Wasi byli faceci - jak ich postrzegacie

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

jagadka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 08 wrz 2007, 21:09

Post autor: jagadka » 11 sty 2009, 17:08

to wchodzic czy nie wchodzić?
30.VI.2009 - Dr Skupin 350cc MP okrÂągÂłe Mentor pod mięsień, nareszcie po!!!

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 11 sty 2009, 20:49

jagadka pisze:a co mówił Heraklit o wchodzeniu 3 lub 4 raz do tej samej rzeki?
...no tak na ludzka glupote (milosna) nie ma rady... Wychodze z zalozenia ze probowac mozna 1 ale tak naprawde porzadnie....jesli dajemy rade to nawet do wypalenia sie uczuc... nie ma co probowac 2,3,4 razy...skoro nie wyszlo za pierwszym razem...
Lepiej nowa znajomosc...niz powtorka z przeszlosci ...a za kazdym nastepnym razem moze byc juz tylko gorzej...mimo dobrych intencji...obu stron... :|
Michitka pisze:le smsy nawet nie zrobiły na mnie wrażenia
powiem tak... tak sie zachowuja byli do ktorych dochodzi po czasie,ze stracili ukochana osobe...przez oczywiscie swoja tempote...co moge poradzic...nie odpisuj,nie reaguj Michi...pokaz klase...koniec! Amen... A co on sobie wypisuje...coz mozesz miec satysfakcje po tym wszystkim co ci robil,ze utarlas mu nochala...a ten sie moze miotac,ciskac,oburzac...

A Ty kochana... nie reaguj na to...lepiej tu napisz,ze cie wkurza itd...bo ten robi wszystko by zwrocic Twoja uwage...coz wynik tego jest i bedzie taki,ze pan Ex sam z siebie robi pajaca... ale ten typ tak ma... ;)

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 12 sty 2009, 09:24

janko2, dokładnie dokładnie!!
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 12 sty 2009, 12:00

Anielica ale mu odpisałam by dokopać i wówczas on na mnie --więc nigdy więcej ---wymyśla, dodaje -----nawet stwierdził, że robię pośmiewisko z fotek na nk

Ha a ja znam swoją wartość i nikt, a zwłaszcza taki palant nie będzie mi jej obniżał ;)
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 12 sty 2009, 12:48

Michitka, zablokuj go na nk i jesli możesz zmień nr, ja zawasze tak robiłam bo po co się denerwować głupimi smsami
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 12 sty 2009, 15:44

Michitka pisze:A podobno wg psychologów nie ma tego określenia nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki ---ponieważ się nie da, bo rzeka ma swój nurt i zawsze trafia się w inne jej miejsce ;)

powaga tak mówią
Heraklitowi tez o to chodzilo.

to nie byla rada ani wytyczna, ktora mozna popierac lub nie - tylko stwierdzenie faktu, ze nie da sie wejsc 2 razy do tej samej rzeki, bo poprzednia woda juz przeplynela.

a jankowi zapewne chodzilo o te kotlety do odgrzewania ;)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Ivy1984
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 19
Rejestracja: 12 sty 2009, 00:42

Post autor: Ivy1984 » 13 sty 2009, 00:46

mamy dobre stosunki

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 13 sty 2009, 14:50

groszek pisze:Michitka, zablokuj go na nk i jesli możesz zmień nr, ja zawasze tak robiłam bo po co się denerwować głupimi smsami

ha w tym sęk --że mu donoszą jego kumpel i siostra co mam ich na nk ---miłe co :roll:


ale jest spokój :-D 8-)
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 13 sty 2009, 16:09

Michitka pisze:
groszek pisze:Michitka, zablokuj go na nk i jesli możesz zmień nr, ja zawasze tak robiłam bo po co się denerwować głupimi smsami

ha w tym sęk --że mu donoszą jego kumpel i siostra co mam ich na nk ---miłe co :roll:


ale jest spokój :-D 8-)
To zablokuj ich wszystkich :badgrin:
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 15 sty 2009, 16:29

Michitka, takie blokady na nk to tez zabawa dziecinna nie wydaje wam się nie warto sobie zawracac takimi ludzmi głowe ,powiemwam że mój były jak mnie widzi od czasu do czasu jak pojade do Polski to nawet mi cześc nie powie heh to dopiero dziecinada
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”