Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
satynka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: satynka » 09 wrz 2010, 01:53

hm,co do figurki to mysle,ze lubia sredniego wzrostu kobiety ,figurke klepsydry ale szczupla i zgrabna. Wszystko ma byc smukle i zgrabne ,nio i okragly tyleczek. Tak po za tym ladna,delikatna buzka.
jak np.Megan fox ;)

Awatar użytkownika
EmiNika
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 340
Rejestracja: 22 kwie 2010, 16:39

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: EmiNika » 09 wrz 2010, 10:33

Po pierwsze ładna buzia, po drugie raczej szczupła i fajny tylek lub biust, przy czym obserwujac moich kolegow i wypytujac chłopaka wieksze znaczenie w ostatnich czasach zaczał miec własnie tyłek. Moze powoli odeszła fala totalnego zainteresowania biustem, moze przezarł sie juz typ "urody" Pameli Anderson i królowac zaczał latynoski trend na wydatne okragłe pupy?
Już 24 listopada 2010r. - nowy Szczytowy nosek :) !!!

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: tOOsia » 03 kwie 2012, 20:48

EmiNika pisze:Po pierwsze ładna buzia, po drugie raczej szczupła i fajny tylek lub biust, przy czym obserwujac moich kolegow i wypytujac chłopaka wieksze znaczenie w ostatnich czasach zaczał miec własnie tyłek. Moze powoli odeszła fala totalnego zainteresowania biustem, moze przezarł sie juz typ "urody" Pameli Anderson i królowac zaczał latynoski trend na wydatne okragłe pupy?

no ja mam taka nadzieje, bo tyleczek to ja mam... gorzej z biustem ;)


mysle ze najwazniejsze sa proporcje, ladna buzia, zadbane wlosy i skora :)
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
L-instant
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:05

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: L-instant » 03 kwie 2012, 21:40

Dla mojego najważniejsza jest twarz i wysportowane ciało. Coś co przekreśla dobry wygląd to dla niego cyt. "flak" (sflaczałe ciało), "deska" i "gruba dupa".
Jeżeli chodzi o pojedynek tyłek vs biust to raczej na równi - tyłek zgrabny i umięśnimy, a biust tez raczej większy (rire

Awatar użytkownika
queen89
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 537
Rejestracja: 27 wrz 2009, 14:26
Kontakt:

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: queen89 » 03 kwie 2012, 22:46

Potwierdzam dane o krągłym tyłku. Moja koleżanka ma bardzo dorodny okaz, dla mnie osobiście - zbyt dorodny, powleczony okazałą warstwą cellulitu i jej chłop mówi, że ten tyłek, to najcudowniejsza część jej ciała ... (thinking
A cyca to u niej ze świecą szukac...
Ale tez z drugiej strony, mam wielu znajomych, co by takiej kijem 2-metrowym nie tknęli, właśnie za ten tyłek...
Nie wiem już jak to jest, co chłop, to obyczaj (bear
21/07/2011 -> Całkowita korekcja nosa -> dr Skupin
Poprawka -> Tenże Sam -> 4/09/2012

Awatar użytkownika
kermitka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 564
Rejestracja: 20 maja 2010, 20:07

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: kermitka » 16 kwie 2012, 20:03

Twarz, twarz i jeszcze raz twarz. Czasami mam wrażenie, że dla mężczyzn nie istnieje inna część ciała, a piersi, pupa, brzuch, czy nogi to tylko dodatek i bez większego znaczenia jest ich wygląd. Nawet zapytałam swojego chłopaka jak to jest i oczywiście potwierdził, że dla mężczyzn liczy się przede wszystkim twarz. Co do tyłka, to kiedyś wydawało mi się, że mężczyźni są fanami wielkich pup jak u J.Lo., tymczasem dowiedziałam się od płci męskiej, że ona ma po prostu cyt. "tłuste dupsko" (giggle Nie wiem, mi jak kobiecie podobają się tzw. kobiece sylwetki, figura klepsydry i przede wszystkim zachowane proporcje i zdrowa, jędrna skóra. Mam wrażenie, że to przede wszystkim my - kobiety zwracamy uwagę na ciało innych kobiet i poddajemy je ocenie i widzimy znacznie więcej mankamentów niż panowie (rire

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: Londyjka » 16 kwie 2012, 20:47

Tez mi sie wydaje,ze najpierw twarz,ale figura nie jest bez znaczenia.Na drugim miejscu. Napewno lepiej,zeby byla ladniejsza buzia i gorsza figura niz na odwrot(a najlepiej w parze! (clapping ) ale na ładne cialo faceci rowniez zwracaja baczna uwage, i napewno na ladne piersi nogi czy posladki nie pozostana obojetni (bow
I od wieki wiekow facetom kolana sie uginaly na widok szczegolnie jednej odkrytej,wyeksponowanej czesci ciala-piersi,i to sie raczej nigdy nie zmieni... (clin
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
L-instant
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:05

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: L-instant » 16 kwie 2012, 20:52

Czytałam kiedyś jakieś statystyki, gdzie faceci odpowiadali na pytanie, czy większą uwagę przywiązują do twarzy, czy figury kobiety.
Jak się okazało wszystko zależało od tego jakie mają plany co do owej kobiety, jak stały związek lub małżeństwo to zdecydowanie na pierwszym miejscu stawiali twarz, a jak numerek na jedną noc lub krótki romans to figura (rire

Awatar użytkownika
ola1008
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 263
Rejestracja: 08 maja 2008, 22:27
Kontakt:

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: ola1008 » 06 maja 2012, 15:15

typ "waza"

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Post autor: agunia585 » 16 lip 2012, 15:57

moim zdaniem chude wieszaki z małymi sterczącymi cyckami
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”