Wróżka

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Wróżka

Post autor: majamajamaja » 28 lip 2009, 19:29

Tak mi sie nasunelo. Tarot - nie wiem, co on w sobie ma i skad, nie rozumiem tego, ale daje czesto takie odpowiedzi sklaniajace do zastanowienia sie, ukazujace pewne sprawy w innym swietle, niz nasz subiektywny. Jest to bardzo ciekawe, ale nie wolno wszystkim slepo wierzyc.

Bylam kiedys u wrozki na pasazu w Poznaniu, ponad trzy lata temu. Bylam wtedy w trudnej sytuacji: nie moglam znalezc stalej pracy w Niemczech, nie mialam pozwolenia na prace, wiec nikt nie zmierzal mnie zatrudnic, kolo sie zamykalo. Mialam dosc. Moj narzeczony prosil o decyzje: pobieramy sie i zostajemy w Niemczech, albo rozjezdzamy sie do swoich krajow. Poniewaz on pochodzi z Azji mala byla szansa, ze kiedys sie jeszcze spotkamy. Nie wiedzialam, jak sie zdecydowac. Z tymi pytaniami do wrozki, a ta:
1. ze pracy w Niemczech nie znajde, tylko w Europie poludniowej (ciekawe w jakim jezyku bym sie miala tam dogadac!)
2. ze nie powinnam wychodzic za maz za mojego narzeczonego, czy moze to nie jest mi pisane, jakos tak
3. ze spotkam starszego majetnego goscia, w ktorym sie zakocham, przynajmniej po 40tce jak nie pod 50 tke (nie lubie takich)
4. ze urodze dziecko
5. ze w rodzinie ktos "kipnie" (tak sie wyrazila zmora) i to bedzie facet.

To byla prognoza na ok 3 lata, wiec posumowuje, nic z tego sie nie sprawdzilo, wrecz wszystko odwrotnie:
1. prace w N. znalazlam pare miesiecy pozniej, firma zalatwila mi pozwolenie
2. wyszlam za mojego faceta i mialam piekne wesele
3. mam gdzies gosci starszych ode mnie o 20 lat, wiec nawet wiele o tym nie myslalam
4. dziecka nie planowalam i nie mam
5. umarla moja tesciowa

Co mam powiedziec - tej wrozki nie polecam. Na koniec oswiadczyla mi, ze bylam meczaca. No, no. Nie powiem nazwiska, bo go nie znam, ale ona jest w tym pasazu na rogu Marcinkowskiego i Sw. Marcin w Poznaniu.
No wiec - ufac sobie i robic swoje.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Wróżka

Post autor: Sabrina » 28 lip 2009, 21:21

Ha ha końcówka była najlepsza :badgrin: ale babsko..BYLAS MECZACA!! No jak tak mogła powiedzieć!! Małpa, a kase wzięła i to ja nie zmeczyło?
Czesto jest tak,ze wróżba z jakiegoś nieznanego mi powody oddala sie w czasie.Od lat chodziłam do takiej wrózki,która super wróżyła,wszytko sie sprawdzało,ale czasem z 2-4 letnim opóznieniem.Kolega na syna czekal 4 lata,a mil byc za rok,no ale dobrze ze sie doczekał bo był prawie bezpłodny.No ale ta to ci jakis głupot nagadała bad1
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Wróżka

Post autor: majamajamaja » 28 lip 2009, 21:36

No, i dlatego sobie pomyslalam, zeby tu wszystko napisac. Zeby Poznanianki chociaz wiedzialy, z kim maja do czynienia w pasazu...

To ciekawe Sabrina, co piszesz o tym czasowym oddalaniu sie wrozby...
Tak w ogole to mysle, ze ma to zwiazek z taka osobista energia. W owym dla mnie trudnym czasie bylam tez taka zablokowana, ze chyba ciezko mi bylo cokolwiek przepowiedziec.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Marzena3m
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 05 mar 2009, 11:07

Re: Wróżka

Post autor: Marzena3m » 08 sie 2009, 15:52

Sabrina czy rozłożysz mi tarota? Byłam u 2 wróżek o przeszłości powiedziały prawdę a co do przyszłości ich wróżby się rozmijały i to bardzo .

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: k_asiaczek » 08 sie 2009, 16:32

dziewczyny a czy któraś z Was korzystała z wróżki przez internet? bo kurde potrzebuję żeby mi ktoś powiedział coś bo normalnie załamana jestem teraz arf
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Marzena3m
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 05 mar 2009, 11:07

Re: Wróżka

Post autor: Marzena3m » 08 sie 2009, 17:36

ja też jestem załamana mam trójkę dzieci i z mężem wróżyliśmy sobie z tej stronki którą podała Sabrina i wyszło nam prawie to samo że np. BĘDE W CIĄŻY , zmienimy miejsce zamieszkania, podróz, lepsze pieniądze i u męża awans. Wszystko tylko nie ciąża.

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Wróżka

Post autor: majamajamaja » 08 sie 2009, 19:51

Nic sie nie martw Marzena, w koncu to Ty decydujesz sie na dziecko, tarot to nie jest ostateczna wyrocznia. A moze byc tak, ze przepowiedzial Wam obu narodziny czegos nowego, niekoniecznie dziecka.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: cukiereczekPL » 08 sie 2009, 22:31

kasiaczek a ten tarot na onecie ci nie rozwieje watpliwosci?

marzena - podpisuje sie pod tym co maja napisala. to ty deccydujeszz o dzieciatku. zabespieczaj sie i juz ;)
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: k_asiaczek » 08 sie 2009, 23:38

cukiereczku ale ja nie umiem tego zinterpretować, tak jak pisała Sabrina, że czasami różne kombinacje kart coś oznaczają to tam chyba tego nie ma arf
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re: Wróżka

Post autor: cukiereczekPL » 09 sie 2009, 20:05

szkoda ze Sabrinka nie chce bawic sie nam w wrozenie hihi
dobrze interpretuje ...
ja lubie wrozbowe tematy..lubie jak mi ktos wrozy ;)
Sabrina a ty swoj dar masz od urodzenia? wiesz o jakim darze mowie....
kiedy po raz pierwszy stwierdzilas ze widzisz wiecej niz inni?

cos fantastycznego........

dla mnie tez zjawiskowymi ludzmi sa jasnowidzy... jaka to "moc" w nich jest ze potrafia cobaczyc cos czego normalny czlowiek nie dojrzy....
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”