uroki

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 16 sty 2008, 13:17

Vaginka swieta racja z tym marudzeniem.Im mniej facet słyszy tym lepiej.
Wracajac do uroków....brrrrr brzmi koszmarnie!!!
Juz widze stare baby skubące gęsi i rzucające po wsi uroki :badgrin: :badgrin: to na sołtysa bo nie zrobił nowej drogi a obiecał,to na Franke ze spożywczego bo nie chciała kiełbasy dać na kreche,no i na Kryśke,bo za dobrze sie babsko ostatnio ubiera :badgrin:
Teraz na poważnie.
Kazda myśl,kazde wypowiedziane słowo zawiera w sobie energie,albo dobra albo złą. Słowa wypowiedziane w bardzo silnym gniewie jako zła energia docierają do adresata i faktycznie ta osoba może poczuć sie gorzej.[potem ta energia wraca do nadawcy]
Osoba zaatakowana moze czuc osłabienie,roztargnienie,generalnie może poczuć sie gorzej.
Same pomyślcie jak czujecie sie w obecnosci ludzi którzy ciagle sa zli,ciągle marudzą,ciagle choruja.Wam to tez sie udziela. Nieświadomie omijacie ich szerokim łukiem bo wasze cialo wyczuwa negatywna energie jaka bije od tych osób. :?
Każy człowiek w okół własnego ciała ma pole energetyczne zwane aurą.
Czyjes słowa wypowiedziane w gniewie potrafia tą naszą aurę uszkodzic i przeniknąc do nas i potem czujemy sie zle.
Im wiecej pod naszym adresem kros wysyła negatywnych mysli,przekleństw[odległość nie ma znaczenia] tym gorzej sie czujemy i własnie ten stan "chrobowy" często ludzie nazywaja urokiem
Takie jest moje zdanie :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 16 sty 2008, 13:39

oh,ja chcialabym umiec rzucac uroki :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 16 sty 2008, 14:12

annete21 z takimi super piersiami to nie musisz umieć tego robić.
Kazdy facet zapomni gdzie mieszka i jak sie nazywa,ja cie zobaczy :badgrin: a baby powiedza,TA CYCATA RZUCA NA FACETÓW UROK :badgrin: :badgrin:
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 16 sty 2008, 15:13

Sabrina, :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 17 sty 2008, 23:10

Sabrina pisze:Vaginka swieta racja z tym marudzeniem.Im mniej facet słyszy tym lepiej.
Wracajac do uroków....brrrrr brzmi koszmarnie!!!
Juz widze stare baby skubące gęsi i rzucające po wsi uroki :badgrin: :badgrin: to na sołtysa bo nie zrobił nowej drogi a obiecał,to na Franke ze spożywczego bo nie chciała kiełbasy dać na kreche,no i na Kryśke,bo za dobrze sie babsko ostatnio ubiera :badgrin:
Teraz na poważnie.
Kazda myśl,kazde wypowiedziane słowo zawiera w sobie energie,albo dobra albo złą. Słowa wypowiedziane w bardzo silnym gniewie jako zła energia docierają do adresata i faktycznie ta osoba może poczuć sie gorzej.[potem ta energia wraca do nadawcy]
Osoba zaatakowana moze czuc osłabienie,roztargnienie,generalnie może poczuć sie gorzej.
Same pomyślcie jak czujecie sie w obecnosci ludzi którzy ciagle sa zli,ciągle marudzą,ciagle choruja.Wam to tez sie udziela. Nieświadomie omijacie ich szerokim łukiem bo wasze cialo wyczuwa negatywna energie jaka bije od tych osób. :?
Każy człowiek w okół własnego ciała ma pole energetyczne zwane aurą.
Czyjes słowa wypowiedziane w gniewie potrafia tą naszą aurę uszkodzic i przeniknąc do nas i potem czujemy sie zle.
Im wiecej pod naszym adresem kros wysyła negatywnych mysli,przekleństw[odległość nie ma znaczenia] tym gorzej sie czujemy i własnie ten stan "chrobowy" często ludzie nazywaja urokiem
Takie jest moje zdanie :-)
Z tym sie zgadzam calkowicie! Bo wiem,jak pozytywne czy negatywne myslenie moze przybrac w skutkach. Wierze,ze zly nastroj moze zarazic i to samo z dobrym :-)
Wierze w obecnosc duchow,i w straszne efekty w wywolywanie ich! :evil: bo to dusza ludzka.
Nie wierze natomiast w czary,w nasylaniu na kogos urokow,ani w zadne czarne koty,przejscia pod drabina,siedzenie na rogu-bo zostaniesz stara panna :badgrin: i podobne absurdy. :badgrin:
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 18 sty 2008, 18:09

[quote="Londyjka"][

Kod: Zaznacz cały

Nie wierze natomiast w czary,w nasylaniu na kogos urokow,ani w zadne czarne koty,przejscia pod drabina,siedzenie na rogu-bo zostaniesz stara panna :badgrin: i podobne absurdy. :badgrin:[/quote]
Ha ha ja tez nie :badgrin: no i jeszcze FERALNA 13 :badgrin:
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
sarenka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 118
Rejestracja: 26 kwie 2006, 15:58

Post autor: sarenka » 23 sty 2008, 21:09

anne21 pisze:oh,ja chcialabym umiec rzucac uroki :badgrin: :badgrin: :badgrin:
ja też chce, a co tam :-D :badgrin:
zrobiony nosek, uszka i.. chyba ju¿ wystarczy ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/82afd7fbe0.png

Awatar użytkownika
Malowanka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 301
Rejestracja: 04 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Malowanka » 25 sty 2008, 20:49

hmm, nie powiem, przydałoby się :badgrin:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”