Byłyście w związku z kimś takim?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ghostdog
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1356
Rejestracja: 10 sty 2006, 18:55
Lokalizacja: woj. dolnoÂślÂąskie / Szkocja

Post autor: ghostdog » 24 sty 2008, 01:08

O to chodzi ze nam nie chodzi o posiadanie faceta typu model z wybiegu....moj nie grzeszy uroda w klasyczny sposob ale jest wysoki, meski i dzieki temu "przystojny" ale nie dzieki urodzie ale charyzmie i na pewno nie jest ciota i wlasnie uwielbiam jego silne meskie ramie...a ten facet z ktorym kiedys bylam...tak ..moglby zapewnic mi lepszy byt...ale czy na pewno..tego nigdy przeciez do konca nie wiadomo-wiadomo by bylo gdyby sie juz to przezylo i nie ma co gdybac...ze moze bylby lepszy.... :roll:
2006 Latkowe cycuchy
2008 Kasprzykowe powieki
botoxik here i come:)

mozg
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 07 gru 2007, 00:57

Post autor: mozg » 24 sty 2008, 02:25

Żeby nie zakładać kolejnego tematu, to zapytam tutaj. Czy zdarzyło się wam, że facet podobał się wam z wyglądu, ale was nie pociągał fizycznie? Jeśli tak, to napiszcie dlaczego.

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 24 sty 2008, 12:00

mozg pisze:Czy zdarzyło się wam, że facet podobał się wam z wyglądu, ale was nie pociągał fizycznie?
NIE :p
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 24 sty 2008, 12:08

mi sie nic takiego nie zdarzylo

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 24 sty 2008, 17:02

Nie! Właśnie to coś ciągnie mnie do mojego pana !
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

mozg
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 07 gru 2007, 00:57

Post autor: mozg » 24 sty 2008, 17:23

A jeśli ktoś jest przystojny, ale że tak powiem trochę "ciotowaty", tzn. mało męsko się zachowuje?

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 24 sty 2008, 19:46

ja jak poznalam mojego meza wogole mi sie nie podobal!spotykalam sie z nim tylko na zlosc innemu...ale im dluzej go znalam tym bardziej zaczynal mi sie podobac ;) teraz leci nam juz 11styrok razem i powiem wam ze podoba mi sie bardzoooooooooooooooo ;)
mozg pisze:Czy zdarzyło się wam, że facet podobał się wam z wyglądu, ale was nie pociągał fizycznie? Jeśli tak, to napiszcie dlaczego.
mi sie tez cos takiego nie zdarzylo ;) :!:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

karolinka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1092
Rejestracja: 14 lip 2005, 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: karolinka » 24 sty 2008, 21:55

mozg pisze:A jeśli ktoś jest przystojny, ale że tak powiem trochę "ciotowaty", tzn. mało męsko się zachowuje
moze trafilas nie na tego ;) no wiesz......, moja kolezanka tez zakochała sie w super przystojnym gosciu, ale im przebywala z nim wiecej zaczelo sie cos jej nie podobac, w koncu dowiedziala sie ze jest homo ;) bywa i tak, a teraz to juz bedzie 3 gej ktory jej sie podobal, niestety nie trafia cos na facetów, ostatnio byla tym lekko podłamana ileż mozna razy sie pomylić ;)

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 24 sty 2008, 22:01

mozg pisze:A jeśli ktoś jest przystojny, ale że tak powiem trochę "ciotowaty", tzn. mało męsko się zachowuje?
facet ma byc przede wszystkim meski i im brzydszy tym lepszy. wystarczy jak jest ladniejszy od diabla ;) to kobieta ma byc ladna, a nie facet ;) zreszta to, ze jest przystojny, nie znaczy, ze bedzie sie wszystkim podobac. odczucie piekna jest bardzo subiektywne i ladne jest to, co sie podoba. kazda potwora znajdzie swojego amatora ;) tutaj nie ma zadnej reguly 8-)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
zlakobieta
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 28
Rejestracja: 16 sty 2008, 22:06
Lokalizacja: Heaven

Post autor: zlakobieta » 25 sty 2008, 17:26

Gdy poznałam mojego faceta nie podobał mi się w ogóle. Właściwie uznałam go za kompletnie beznadziejnego z wyglądu. Potem go poznałam i to był koniec ;) To znaczy oczywiście początek. Najpierw uznałam, że ma idealny charakter, poczucie humoru, nadajemy na tych samych falach i co najważniejsze jest wystarczająco niedostępny hehe... Potem stwierdziłam, że nawet jego wieśniackie wąsy mi nie przeszkadzają, bo jest wspaniały, ale niestety nadal niedostępny ;(
W koncu, gdy po kilku latach znajomości wyznał co do mnie czuje, to po prostu wpadłam po uszy i tak juz zostało na lat 8 i nie zanosi się na zmianę.
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że aktualnie uważam go za najprzystojniejszego faceta na świecie i nawet trudno mi wyobrazić sobie, że kiedyś mogła nie podobać mi się jego fizyczność :)

PS: wąsów juz dawno nie nosi :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”