Byłyście w związku z kimś takim?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

mozg
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 07 gru 2007, 00:57

Byłyście w związku z kimś takim?

Post autor: mozg » 22 sty 2008, 20:43

Byłyście w związku z facetem, który nie podobał się wam z wyglądu, ale miał super charakter? Jeśli tak, to czy nie było problemu z seksem?

Awatar użytkownika
agatuis
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 28 lis 2006, 15:04
Kontakt:

Post autor: agatuis » 22 sty 2008, 22:17

Tak bylam kiedys w takim zwiazku.Gdy go poznalam to wogule mi sie nie podobal ,ale kiedy zaczelam z nim przebywac coraz bardziej mnie do niego przyciagalo.Fajnie mi sie z nim rozmawialo dogadywalismy sie i ani sie obejzalam juz bylam zakochana.Mial to cos w sobie.
02.04.07 plastyka Brzuchanski

Awatar użytkownika
Kalisto87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 16 mar 2007, 23:46

Post autor: Kalisto87 » 22 sty 2008, 22:32

Tak było z moim narzeczonym xD

Zakochałam się w jego charakterze...nie w urodzie. Szczerze mówiąc tak średni mi się podobał...ale z dnia na dzień odczuwałam wobec niego coraz większe pożądanie a obecnie to działa na mnie jak jakiś super mocny afrodyzjak :D i strasznie mi się podoba fizycznie...a seks z nim, to coś nieziemskiego :-D

Ale oczywiście różnie to bywa i chyba nie ma co do tego reguły...

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 22 sty 2008, 23:32

znalam kiedy swietnego faceta. Z charakteru to rewelacja no nigdy takiego osobnika nie spotkalam do tanca i do rozanca. Ale nie byl przystojny dla mnie nawet ptzecietny nie byl,chodz moi znajom mowil:"normalny" ale kompletnie mi sie nie podobal i nie potrawilam zaakceptowac jego wygladu. Dzis wiem ze bylam głupia ale czasu cofnac nie moge oh(re1
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 23 sty 2008, 00:11

Ariela...myslec a czuc to dwie inne rzeczy...serce nie sluga itp...heh...mnie tez to spotkalo...ze z wygladu koles ciut dla mnie za niski i niezbyt meski...ale super inteligentny i wyksztalcony no i extra w lozku...niestety przeszkadzalo mi to ze w klacie mial ciut tylko wiecej ode mnie..i ciut tylko wiecej owlosienia ode mnie hehhe i takie tam...a potem zaczelam myslec o nim "pussy" i nic nie dalo ze super charakter i sex....
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 23 sty 2008, 10:00

najlepsze jest ze jak teraz patrze na jego fotki to mysle zwykle chlopak wiec niewiem co mi wtedy az tak przeszkadzalo ale mialam 17lat on 4 lata starszy i inaczek do tego dochodzilam niz teraz bym to zrobila ehhh to byl wielki bład z mojej strony. :|
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 23 sty 2008, 11:03

ja mam wlaściwie do tej pory "wielbiciela", kiedyś byliśmy przyjaciółmi a potem zakochał sie we mnie i trwa to juz 7 lat. ma wspaniały charakter łagodny opiekuńczy wyrozumiały zaradny wyjątkowo inteligentny itd itd.. jednym slowem idealny kandydat na męża, i do tego ustawiony na przyszłość :P :badgrin: ja jakoś nie moge sie do niego przekonać, widocznie nie da sie tak na siłe a serce nie sługa, wiem ze mialabym z nim wszystko i byłabym szczesliwa gdybym pokochała go tak jak on mnie .. odpycha mnie jednak od niego to , ze jest mało męski, nie mezczyzna ale taki chłopaczek, z wyglądu całkiem całkiem , wielu dziewczynom sie podoba, ale mało owłsienia, chodzi tak zniewieściale, chudziutki.. wydaje sie, ze to nieistotne sprawy, ale jednak kobiety czesto chca miec oparcie na silnym ramieniu, takiego rasowego faceta, takiego innego niz my ( wiecie o co chodzi :) ) a z nim czułabym sie jak z przyjaciólka :?

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 23 sty 2008, 11:12

ja jestem z takim facetem 2 lata.....na poczatku w ogloe mi sie nie podobal,ale po kilku miesiacach w koncu zauwazylam,ze on jednak ma to cos i w cale nie jest brzydki jak mi sie dotychczas wydawalo....teraz uwazam,ze dobrze zrobilam zostajac z nim,no i sex jest boski!!!!!!!!!!! :p :p :p

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 23 sty 2008, 17:43

no coz- ja tez kiedys zakochalam sie w "brzydkim" :? :roll: -ale (przez swoj egoizm moze) ,nie zaryzykowalam... :oops:
... za bardzo wstydzilam sie go po prostu... :?
kiedy bylismy sami- bylo ok. - baaa- bylo super ok. :-)
ale publicznie nie moglam go nawet zlapac za reke ... :?

- kiedy zerwalam kontakt... ...meczylam sie niesamowicie :doubt:


...bo rozumielismy sie bez slow :| - byl super inteligenty- mial wszystko i traktowal mnie jak ksiezniczke...
wyglad nie jest najwazniejszy -ale wazny.
ja np. nie moglabym byc z brzydkim facetem...

Awatar użytkownika
Kalisto87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 16 mar 2007, 23:46

Post autor: Kalisto87 » 23 sty 2008, 18:13

ja np. nie moglabym byc z brzydkim facetem...
Tylko czy mozg chodziło o brzydkiego faceta, czy takiego, który się po prostu nie podoba - czyli nie to, że jest brzydki ale nie pociąga fizycznie?

Z brzydkim, który mi się nie podoba też bym raczej być nie mogła (i nie chciała) ale z takim, który początkowo mnie nie pociągał (nie był brzydki ale był nie w moim typie) stworzyłam super, zgrany duet i bardzo go kocham :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”