Byłyście w związku z kimś takim?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Re: Byłyście w związku z kimś takim?

Post autor: Rina » 30 sty 2008, 20:26

mozg pisze:Byłyście w związku z facetem, który nie podobał się wam z wyglądu, ale miał super charakter? Jeśli tak, to czy nie było problemu z seksem?
Nie nie bylam. A jak mial super charakter to byl dobrym kumplem, a nie facetem do lozka. Wiec problemow z sexem nie bylo, bo sexu tez nie bylo :)
mozg pisze:Czy zdarzyło się wam, że facet podobał się wam z wyglądu, ale was nie pociągał fizycznie?
tak . Widze faceta, ktoremu urody odmowic nie mozna, ale pociagu zadnego nie mam ani za pierwszym spojrzeniem ani za 20 :) Nie wiem dlaczego ale tak jest :)
Dodam tylko, ze jedynym facetem, ktory na mnie dziala jest moj mis PDT_Love_05
Takze zadnych fantazji, zadnej ochoty na kogos innego nie mam.
Moze dlatego, ze jestem mezatka, a moze juz tak mam. o!
mozg pisze:A jeśli ktoś jest przystojny, ale że tak powiem trochę "ciotowaty", tzn. mało męsko się zachowuje
Ilekroc widze takiego to mysle sobie "przystojny facet, tylko szkoda, ze taka cipka"
Zreszta nie wiem dokladnie co masz na mysli mowiac -"malo mesko sie zachowuje" - moze jakis przyklad? - bo byc moze mamy zupelnie inna wyobrazenia na ten teamt.

Facet to powinien byc facet i do tego z wiecznym 3 dniowym zarostem !! haha
Dama byc to przywilej kapiet- niewatpliwie. Panowie niech sie trzymaja od niego z daleka :P
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 03 lut 2008, 17:04

Rina pisze:Facet to powinien byc facet i do tego z wiecznym 3 dniowym zarostem !! haha
popieram :D

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 03 lut 2008, 17:21

anita111 pisze:
Rina pisze:Facet to powinien byc facet i do tego z wiecznym 3 dniowym zarostem !! haha
popieram :D

eeee - nie dla mnie...

...nie lubie jak drapie...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... o_jest.gif

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 03 lut 2008, 18:14

Ja też lubię taki zarost, ale tylko z daleka :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Majusia » 10 maja 2008, 11:54

virriel pisze:Ja też lubię taki zarost, ale tylko z daleka :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Podobnie jak ja :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”