego co do dziś pamiętam ,że czuje "że jestem bardzo starą duszą "(w sensie pozytyw,) w sensie wcieleń ,i że "zdobędę w życiu wszystko ,co tylko będę chciała ' bardzo piękne i budujące ,staram sobie to powtarzać ,gdy jest mi żle.czy sie spełni ? bardzo bym chciała (rofl
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Awatar użytkownika
meganka098
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 337
Rejestracja: 12 maja 2008, 23:40
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: meganka098 » 07 lut 2011, 22:28

emilka- moglabys podac namiary na ta wrozke u ktorej bylas?
11.05.09 - liposukcja brzucha, dr Brzuchanski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”