pamietacie swoich znajomych ze szkoly ???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 14 wrz 2008, 18:55

Samanthii pisze:w swoim profilu mam dwoch ex...facetow ... najweksze milosci mojego zycia...!
tez mialam....ale musialam zablokowac,usunac...bo nagle przyplyw milosci z przeszlosci nastapil z jednego storny...a jak zaczal mnie atakowac na gg,skype....ze przyjechal...dowiedzial sie gdzie mieszkam...zaczelam miec niemile odczucia...pisal po innych moich znajomych bral ich pod szlic...i numer telefonu musialam zmienic...narazie spokoj... arf
A jak nie mialam zablokowanego profilu dla obcych....duzo dziwnych znajomych wgladalo... sami siedza gdzies na tylkach nic nie robiac ze soba i swoim zyciem a interesuja sie innymi.... :|

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 14 wrz 2008, 19:34

oj, wspolczuje aniolku... :( :evil:

(chociaz ,ja sie tym ludziom wcale nie dziwie ...a juz na pewno nie menom ! http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /bravo.gif

taka pieknosc z ciebie ... http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ii/156.gif
jakbym byla facetem ,tez bym uderzala ,hehe.... ;)


...moi ex nie atakuja... ;) ... to powazne chlopaki :p ;) - zreszta , sami maja rodziny ...

...czasami cos tam napisza , ze super wygladam.. i takie tam... ;)
...albo zapytaja ,jak mi sie uklada z moim misiem ... :badgrin:
ale- nie draza tematu, nie sa natarczywi... (na szczescie :!: )

...

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 14 wrz 2008, 20:04

Samanthii pisze:jakbym byla facetem ,tez bym uderzala ,hehe....
jakbym byla jaaaaaaaa facetem juz bym tez sie zakrecila kolo ciebie hahaha ;) ;) ;)
Samanthii pisze:...czasami cos tam napisza , ze super wygladam.. i takie tam...
najlepsi sa tacy...niech tylko ich zonki dorwa takie wpisy...to facet bedzie mial przechlapane i miesiac bez objadu lacznie z odstawieniem od lozka :badgrin:

Dla mnei sa najgorsze pseudo kolezanki...musialam wykasowac fotki z Lubym...bo nagle sie mna bardziej zainteresowaly...co poniektore to nawet moj domowy telefon od mojego taty powyciagaly...i nagle co u Ciebie...bla bla chwilke...i nagle o widzialam Twojego mena...ale ciacho....a ma moze brata...kolegow jak on...a poszly wy do ... ;)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pamietacie swoich znajomych ze szkoly ???

Post autor: ola banderola » 14 lis 2010, 10:59

(giggle A ja się właśnie zastanawiam, czy nie skasować swojego konta z tego za przeproszeniem daremnego potralu jakim jest nk. Tzn. na początku sam pomysł nie był z zły, ale teraz to jest jeden wwielki koszmar (tongueout

Początkowo ludzie mieli najwyzej kilka zdjęć i to zupełnie normalnych( zdjęcie z czasów szkolnych i jakaś tam aktualizacja, czyli jak wyglądam obecnie)
A teraz (wow (wow (wow 100 zdjęć ze ślubu, 200 zdjęc z życia dzieci, zdjęcia pod palmą z wakacji zagranicznych, zdjęcia z samochodem, zdjęcia robione w miejscu pracy (mdr (mdr (mdr (mdr (mdr
Jednak moja znajoma ostatnio mnie powaliła na łopatki, a mianowicie dodała sobie zdjęcie, na którym leży na łóżku , tak tak na łóżku, owinięta w białe prześcieradło. Normalnie poczułam tzw. fałszywy wstyd, czyli wstydziłam się za nią (blush (smoke
Mój maż np. nie posiada konta na żadnym portalu społecznościowym czy to nk, czy fb bo uważa, że to nazwyklej rzecz ujmując obciach jak 150 (giggle (giggle (giggle Mówi również, że ludziom się w dupach poprzewracało i już nie mają żadnych zahamowań i ograniczeń, wszystko jest na sprzedasz i na pokaz (whew

A tu taka perełka z nk , podpis pod zdjęciem: Ja i leśne qurwy (wow (itwasntme (lipssealed
upload/1289728750_391765.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”