pamietacie swoich znajomych ze szkoly ???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 16 sty 2008, 00:41

Dziewczyny, macie rację!!!!!!!
a wasze słowa, choć bolą (prawda zwykle boli) są dla mnie jak kubeł zimnej wody

ariela, zostawiłam go bo nasz związek to jedna wielka szarpaczka, od euforii aż po totalny, niewyobrażalny DÓŁ
były momenty tak piękne, że do tej pory mam dreszcze, ale były też koszmarne

nie chodziło o inne kobiety, ale o jego zmienne zachowania, trzymanie mnie w niepewności dnia jutrzejszego, nigdy nie wiedziałam co mu odpali, czy przyjdzie jak obiecał, czy oleje mnie sikiem prostym, totalny brak odpowiedzialności
potrafił powiedzieć ironicznie "a my to w ogóle jesteśmy razem"

zawsze sobie wyobrażałam, że jak go spotkam w 4 oczy to mu nagadam i wyśmieję palanta
niby teraz mam okazję, ale ten człowiek mnie paraliżuje, czuję się przy nim jakbym znów miała 16 lat, jak dziewczynka, którą można strofować bez opamiętania

wyobraźcie sobie, że dziś spotkałam go w markecie!!! (mieszkamy niedaleko siebie od jakiś 2 lat) przez ten czas nigdy nic, a tu taki zbieg okoliczności
aż mi się nie chce wierzyć ,że to przypadek
stałam przy kasie jak szedł pasażem,
ja głowa w doł i oglądam niby gumy do żucia i te napoje co stoją w chłodniach przy kasie :oops: :badgrin:
widziałam kątem oka, że przystanął i czekał aż podniosę wzrok, ale ja dalej z włosami na twarzy grzebię w tej lodówce
polazł
zostawiłam zakupy i długa do samochodu :oops: :oops: :oops:
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 16 sty 2008, 00:42

A ja dziś wchodzę do mojej skrzynki na naszej klasie i dostałam piękny mail od jakiegoś maniaka :|
Nie chce mówić co w nim było napisane, ale generalnie co by ze mną zrobił i takie tam perwersje różne, no i próbował mnie zastraszyć właśnie tym, że wie jak się nazywam i w jakim mieście mieszkam to nieciężko będzie mnie znaleźć :|
Super :doubt: Nie biorę tego na poważnie, ale jednak mimo wszystko usunęłam nazwisko tak na przyszłość...

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 16 sty 2008, 02:45

virriel takie rzeczy to zglasza sie do administracji portalu. Oni beda wiedzieli co z tym zrobic. Nagabywanie i zastraszanie jest przestepstwem, niewazne w jakiej formie -sms, mailowej, listownej czy osobistej. A, ze moze ktos sobie jaja robi? nie nasz problem, my tego nie wiemy, czy dany list jest forma zartu, czy realnym zagrozeniem. Tak czy siak nosa utrzec trzeba, by w przyszlosci glupoty tego typu sie kogos nie trzymaly ;)
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
klara01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 294
Rejestracja: 24 lip 2007, 16:44
Lokalizacja: Anglia
Kontakt:

Post autor: klara01 » 16 sty 2008, 10:42

Dziewczyny dostałam dziś taka wiadomość na moje gg:

Prześlij tę wiadomość dalej - to dotyczy stronki nasza klasa : jeżeli ktoś o niku genesis gallardo poprosi cię o dodanie do kontaktów, nie dodawaj, bo to wirus i jeżeli ktoś z twoich kontaktów go doda, to ty też go złapiesz. Dlatego wyślij tą wiadomość do wszystkich twoich kontaktów...

czy też to dostałyście?

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 16 sty 2008, 11:22

Tak, też to dostałam.

A co do mojego maniaka to chyba już administracja się nim zajęła bo dzisiaj jego konto zniknęło :roll:

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 16 sty 2008, 11:48

virriel pisze:
A co do mojego maniaka to chyba już administracja się nim zajęła bo dzisiaj jego konto zniknęło :roll:
I co z tego, że zostało usuniete jak na jego miejsce powstanie kilka nowych, a nawet on sam załozy o innych danych.... Jakos nie przemawia do mnie ten portal.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 16 sty 2008, 11:57

Dlatego usunęłam swoje nazwisko. Moje imię jest na tyle charakterystyczne, że jeśli ktoś znajomy mnie będzie szukał to znajdzie, a żaden nowy maniak nie dowie się już jak się nazywam :-)

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 16 sty 2008, 14:40

ulla10 pisze:wyobraźcie sobie, że dziś spotkałam go w markecie!!! (mieszkamy niedaleko siebie od jakiś 2 lat) przez ten czas nigdy nic, a tu taki zbieg okoliczności
noooo to faktycznie niezly przypadek.... swoja droga taki odwazny takei rzeczy pisze a nie podszedl?! pozatym mieszkacie blisko siebie to czemu dopiero przez portal daje znaki zycia?!
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 16 sty 2008, 15:41

Niedaleko tj. ok 20 km :roll:

nie wiem czemu jednak nie poczekał dłużej, albo nie dogonił mnie przy drzwiach
podejrzewam, że po prostu spękał, jak ja :?

szkoda gadać
kończę już te żałosne wynurzenia, muszę z tym sama dac sobie radę :(

viriell, ale numer z tym palantem :roll:
ja pierdziele :o
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
aneta123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 10 lip 2007, 22:55
Lokalizacja: Londyn

Post autor: aneta123 » 16 sty 2008, 16:50

ulla,basen z zimna woda i bedziesz jak nowa ;)
marzenia sie spelniaja....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”