Walentynki,rocznice czyli pomysły na prezenty

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 12 gru 2005, 21:55

natala82 pisze:Gracyjko Ty masz ten luksus ze mozesz swojemu mezczyznie w bialej sukience na urodziny zaspiewac jak Marlyn "Happy Birthday too You" :lol:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... eyonce.gif :lol: :lol: :lol:

Anetko kurczę jaki pech :( :( :( http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ozliwe.gif
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 13 gru 2005, 07:58

ale pech z tym szlafrokiem!!!

prezenciki dla rodzinki :

brat : dlugopis i zapalniczka świecąca, bo lubi bardzo takie bajery (małolat 8latek)

mama : nowy telefon komórkowy

tata : jak wyżej :)

miś : sprzet komputerowy, bo jest miłośnikiem tej "dyscypliny"

a dla pozostałej części rodzinki, jakieś skromne podarunki typu kosmetyk, bądz jakieś dobre piwo, wino itp. :D
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 13 gru 2005, 08:37

Mi kolezanka fotograf zrobila w zeszlym roku, piekna sesje w bieliznie mikolajkowej, zrobilam z tego album i dalam Tacie... :lol: - nie no to byl zart! Dalam mojemu chlopakowi + jakies perfumy! Rodzicom tez tradycyjne perfumy. Dziadkom zestawy lekow. :)
Nie mam pomyslu co przyjaciolce kupic! :?
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 13 gru 2005, 09:02

Jeśli chodzi o resztę rodziny to teściom : termomert wew i zew. bezprzewodowy,
Córka: gra planszowa, lalka Witch z kamieniem do czarów ( ma fioła)
Synek: Pufa kubusia puchatka, bajka teletubisie ( tez ma fioła)
Robert: Ten dostał fioła na punkcie motorów na jesień i tak 2 choppery stoją w garażuu, więc kupiłam mu część ubranka na motor, szlafrok ( który posiałam) i kupiłam bieliznę mikołajka w której zadebiutuję w wieczór wigilijny.
Mama i Tato, z nimi mam problem bo co chcą to mają, ale chyba symbolika z tym związana, więc zdjęcia dzieci w ramce mamie do domu a tacie do biura.
Babcia lubi kasety z umtatata, takie stare, serduszka dwa i takie tam... to musę kupić.
No i mam na liście jeszcze syna Roberta, ale on zapalony ubraniowiec więc coś do ubrania.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 13 gru 2005, 11:04

Moj facet to praktyczny dran :lol: Chcialam mu kupic karte-lacze usb 1 moze 2 gigowa zeby zawsze nosil przy kluczach bo wiadomo ze sam sobie takiej "drobnostki" by nie kupil... :oops: Ja mam swojego Pmp 20 gigowego (ipod,z photoalbumem,filmami no bajer 8) ) zawsze przy sobie gdzie sie nie rusze... wiec mecze wszystkich dookola najnowsza muza/filmami i zdjeciami mojego piesia :lol: :wink:
W kazdym razie Booboo stwierdzil ze on wcale karty nie potrzebuje ale za to moge mu kupic najnowsza szczoteczke elektryczna (jakies sugestie?) No to takie straszne -taki praktycyzm-prezenty sa po to zeby spelniac marzenia (ja juz dostalam moje wlasne airbrush tan-studio :oops: 8)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
tisza
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 04 lis 2005, 21:38

Post autor: tisza » 13 gru 2005, 11:25

moja corka w tym roku napisala taki list do Mikolaja ze encyklopedia to przy nim maly komiks!!! jest taka podekscytowana bo rano nie bylo listu na stole wiec wniosek prosty- Mikolaj zabral i pojechal kupic te prezenty....Tylko skąd tenMikolaj ma miec na to wszystko kase??? facet jeszcze lepszy, bo cos tam mruczal miesiac temu ze laptop nowy potrzebny...na to wyrobilam...za to teraz musze sie odgrysc i wymyslic dla siebie jakis gruby prezent...tylko co?

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 13 gru 2005, 11:47

ja misiowi chcialam kupic wieze grundig ovation 2 ale u mnie w pipkowie nie ma takich. moze ktos z duzego miasta poratuje? tym idiotom z euro rtv i agd i media markt to sie zadzwonic do drugiego sklepu nawet nie chce :(
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 13 gru 2005, 12:53

moj odwieczny problem to tata!!!nigdy nie wiem co mu kupic :( bo wszytko ma!ale w tym roku postanowilam mu kupic sweterk,szalik.i skorzane rekawiczki,dorzuce cos jeszcze i bedzie z glowy :D

a mojemu mezusiowi kupilam tel.kom,zegarek i kilka dodatkow do laptopa:-)

nie wiem jeszcze tylko co dla szwagra?????

ach ci faceci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 13 gru 2005, 13:34

mara pisze:ja misiowi chcialam kupic wieze grundig ovation 2 ale u mnie w pipkowie nie ma takich. moze ktos z duzego miasta poratuje? tym idiotom z euro rtv i agd i media markt to sie zadzwonic do drugiego sklepu nawet nie chce :(
Mara, Ty mi lepiej nie przypominaj na jakim zadupiu mieszkam :cry: :roll:

Awatar użytkownika
agusia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 06 cze 2005, 08:48

agusia

Post autor: agusia » 13 gru 2005, 14:19

ruta25 pisze:
mara pisze:ja misiowi chcialam kupic wieze grundig ovation 2 ale u mnie w pipkowie nie ma takich. moze ktos z duzego miasta poratuje? tym idiotom z euro rtv i agd i media markt to sie zadzwonic do drugiego sklepu nawet nie chce :(
Mara, Ty mi lepiej nie przypominaj na jakim zadupiu mieszkam :cry: :roll:
Wy na zadupiu?! Co ja mam powiedzieć! Na Waszym byłam w sobotę na zakupach, bo u mnie nawet nie mogę sobie kupić wranglerów!!! :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”